5 5
TheFog

VAG kataloski brojevi

Recommended Posts

kočnice se gledaju po PR brojevima ako tražiš pješke

ako je kod tebe PR - 1ZM onda su te koje si našao, samo šta su se prominili brojevi pa nema više AC ili AK nego su prešli u AS

novi broj je 1K0 615 301 AS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ,

pronađeno na stranicama ATE i njihovom WEB KATALOGU , disk bi trebao biti oznake  " 24.0322-0210.1 -ATE Bremsscheibe PowerDisc    "

Čini mi se da TAJ disk nudi Krešo .  Ta cijena je OK  ?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazovi Lageros pa pitaj cijenu radi usporedbe, jako susretljiv čovik sve će ti lipo objasniti pa vidi di je jeftinije, i uglavnom je jeftiniji od svih ostalih i može nabaviti određenu marku koju ovi ostali ne mogu.

Tokić i njihove franšize zaobiđi osim ako nisi mehaničar ili možeš srediti popust 30-40%, postali s jako bezobrazni s tim cijenama za obične kupce

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslao upit Lagerosu prije 2 dana i čekam povratni info...

Čekam i tokićevu ponudu a imam i njihovu karticu pa budem videl...

Ovo gore kaj sam sam našel je točno ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazovi Anđelka telefonski u ponedjeljak jer odgovor na mail ćeš malo pričekat, pogotovo ako je u gužvi. Meni kad nije nešto hitno pošaljem mail, pa za nekoliko dana ponovim upit i onda odgovori ali ako ti je baš hića onda telefon u ruke i nazovi ga pa će ti odmah riješiti. Kao što smo već više puta napisali pričekaj odgovor za kataloške od Anđelka za ATE Power diskove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi baš hitno , planiram ih zamijeniti kroz mjesec-dva pa da ne čekam zadnji čas  s kupovinom , polako se informiram i tražim ....

Pročitao sam da neki vele kako keramičke pločice baš i nisu za Power diskove već bi trebale biti obične.

Kakva su vaša iskustva ?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ATE odobrava korištenje ATE Power diskova sa ATE keramičkim oblogama tako da ne znam što je tu problem, potvrdu imaš i od nas nekoliko koji koristimo tu kombinaciju a i osobno sam sve uzduž i poprijeko pročešljao što se tog seta ti će. Ima već otvorenih tema po tom pitanju pa potraži da ovdje ne raspravljamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda bude zatrebalo nekome -   Power Disc ATE 24.0322-0210.1     a  pločice  ATE Ceramic 13.0470-7117.2  -   kupljeno sve zajedno za 826 kn.  Mislim da je cijena OK ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozz!
jel ima netko mozda kataloske brojeve od pragova golf4 r32 3 vrata.
hvala

Poslano sa mog PRA-LX1 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Misliš na ove pragove? 

Kataloški su ispod za G4 R32 sa 2/3 vrata,samo da znas da su novi 414€ po komadu :lol:.

1J0 853 860 B

1J0 853 859 B

 

 

74046_x800.webp

Edited by VWTDI

Share this post


Link to post
Share on other sites
Misliš na ove pragove? 
Kataloški su ispod za G4 R32 sa 2/3 vrata,samo da znas da su novi 414€ po komadu .
1J0 853 860 B
1J0 853 859 B
 
 
74046_x800.webp
hvala na info
cijena me zanimala ,nemoram onda do Zubaka

Poslano sa mog PRA-LX1 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ništa :).

Hehe možda se mogu naci i polovni u dobrom stanju vrijedi potražiti malo.

Edited by VWTDI

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ništa .
Hehe možda se mogu naci i polovni u dobrom stanju vrijedi potraziti malo.
jedan imam ,a drugi polomljen ,probat cemo trazit malo po vani.
ugl.hvala jos jednom

Poslano sa mog PRA-LX1 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, ivan25 said:

jedan imam emoji3.png,a drugi polomljen ,probat cemo trazit malo po vani.
ugl.hvala jos jednom

Poslano sa mog PRA-LX1 koristeći Tapatalk
 

Sretno sa potražnjom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 hours ago, ivan25 said:

jedan imam emoji3.png,a drugi polomljen ,probat cemo trazit malo po vani.
ugl.hvala jos jednom

Poslano sa mog PRA-LX1 koristeći Tapatalk
 

Zavisi koliko je polomljen ali dosta toga se može srediti varenjem sa alu mrežicama a ostalo se sanira kitom za PVC. Vjerujem da to svaki lakirer može odraditi koji ima set za varenje i odmah odradi lakiranje po nijansi, pitanje je samo cijene da bude u nekom isplativom okviru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel mi može neko naći kataloški za kućište termostata i termostat?
1.6l B, 75ks, 94', ABU... Ne znam kaj još treba od podataka...


Bio kod "majstora" i reko mu da treba to mijenjat jer kapa i slini posvuda što se i vidi i kaže on da bude... Napravi on meni mali servis i zamjeni brtvu poklopca ventila(tek sad sam to riješio), razvodnu kapu i frtaljer....
A najbitnije mi ostavi. Popizdio sam. Kod njega više nejdem, da mi je i rođak. I ako mi neko može poslat broj od onog momka iz Zaprešića.
Bio sam kod njega jednom, ali nakon toga se svašta izdogađalo, pa nemam ni broj ni ime ni ništa

Hvala unaprijed i lp,

M

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni bi trebao broj od zastitnog spuzvastog "omotaca" oko akumulatora kod passata b8, 2.0tdi 2017.

Vidjao sam istu stvar cak i kod golfa 2.0 tdi 2010, dakle vjerujem da je to sve tipsko. Iako, kod passata b7 2.0 tdi 2011 je plastika, ali ja sam uvjeren da meni treba ta "spuzvasta" struktura.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda ovo? Ima vise kataloskih brojeva. Moram pogledati kod sebe uzivo kako je.

aU7gZOO.png

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 5