5 5
TheFog

VAG kataloski brojevi

Recommended Posts

Zna li netko kataloski broj od unutarnjih zastita blatobrana oko zadnjih guma od golfa 5 gti? Koja je cijena novih u ovlastenom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo nasa sam,na ovo mislim,1K0 805 903 D,600kn?

To je prednji lip, ti mislis na onaj dio sta dode u sredinu? Onaj kao jezik. Mislim da je to 1K0807110

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako može netko da provijeri!!!.

Naručio sam komplet filtere za golfa 6,

I filter ulja mi nije odgovarao, ( vidi sliku)

Stari filter i novi koji sam dobio,

26d8ef1abe115c71fd176edc77e1b933.jpg

 

Poslao sam zahtijev za povrat , ali oni govore da su poslali filter koji je po vin broju odgovara!?

Sad očigledno da nisu filteri isti???

057cc1f5cc9fab054e03c44514a75f89.jpg

 

 

Na ovoj slici di je nacrt filtera i ostalo,

Vidi se da na čepu ima u sredini ovaj "štap" koji prolazi kroz srediste filtera!

To kod mene nema?!

 

Malo sam zbunjen oko svega!? :\

Edited by glogi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ti se taj "stap" nije izvadija iz kucista filtera. Tj s tog poklopca. Probaj ga izvaditi iz starog filtera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm!

Tog stapa uopce nema! :) u starom filteru je tako kako je na slici, šuplje,

Sad sve se mislim da je netko nesto " budjija ;(

Naime, golf je u mene vec trecu godinu,

Kad sam ga uveza, odveo sam ga u servis na zamjenu svih filtera,

I nije bilo problema! Tj majstor nije nista spominja!!

Ja sam proslu godinu mjenja i sjecam se da sam stari nosio, i na osnovu njega uzeo novi,

Medjutim ovu godinu sam naručio sa ebay.a

I sad opet ne odgovara po kataloškom broju!!!

Pa očigledno da nešto nije u redu!!?

 

Ja sumljam da poklopac koji se navidaje nije originalni!!!

Ili je nesto puklo u poklopcu sa unutarnje strane! Pa

Se stavia filter sasvim drugi!?

Neznam......

 

Sutra cu do ovlastenog da vidim kakav je original poklopac?

:\

 

PPS:Ima li di online da se pogleda ovaj kataloški broj za poklopac? Da se vidi kako izgleda? :)

Po ovoj gori slici to je br:039155433 deckal ?

Edit

Sad gledam i ovde http://workshop-manuals.com/volkswagen/golf-mk6/power_unit/4-cylinder_diesel_engine_(2.0_l_engine_common_rail_generation_ii)/engine_lubrication/oil_filter_oil_pressure_switch/assembly_overview_oil_filter_housing_oil_pressure_switch/

Ista slika, i 99% je čep !

Odo u ovlasteni sutra da vidim pošto je.

Edited by glogi

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je taj filter 03l115562

to se tebi isčupalo iz poklopca filtera jer kod vw-a nemaš takav filter ko kod tebe na slici(tvoj stari filter)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoras. Izvuci taj komad iz filtera i vrati u poklopac. Imas kopcice i cesto se tako izvuce sve skupa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nema tog komada uopce!

Nakon što sam ga uveza prvi servis sam odveza u lika koji je imao servis na magistrali st-tr.

I on je trebao to primjetit da nedostaje!? :)

Drugi, i sad treci servi ulja i filtera radim ja u prijatelja koji ima garazu ;)

Neznam kaj da veli....

Nadam se da nema nikakvi posljedica.

Narucia sam novi u ovlastenom i ujutro idem po njega.

Edited by glogi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ipak jenovaj komad bia "zabijen" doli, nisam dobro gleda

Vidicu na sljedecoj zamjeni, oce li zapec! ..mislim da nebin trebalo, vec posto je malo utisno za izvadit, netko je vuko ko siv...nja, (y)

6b2a5f5ab31192902e50e2d775d11352.jpg

91c4b80008c5be7e283dcdf66aeed0a5.jpg

Edited by glogi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ispričao sam se! I objasnio o cemu se radi, te na kraju ostavio pozitivnu ocjenu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebao bih broj za narudžbu od OEM blatarica prednjih i stražnjih za golf 4 pa ako netko može napisati. Unaprijed zahvaljujem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isto tako trazim broj artikla za oem blatarice za golf 6

Unaprijed zahvaljujem

Edited by rapajic.st

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jeste navalili sa blataricama :D prije auti nisu imali dobru zatitu na pragovima , danas za to nema potrebe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što ćeš, pale su prve pahulje pa da se još malo pripremimo za zimu. :) Ima smisla staviti ih jer vidim kako su kamenčići napravili sitna oštećenja po pragu a blatarice ipak malo zaštite, ujedno ti ne baca toliko po pragu i vratima a i stražnje staklo može biti čišće od njih. Ne sviđa se svima kako izgleda na vozilu ali korisno je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

MarioIV ja sam onaj da svi skoče sa zgrade skočio bi i ja! :lol2 šalim se pitam samo radi cijene da vidim kako se kreće to tu kod nas u ovlaštenim a kako na internetu.... :hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav

 

treba mi pomoć odnosno kako da saznam serijski od brave sa centralnim za škodu fabiu 1.4 iz 2002/2003, odnosno dali paše sa još kojeg auta tipa škoda octavia, golf Iv i sl.

 

 

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Decki dal mi moze netko provjeriti u etki dal su iste gumice ventila za ispusne i usisne ventile na motoru 1.8T iz passata ili a4 audija 110kw AEB kod motora

Hvala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Decki dal mi moze netko provjeriti u etki dal su iste gumice ventila za ispusne i usisne ventile na motoru 1.8T iz passata ili a4 audija 110kw AEB kod motora

Hvala :)

 

Jesu,ali to je preskupo uzeti original..traži Supertech iz sportskog programa gdje idu posebno usisni,a posebno ispušni(ispušni kvalitetniji).

Cijena im je 1 euro po komadu i prave se od vitona

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vec sam uzeo erling gumice 5 kn komad, koliko su u ovlastenom?

Kaze mi prodavac da su te ok...u ovlasteni nisam ni isao jer kod nas radi lik kojem nista ne mozes objasniti i onda mi se ne da tamo ni ici

A gledao sam te po ebayu ali ne znam kad ce mi to stic a trebao bih onaj tamo vikend to raditi

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mislim da si se tu malo zeznuo ali eto.Pogotovo zato što kaazu da je nemoguće ili jako jako teško promjeniti gumice bez skidanja glave na 1.8t

Ja sam uzeo orginalne i nešto malo manje od 100eura dodju

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 5