0
matija0311

instalacije

Recommended Posts

nakon kaj sam sve uspio u golfu pokrenuti mislim na radio i zvučnike danas je sve riknulo...al ono riknulo do bola....radio ne daje nikakve znakove ??ivota ali zvučnici su ok...radi se o orginalnom vw beta radiu koji mi svira u golfu...

ak neko ima kakve ideje nek veli jer gubim ??ivce polako s golfom i dođe mi da ga steram u mp3...

 

p.s. nije mi oti??o osigurač( ili kak se već zove) na radiu a sve ??ice su normalno spojene kak su i bile kad sam prvi put spajao i kad je radilo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest rough k

Prestekaj betu u pasata i pogledaj jel dela. A pogledaj i osigurac na instalaciji i na samom radiju ak ga ima (neznam koji si gledao).

Share this post


Link to post
Share on other sites

bum sutra probal na passata spojit...a jebemu ak mi jer radio krepal onda sam u k**** jer nemam para za ni??t trenutno a s golfom se vozim u ??k svaki dan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ili je crko radio. ili je crko osigurac na radiju samom ...

ili se nekom forom prekino dovod +12V (kontakt +12V i stalni +12V)

ili neko nezna spajat! :lol2

 

 

Matija da te pitam usput :) ovaj topic dobar ko i svaki drugi,neda mi se trazit neki ontopicniji :)

 

Vidio danas u Samoboru jednu duju KR registracija... ima duboke ,zriktana solicno... mislim da je boja neka hm cudna plavo zelena,mozda metalic,cini mi se onak ko tvornicka desktop pozadina od win98 :) takva zelena... nije SMB boja vec nekaj lakirano extra... mislim da je auto imao iza zatvoreni gepek...

 

cije je to? :) znas? Zacudio sam se kad sam vidio solidan auto sa KR regama :rotfl

bas je bilo o tome rijeci u nekom topicu :rolleyes:

Edited by Tomek

Share this post


Link to post
Share on other sites

sutra bum to sve provjeril jer danas nisam imal ??ivaca...

 

Tomek: neznam za tu duju....mislim kaj je da je Kr rege ima i ??ira okolica a ja neznam ba?? kaj se sve vozi pod KR regama...znam da je sad u Krapini odnedavno novi megane sport,mini cooper S,2 gti-a...jedan crveni 2.0 TDI Sportline s tvorničkim tuningom i tak...da se nać ak se dobro potra??i...

Share this post


Link to post
Share on other sites

to ti je nekaj sa zicama tj instalacijom, barem brijem. spoji ga direkt na +12 pa vidi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili osigurac bas na instalaciji auta ili naponski kabeli od radia, nevjerujem da bi ti radio samo tako crkao

Share this post


Link to post
Share on other sites

rije??eno.....jedna mala ??ičica se je otpojila i nije bilo + od aku.....to sam zalotal i zalemil i sad sve ??ljaka... :bravo:bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites
0