5 5
TheFog

VAG kataloski brojevi

Recommended Posts

Nema problema, budemo to preko pm-a riješavali.
Ujedno isprika sa moje strane na upitu i što sam kolegu doveo u nezgodan položaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeli mi netko može pogledat koji je kataloski od onih kao pragova za Tiguana, ono kao stepenica sastrane sto dodje.. i cijenu ako ima kojim slučajem. Hvala unaprijed!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok sori na linku, ako treba maknit ću ga il neka ga maknu

nisam više bija siguran smije li se ili ne, jer objavljuju svakakve linkove

 

<TDI> da si bliže di bi nam bija kraj nebi stali pričati ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

O da, di bi nam bio kraj, :D ali možda nam se potrefi na nekom od VW susreta, tko zna. :)To je dobra strana ovog foruma, jer smo mobilni pa nije problem potegnut i na dulji put, a usput obiđeš neka mjesta i gradove, upoznaš nove prijatelje, što nikada ne bih sam jer nema poticaja. Eto prije par godina bijah u Kninu, znači već sam bio negdje blizu tebe. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

otkad vise linkovi nesmju... svasta..... a smije li sto sa tube8... to smije jel :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Linkovi na piratski softver ne smije. Bilo je problema sa tapatalkom pa forum nije radio na mobilnim uredjajima a bilo je bas zbog etke ili else.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O da, di bi nam bio kraj, :D ali možda nam se potrefi na nekom od VW susreta, tko zna. :)To je dobra strana ovog foruma, jer smo mobilni pa nije problem potegnut i na dulji put, a usput obiđeš neka mjesta i gradove, upoznaš nove prijatelje, što nikada ne bih sam jer nema poticaja. Eto prije par godina bijah u Kninu, znači već sam bio negdje blizu tebe. ;-)

da možda na kojem susretu ili u prolazu ;-)

e da ja sam kojih 40 km južno od knina prema moru(vodicama),na glavnoj cesti (pa ako si išao prema moru iz knina proša ssi tuda) ili obrnuto ako ideš autoputom kod izlaza Čvor Pirovac selo na sjevernoj strani

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebao bi kataloški od čepa, kape zadnjeg brisača od pola 6r, 2012. godina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gumice brisača set za boš aerotwin

1K0955429B
1K0955429C

može neko provjerit ima li toga i gdje i po kojoj cijeni i što točno ide u tom setu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanima me koji kataloski broj rucice sa tempomatom mi odgovara za golf 6 ?

5K0953549C je broj zavojnice na volanu,a broj modula je 5K0953507AS.

Godina proizvodnje je 2010,model 2.0 tdi 140 ps highline.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najljepše molim, ako netko može pogledati (u ETKA-i pretpostavljam), kataloške brojeve prednjih i stražnjih selena za Seat Leon 1P 2007./2008., prije redizajna. I broj crijeva koje povezuje egr i kućište termostata (http://i.imgur.com/GtWZCzD.jpg?1). Dosta mi je hitno.

 

Unaprijed hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebao bi kataloski za maf senzor od audia a3 1.9 tdi pd 96 kw 2001 god. Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

A3 1.9 TDI 130ks, ASZ

 

MAF senzor

 

071 906 461 AX do broja šasije: >> 8L-2-105 000

071 906 461 BX od broja šasije: >> 8L-2-105 001

 

Cijena cca 160€

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skroz mi je slaba jedna šelna (ovo crno na slici) pa mi pušta vodu iz spremnika za pranje šajbe

Ima li kakav kataloški broj za to? Golf 6

5edcfa4539f1baecd73b1fa6ea8fbc54.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledaj po a.otpadu ako imas negdi u blizini,ili otidi u vw,i nek ti naruce,nisam siguran da mozes samo kopcu,vec cijeli taj dio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK.

Može li netko da potvrdi da je ovo kat.br od desne špricaljke fara

5K0955978A

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li netko kataloski br ili di mogu nabavit onaj dio sto se stavi na prednji lip od golfa 5 gti,dakle dodatni dio u sredinu se montira?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li netko kataloski br ili di mogu nabavit onaj dio sto se stavi na prednji lip od golfa 5 gti,dakle dodatni dio u sredinu se montira?

ovlasteni. mislim da oko 600kn

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 5