0
thezero

Passat Variant b5.5/3bg

Recommended Posts

evo i mog tutača...

 

znači : Passat Variant ,2005. god, motor 1.9 tdi 74kW, prešao za sad 161000 km, od opreme ima: grijanje sjedala,climatronic,maglenke,tempomat,senzore za kišu,parking senzore,samozatamnjujući središnji retrovizor,mcd navigaciju,....

 

za sad se jos vozi na 15 cola čeličanama ali nadam se da ce se to na proljeće promjeniti ali otom potom...

 

otkad je kupljen - stavljene gume GY ultragrip 205/60/r15, ugrađen mul-t-lock,stavljena kraća antena i led pozicije... osim kupnje ulja,brisača i kupnje podmetača za noge koje mislim kupovat kroz par dana,shopping je za ovu godinu gotov...

 

evo i par slika kak izgleda(za sad nemam bolje ali uskoro uhvatim vremena pa poslikam):

007cj0.th.jpg

 

008rjg.th.jpg

 

009uhs.th.jpg

 

 

i od jutros vise nema niti ratkape posto su nekom ocito vise trebale nego meni... -.-'

 

 

 

 

KOMENTARI

Edited by thezero

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo par novih slika,nisu bas neke extra jer nit trenutno imam pravi fotic kod sebe nit imam vremena negdje otic i napravit session...

 

auto001p.jpg

 

auto005.jpg

auto0020.jpg

auto003bc.jpg

auto006.jpg

auto007.jpg

auto010.jpg

 

 

 

KOMENTARI

Edited by thezero

Share this post


Link to post
Share on other sites

malo se dosadivao pa stavio smd/led osvjetljenje u unutrasnjost(sve osim gepek) i na vrata... kad dode posiljka s ebaya jos zamjenit gepek i tablicu i onda je komplet.

 

svida mi se promjena,godi oku :)

 

slika nemam trenutno posto nemam dovoljno kvalitetan fotoaparat da bi se ista vidjelo po mraku... :/

 

 

i usput sam maknuo hands free stalak za mob,al ne cijeli jer je ostao nosac koji je userafljen/zaljepljen za armaturu a nebi na silu htio cupat da ne otkinem pol armature :)

Edited by thezero

Share this post


Link to post
Share on other sites

stavljene ledice za osvjetljenje tablice..

 

dsc3099j.jpg

 

da se vidi kak izgledaju smd pozicije...

 

dsc3102xr.jpg

 

 

na brzinu jedna slika kako svijetli unutrasnjost

 

dsc3106b.jpg

 

 

i jedna za kraj sa vozilom za zabavu i slobodno vrijeme :)

dsc3134g.jpg

 

 

KOMENTARI

Share this post


Link to post
Share on other sites

malo da dignem topic...

 

na autu se nista novog nije radilo zbog drugih prioriteta... samo redovno servisiranje i popravci potrebni... a tako će i ostat do daljnjeg...

 

uz redovne servise zamjenjen rotor alternatora-slabo je punio, zamjenjen jedan parking senzor( rabljeni kupljen pošto mi bilo puno dat 640kn u ovlaštenom) , i zadnje što je zamjenjeno - hladnjak( taman proslinio na putu za gorski kotar, tj kad sam već bio tamo.. -.-')... svježe regan u 11 mj...

 

 

i uz sve to još me neki biser na parkingu zgulio malo po blatobranu i vratima na suvozačevoj strani(unatoč mom trudu i umijeću pronalaženja "sigurnih" parkirnih mjesta). srećom pa će se dat ispolirat... i srećom netko od susjeda je vidio pa ostavio ceduljicu s regom glupana koji je to napravio pa smo pozvali dečke u plavom i osiguranje platilo ;)

a i neki retardinjo mi je doslovce šutnu nogom vozačev retrovizor odozdo dok sam bio vani jedne subote - zrcalo oke, struja oke, plastika oke, žmiga oke, ali metalni onaj nosač nije oke... kupio zamjenski koji se ne preklapa za 450kn ili tak nešto i sad je takav... ne-preklapajući... preklapajući je i zamjenski i u ovlaštenom oko 960kn(bar kad sam ja gledao)

 

to je to... izgledom je isti... stanje kilometraže je sada ~193000 km...i dalje nastavljamo nadam se bez iznenađenja nepotrebnih :)

Edited by thezero

Share this post


Link to post
Share on other sites
0