3 3
mali_vw-ovac

Tempomat

Recommended Posts

Dakle,imam tempomat sa svime za ugradnju u Boru ali se nitko nece igrat sa time.Dali netko zna nekog ili da netko radi to pa ako mi moze pomoc.Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaš lika u Velikoj Gorici, zove se Miroslav, radi to fantastično. Broj ti je 098/885-779 ili 095/530-87-59.

Reci da si na VW forumu čuo za njega.

Meni je radio bluetooth i zadnje parkirne senzore. Sve napravljeno profi. Kako je riječ o novom autu, radi garancije je sve prilagodbe kabela napravio putem adaptera (nije gulio žice i lemio).

Gledao sam lika kako radi i možeš biti miran da ti kasnije plastike neće cvrčati ili nešto slično.

Javi što si napravio.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Imaš lika u Velikoj Gorici, zove se Miroslav, radi to fantastično. Broj ti je 098/885-779 ili 095/530-87-59.

Reci da si na VW forumu čuo za njega.

Meni je radio bluetooth i zadnje parkirne senzore. Sve napravljeno profi. Kako je riječ o novom autu, radi garancije je sve prilagodbe kabela napravio putem adaptera (nije gulio žice i lemio).

Gledao sam lika kako radi i možeš biti miran da ti kasnije plastike neće cvrčati ili nešto slično.

Javi što si napravio.

Ok.Hvala. :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ugradnja u MK4 je nesto kompliciranija nego u MK3

 

Treba vuc zice do kompa, i tako ima posla.

 

U ovlastenom ti je utradnja 650kn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne otvaram novu temu pitanje za iskusnije sa tempomatima, unaprijed hvala :palacg

Kopanjem po netu skužio sam da postoje dva tipa ručice tempomata za GIV/Boru, jedna ima dva gumba sa strane ručice, mislim na ovu:

http://www.ebay.com/itm/Original-VW-OEM-Te...281&vxp=mtr

i druga sa jednim gumbom, ova: http://www.ebay.com/itm/VW-Audi-A6-TT-Pass...a48&vxp=mtr

Koja je razlika između njih, osim male razlike sa upravljanjem tempomata? Iskustva?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Da ne otvaram novu temu pitanje za iskusnije sa tempomatima, unaprijed hvala :palacg

Kopanjem po netu skužio sam da postoje dva tipa ručice tempomata za GIV/Boru, jedna ima dva gumba sa strane ručice, mislim na ovu:

http://www.ebay.com/itm/Original-VW-OEM-Te...281&vxp=mtr

i druga sa jednim gumbom, ova: http://www.ebay.com/itm/VW-Audi-A6-TT-Pass...a48&vxp=mtr

Koja je razlika između njih, osim male razlike sa upravljanjem tempomata? Iskustva?

 

 

 

tempomat se složi dosta brzo i za električara jednostavno, i sam sam to radio i dok sam ugradio ručicu električar je za to vrijemespojio kablove na ecu i radi sve ok

 

razlika između ručica je da ova sa dva gumba ima na tim gumbima reset dok ova sa jednim gumbom ima reset na onom prekidaču na samoj ručici, al funkcija bi trebala biti ista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pretpostavljam da je ova sa jednim gumbom starija izvedba? Jel pripadajući kabel isti za oba dvije ručice (5 žica = 1 na kutiju osigurača, 4 na crni konektor u kutiji ispod brisača)?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pretpostavljam da je ova sa jednim gumbom starija izvedba? Jel pripadajući kabel isti za oba dvije ručice (5 žica = 1 na kutiju osigurača, 4 na crni konektor u kutiji ispod brisača)?

 

tako je ova starija tj. sa jednim gumbom a za ovu drugu neznam

 

ako znaš čitati sheme na autodati je moj električar našao gdje šta spojiti i poslije se vag-comom aktivira tj. kodira i tempomat radi

moraju biti ispravni šalteri na papučicama kvačila i kočnice inače ne uključuje

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovi stariji su možda ko od golfa 3 za motore starijeg tipa,a ova novija za noviju generaciju motora pa pripazi da je instalacija ista ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaže dalje da su ovi sa jednom tipkom (kat. broj: 8L0 953 523 J) za volane bez funkcija na volanu dok ovaj sa dvije tipke podržava multifunkcijski volan.

Isto tako po kat. broju ovog prvog odgovara na G4/Bora/Jetta, Passat 97-00, Buba, Audi A6, TT 00-06........

Golf III ima sličnu ručicu ali drugačije kablove....

Share this post


Link to post
Share on other sites

frend bi metnuo tempomat na svoj passat 3b 2000god motor je 2.8 V6 4motion, jel igra sve isto ko na tdi motorima ili kak?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postoji mogućnost da bu trebal još jedan dodatni dio instalacije za benzinca ali treba provjeriti, pošto je u pitanju taj motor sa tom opremom možda ima pripremu ko i TDI.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajmo dalje.....ugradil sam tempomat, OEM ručica i kabel, noviji tip, aktivirali ga i sve radi ispravno ali ne pali se lampica tempomata na instrument tabli. Sama lampica se vidi da je u instrument tabli ali se ne pali.

Kopajući po netu videl sam da kod nekih lampica svjetli a kod nekih ne, ima i objašnjenja da lampica nije potrebna, samo bode u oči dok je upaljena, ovisno o tržištu, bla bla....

Koji je pravi razlog da se svjetlo ne pali i da li je moguće preko dijagnostike upaliti samu lampicu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam jedan problem sa tempomatom,original je ugradnja Golf 4 2000.god...

 

Jedno vrijeme je zajebavao nekad je radio nekad ne,evo sad zadnje vrijeme uopče ne više,znači stavim ga na ON lampica se uredno upali na tabli,ali kad stisnem gumb SET ne dogodi se ništa

 

neznam u što bi sumnjao da provjerim,prije nego odem na servis

Edited by tihca

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam jedan problem sa tempomatom,original je ugradnja Golf 4 2000.god...

 

Jedno vrijeme je zajebavao nekad je radio nekad ne,evo sad zadnje vrijeme uopče ne više,znači stavim ga na ON lampica se uredno upali na tabli,ali kad stisnem gumb SET ne dogodi se ništa

 

neznam u što bi sumnjao da provjerim,prije nego odem na servis

Ja bi za početak provjeril osigurač, prekidač na pedali kvačila i prekidač na pedali kočnice....ak je to OK, dalje instalaciju, ručicu tempomata....

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je na bivšem mk3 bio problem da sam trebao pedalu od kuplunga nogom privući prema sebi prilikom paljenja tempomata jer očito ga je zezalo tih 1cm hoda koji mi je falio pa nije uključio dok god nisam privukao pedalu (valjda tamo ima neki prekidač)

Share this post


Link to post
Share on other sites

oče dijagnostika pokazat grešku?

Nisam siguran dal bu pokazivalo grešku no možeš i prek dijagnostike provjeriti ispravnost navedenih prekidača koji moraju biti ispravni za rad tempomata....

Share this post


Link to post
Share on other sites

valja, ja imam kod sebe vec godinu dana

 

Poslano sa mog HTC One_M8 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci to je sve potrebno i samo pospajat i aktivirat preko vcds?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polako prikupljam materijal za ugradnju kineskog tempomata pa me trenutno zanima razlika u konektoru između originalne i kineske instalacije, pa ako netko zna nešto više da mi pojasni jer kod kineske je žica prazna bez stopice dok je kod originalne stavljen konektor. Znam da bi ta žica trebala ići kutiju gdje su osigurači, pozicija broj pet ali ne kužim kako se spaja i kako.

Original
abedda7723d4e905684c7t1sh5.jpg

3b0971425a_2elkpg.jpg
Kopija
for-vw-font-b-golf-b-w9sz8.jpg

gra-cable-harnessliju2.jpg

Kutija osigurača
img-20111102-00059azkn0.jpg

7712d53nj78.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3