5 5
TheFog

VAG kataloski brojevi

Recommended Posts

Pod add. func. odaberi standard hardware. Pod description unesi speed nut. Ako imas već jednog, izmjeri pa potraži još po veličini da suziš izbor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad vec ideš tamo neka onda oni potraže

žabice za šarafe tog i tog kat broja

Share this post


Link to post
Share on other sites

dali mi može netko reci koja je marka grijača na golf 5 1.9 TDI (oznaka motora: BRU).. imam opciju kupiti bosch grijace za jeftinije pa pitam dali su oni bolji/isti ko grijaci marke Beru..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne piše koja je marka,samo dimenzije

 

26Shm48.jpg

9ZWsopy.jpg

 

@Vortex i Polo,hvala na pomoči

 

Skinuo sam svoj (jedini lim) koji imam od 4 koja bi trebala biti i dimenzije su 16x21mm

Pod Golf 3 to ne postoji u ETKI ali zato ima za G2,G4 i Polo

 

kMm39Ss.jpg

EjAZ6e3.jpg

jUeGwUu.jpg

 

Ovaj sa Pola bi trebao odgovarati,ako nemaju onda ču u željezaru po 4 takva lima i vijka.

 

Sad trebam pomoč za zadnju plastiku koju trebam :D

 

ieUgbC4.jpg

kVjMAKW.jpg

 

Pod zaštitnom platikom zupčastog ni pod svim vakuum sistemima je nema,našao sam je samo kod nekog benzinca aili nema broja (plastika broj 17)

FNVBKZ3.jpg

 

I još pitanje u vezi ovih crijeva za vakuum

eLsVx1t.jpg

Sva ostala sam promjenio prošle godine,ostala su mi još samo ova dva u boji.

U ETKI ih nema,crna su sad "zamjenska".

Jel jedina opcija naručiti silikonska http://www.ebay.com/itm/High-Performance-Silicone-Vacuum-Hose-Boost-Tube-Tubing-3-5mm-1375-ID-Blue-/261094406754?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item3cca707a62&vxp=mtr ili se negdje mogu nači takva ne-silikonska crijeva?

Edited by Veki-os

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ veki os oni limici kaj si pital.

to ti ima corrado napred na kraku sasije gsi se srafe srafi od blatobrana.

ako ti to kaj pomogne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel moze ko provjerit kataloski i cijenu za blatarice od Tiguana, 2010-a god., R line oprema.

Ne znam jeli se razlikuju od standardnih modela zbog tog R line paketa..

 

Hvala

 

****EDIT: cijena u ovlastenom, bez montaze: prednje 644 kn, zadnje 572 kn

 

 

 

možda mogu nabaviti nove originalne po puno manjoj cijeni, javi na pm ako si zainteresiran pa ti provjerim ;-)

Edited by mihael

Share this post


Link to post
Share on other sites

molio bih ako netko moze izvaditi od golfa 4 r32 lijevu mrezicu branika, onu sacastu, dakle sa vozaceve strane

1J0853665DB41 nasao, zanemarite D

Edited by Ivan Milisic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebal bi kat.broj od ljeve plocice na slick.

Inace duo se nalazi na straznjoj osovini of Lupo gti.DSCF2382_zpse00755d1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

1K0 807 980 A

Da li može netko pogledat cijenu tog elementa. Lokacija je na veznom limu, zanima me dali se on može kupiti zasebno i montirati tako ili je to dio veznog i mora se kupiti cijeli vezni lim ?! Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

f7c45dd2f7b607395cdbfd00791480cd.jpg

Trebao bi kataloski od ove plastike sa golfa 2 od intercoolera ako netko zna. I cijenu nove ako ima di za kupit. Moze bit i zamjenska.

Edited by Leic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebao bi kataloski broj poklopca za akumulator za golf 4 1.9 tdi 2002 godina. Ako moze i cijena. Zahvaljujem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze li mi ko reci za golfa 5 koji je kat. broj motorica/pumpice za pranje farova a koji za pranje sajbi sto se nalaze na posudi. I pase li sa kojeg drugog auta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo pumpica od pranja stakla. Ako ti treba imam.

3be2a722aef9176451add8e4c3e86765.jpgf4e882b3ad135e91807a7f1047dc834b.jpge190d506161ce1a9bb13cb9c8a2c75a1.jpg

Edited by Leic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni treba pumpica za pranje farove i mislim da nije takva moze li mi samo neko potvrditi mogu li pod ovim brojem 3b7955681 traziti pumpicu za farove da odgovara 100%, da ne ofulam jer nisu bas jeftine?

Share this post


Link to post
Share on other sites

1K6 945 097F

1K6 945 097E

 

Jel mi može netko pogledati cijenu ovoga? U zubaku traže skoro 100 ojra, a znam da su do prije godinu dana cijene bile po 350ak kn. Nema mi smisla platiti duplo za tako glupi dio, uzmem si cam follower i litru ulja za razliku u cijeni :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj sa E je otpao pa je i cijena stara, sada je F aktualni

 

1K6945097E - 408,63kn

1K6945097F - 538,81kn

Share this post


Link to post
Share on other sites

koga zanima OEM VW plocica za zatvorit egr : 038 131 925

 

 

Kosta 29 kn.

 

 

Po meni neisplativo ikako rezanje od flaha i busenje rupa itd.

 

eto

ta pločica ne paše za 1.9,2.0 tdi od golfa 3 pa do 7. za ove 2.5 i veće neznam. ja kupio i bacio 35kuna. nepaše razmak rupa i debela je skoro pola centimetra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li možda netko zna brojeve ovih malih PVC čepova od retrovizora što pokrivaju vijke i mogu li se posebno dobiti? Naručio bih komlpet ako se može, jer mi nedostaje jedan sa desnog i dva sa lijevog retrovizora a bez tih kapica korodiraju vijci.

dsc_0002mejpn.jpg

dsc_0003pejph.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

retrovizor_etka_640_x_462.jpg

 

ako sam dobro skužija to bi tribalo biti ovo pos brojem 8

6X0 839 939

jesi li razmišlja da skineš etku to bi ti olakšalo život oko traženja ovih sitnica

ili bolje nemoj jer ćeš onda naći još sto sitnica i kopčica koje ti fale, pa potrošiš 100-200kn za šaku djelova (ovo znam po sebi) ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala kolega, baš si mi olakšao traženje. :)
Ovo ću odmah naručiti da riješim rupice a probat ću izvaditi vijak po vijak i obojati ih pošto su oksidirali. Sigurno neće biti jeftino, kako inače znaju biti sitnice ali što se mora nije teško.

Pročitao sam još prije temu oko ETKA-e ali koliko se sjećam ili nije bilo linkova ili je bilo par verzija pa nisam bio siguran što i gdje skinuti. Prije mi nije trebala ali sada bi se stvarno pokazala korisnom. Koliko znam trgovci ju plaćaju pa sigurno nije besplatna. Ako može savjet i link gdje da ju skinem, rado ću si olakšati jer sigurno će mi još trebati. I samo pitanje, koliko prostora zauzima u MB i da li se mora instalirati na računalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a mislim da su ti čepići oko 9-10kn bar po ovim cijenama šta su u mojoj etki. oko 1euro i nešto sitno al te cijene su uvik niže nego stvrne cijene :-)

 

a sad o Etki (izgleda da svaku temu usern sa oftopicom,al jebiga kad je pitanje ode onda ću odgovoriti,a neke stvari ne volim slati na pm jer bolje da podijelim sa svima možda još neko bude tražija)

 

meni je najbolja bila etka 7 iz 2007. ta radi na svemu čak i na 64bit windos. i nije bilo nikakakvih problema oko instalacije niti kemijanja s emulatorima ..moga si je koristiti iako nisi update napravio + šta je imala accesorize katalog pa je bilo za ove stre aute dodatne opreme (kao podmetači za noge,dodatne instalcije za zvučnike multimediju itd.), ali nije bila na hrvatskom, do neznam koje verzije niti je imala cijene u kunama, niti logično aute 2007+

 

u među vremenu sam skinio par verzija i čini mi se dobra Etka 7.x plus, za koju sam dobio linkove od kolege na forumu (jer su pokupljeni s nekog stranog foruma na koji sam se pokušao reistrirati jer imaju dosta kataloga i za druga vozila,al za registraciju traže 10 dolara), ali ima manu tj. mislim da je sad to problem s svim novijima, ukoliko ne radiš update, nemožeš otvarati katalog, osim ako prevariš kompjuter pa vratiš datum na 2013. godinu (ja je tako koristim već više od godinu,ali mi ide na živce ako sam na internetu pa moram nešto pogledati,onda radi preglednika i ažuriranja,moram se skiniti, al inače radi sve dobro i nema problema s vraćenjem datuma)

sad sam pogleda po torentima i našao ovaj link i po komentarima nije loše pa probaj skinuti

https://thepiratebay.se/torrent/8907436/Etka_7.4___AU.SE.SK.VW_(2013)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj stavljati linkove na takve stvari, nije dozvoljeno. Tako nesto se uvijek preko PM-a rijesava.

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 5