0
Guest Laki

1,6 diesel pitanja

Recommended Posts

Guest Laki

Pozdrav ljudi, sorry sto me nije dugo bilo.. Ali evo mene s novim pitanjima.. I jo?? jednom sorry ??to me ni dugo bilo.. Tu i tamo pogledam ali ne komentiram vele..

 

Moj star iima 1,6d i na njega mjenjač 5 brzina.. Pričam o jedinici.. Mene zanima sljedece iako je taj topic bio negdje.. Da li ostaviti to i ulagati ili staviti tog 1,6 td umjesto standarda..

 

Naime kako znate Golf je kr?? a ja mislim naći karoseriju i stviti motor od staroga.. Vjerojatno se pitate za??to se dvoumim ali ovaj motor je strava.. Misli mna 1,6d.. Pa dali da njega se dorađuje ili..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stavi toga dok ide,ako je dobar... Poslje kad te izda lako se frkne TD unutra... :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

treba?? oko 3-4k kn...getriba ti mo??e ostat i jo?? dost djelova od ovog dizla kaj sad vozi??

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Laki

i ja sam danas razmisljao i mislim da je to najbolja ideja ali me jo?? zanima sljedece.. ostavim motor standard ali se malo pobrinem oko ovjesa..

 

vidil sam u ompa amortizere sportske.. pa da probam s time.. ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.6td leti koliko sam mogao probat u G1 al tesko ga nac tj sve se moze al treba odrjesit kesu :)

 

Pazi ako budes prebacivao taj motor pazi u kojeg golfa budes prebacivo.... bilo bi dobro da je taj isto dizel il bar 1.6 benz. Mada ako tvog čerupa?? to onda nestvara probleme al ima nesto malo vise posla.

Sto se tice ovjesa.... pokusaj stavit sve orginalno tj da nije flexa radila :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
0