2 2
Tole posusje

Golf 5 OEM shark antena

Recommended Posts

Kad smo kod antena, imam obicnu antenu a posto sam nabavio oem navigaciju i dobio antenu koja ima dva prikljucka, da li mogu staviti nju umjesto obicne? Hoce li dobro raditi i da li pase konektor od obicne antene?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pretpostavljam da si dobia antenu sa fm prikljuckom i gps.

Stavi sliku antene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo slike

 

72dsuu.jpg

27xf8gi.jpg

2nh3q69.jpg

 

Ja imam komplet svu instalaciju skinuto sa drugog auta od kojeg je navigacija i antena, ali posto mi je na ovoj anteni brtva otisla i natenae raspala neda mi se brtvu i antenu kupovati pa bi stavio ovu ako mi pase prikljucak od radia i onda bi jednog dana spojio i gps antenu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skini konektor s antene i prebaci na jedan od ova dva i to ti je to! Vjerojatno nece lovit odlično fm više

Bdw imam ti ja odlicnu antenu s gumom ako ti treba

Edited by marioGt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova antena nema fm prikljucak.

Ovo su gsm i gps prikljuci.

Izgubit ces fm signal tj lose ce ti vatat a triba ti jos kabel za gps koji ide iz radia u antenu.

 

Druga opcija ti je ako ne patis za oem i shark antenom ostavit svoju orginal i kupit onu gps antenu na magnet koja se montira iza navigacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci taj golf je imao ocito antenu u zadnjem staklu. A da, staviti cu onda novu brtvu i to je to i onu antenu unutarnju i gotovo. Hvala ti!

 

@ mario, uzeti cu novo sve onda jer mi se neda uzimati polovno pa imati opet problema za pola godine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni problem. ..kak hoćeš. ..ja bu ti ovo da a ne proda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma hvala svejedno ali kad vec rastavljam staviti cu novo pa da sam miran neko vrijeme i da bude kako treba ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ekipa.

Podizem temu,da ne otvaram novu. Imam identicnu antenu kao kolega RI VW(slika gore iznad).

Ima li u medjuvremenu neko rjesenje za postavit je umjesto normalne tvornicke sa jednim konektorom.

Napomena: imam gps u autu,ali sa vlastitom antenom koju sam provukao iznad prednje sajbe.

Edited by dakako

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2