3 3
brončani

Kako prepoznati loš nosač motora?

Recommended Posts

Da ponovim možda budem imao više sreće. :)
Znači, zanima me lijevi nosač ako netko zna što u originalu dolazi, da li Lemforder ili neki savjet ostaviti ili mijenjati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam nedavno promjenio donji nosač, neki iz tokić. I sad mi nešto nenormalno škripucka kad skrećem u lijevu stranu,kao da stružu neke dvije plastike. Ili npr kao da guma struže o plastike blatobrana. Takav zvuk za usporedbu i tak nekak sredina aura je u pitanju 

Pretpostavka da je do njih jer su vjv smeće

Golf 5 2.0 tdi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj dogbone nosač nema veze sa skretanjem jer on drži motor da previše ne šeće naprijed-nazad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Više se čuje po toplijem vremenu i nakon duže vožnje.

Edit: 

 

Ova dva su mi mijenjali i žešće zafušarili

Kada su vraćali nazad stavio je krivi šaraf kroz koji prolazi kroz ova dva nosača (ili je išao ukoso) pa se proširila rupa u kućištu mjenjača jer je od aluminija. Pa su morali staviti deblji šaraf. A da stave deblji šaraf morali su proširiti rupu na ova 2 nosača

I sad ja kontam da to neš tu struže

Edited by Dado

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 17. 04. 2022. at 17:25, GTI-VR6-R32 said:

Evo nesto se onako radilo iz dosade,skontao sam da onaj nosac mjenjaca sto sam mjenjao onaj donji skroz,skripi guma na njemu,kad smotas pun volan,on je bio odgovaran za neki cudan zvuk,odlucim da ga skinem i razvalim,gledao sam na stranim forumima kako da bude tvrdji taj famozni dogbone nosac,i uradim isto nadjem komad gume debljine 0.5cm i stavim, i dodatno ubacim gumu moj patent. razlika nebo i zemlja,auto neprepoznatljiv,bolji u krivinama sto puta,preko rupa,nema onog cudnog zvuka kad se smota pun volan.

 

Jedino cim nisam zadovoljan je kad prelazim preko neceg,na kvacilu kad ga vagam na uzbrdici najcesce,onda se trese unutra sve, ali u voznji nista i da motor je cak i promjenio zvuk mislim u kabini se drugacije cuje.

Mislim da izvadim unutarnji komad gume sto sam ubacio,a ovu gumu okolo da ostavim.

Neka mi neko da savjet cime bih zalijepio ovu gumu za nosac da se ne bi izvukla vremenom,mislio sa uzet ono ljepilo za sajbe i sa njim probati, pisite prijedloge.

 

dogbone-12.jpg

 Link foruma https://www.myturbodiesel.com/d2/1000q/a4/dogbone-mount-VW-Golf.htm

Moj patent 

IMG-20220417-164928.jpg

IMG-20220417-165000.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosle godine sam mjenjao nosac mjenjaca,stavio lemforder,i evo nakon godinu dana opet ima lufta nosac,gledam po stranim forumima,pune te nosace nekom tecnoscu,ili neka vasa preporuka,koju marku nosaca da kupim?

Golf 4

P1020087.jpg

529dc2751663e.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lemforder sam i ja htio uzeti kada sam mijenjao kompletni set spojke ali mi je Šime rekao da to ne radim i da ostavim originalni koji je na motoru i dobro da sam tako napravio. Kod mene nije bilo problema nego sam ga preventivno htio zamijeniti kada se ionako već skida mjenjač. Bila je opcija Febi ili Lemforder, originalni je bio stvarno preskup.

Ako ovako nastaviš mijenjati nosače doći ćeš na isto, izgleda da ništa osim originala ne valja, iako ni ti naknadni "originalni" koje u ponudi ima ovlašteni možda nisu kao prva ugradnja, nisam siguran ali tako mi se čini. Pitaj u Škoda ovlaštenom možda su cijene manje nego u VW servisu, kod nas nisu ili je razlika u cijeni bila zanemariva, barem dok sam ja pravio upite prije nekoliko godina.

Ostaje ti opcija skinuti neki rabljeni na auto otpadu sa "malo km", ne odlaze samo tako nosači, a ako naiđeš na neki u dobrom stanju može te dobro služiti, da li postoji još neka druga opcija za sada ne znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ugradio Original Imperium brend, neka srednja klasa, nisam imao nikakvih nus pojava.

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, <TDI> said:

Lemforder sam i ja htio uzeti kada sam mijenjao kompletni set spojke ali mi je Šime rekao da to ne radim i da ostavim originalni koji je na motoru i dobro da sam tako napravio. Kod mene nije bilo problema nego sam ga preventivno htio zamijeniti kada se ionako već skida mjenjač. Bila je opcija Febi ili Lemforder, originalni je bio stvarno preskup.

Ako ovako nastaviš mijenjati nosače doći ćeš na isto, izgleda da ništa osim originala ne valja, iako ni ti naknadni "originalni" koje u ponudi ima ovlašteni možda nisu kao prva ugradnja, nisam siguran ali tako mi se čini. Pitaj u Škoda ovlaštenom možda su cijene manje nego u VW servisu, kod nas nisu ili je razlika u cijeni bila zanemariva, barem dok sam ja pravio upite prije nekoliko godina.

Ostaje ti opcija skinuti neki rabljeni na auto otpadu sa "malo km", ne odlaze samo tako nosači, a ako naiđeš na neki u dobrom stanju može te dobro služiti, da li postoji još neka druga opcija za sada ne znam.

Ne znam sta bih kupio od nosaca,jer ni godinu dana on ne moze sastaviti,najvise me je strah da cu navoje zeznuti pa onda eto mi problema,a moram to opet mjenjati,jer svaki put kad oduzmem ili dam gasa osjeti se trzaj.

Napravicu upit u Skoda ovlastenom servisu,mada ne vjerujem da je ista jeftinije.

I to sam uzeo u razmatranje,ali to je veoma tesko naci nekog golfa,skodu ili boru sa malo kilometara na satu,to je sve preslo po 400-500tkm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stari nosac uzeo i rastavio da vidim sta ima unutra, hmm ovaj gumeni,suplji blok postao i suvise mekan.

Izgleda da sam nasao rijesenje,e sad kako bi se to ponasalo na TDI motoru ne znam

https://www.biesheuvel.nl/media/product_attachments/8/5/85441FImin-4691.pdf

1J0199555 WC1

IMG-20230311-131737.jpg

izbusio alu nitne

IMG-20230311-131855.jpg

IMG-20230311-131918.jpg

IMG-20230311-131931.jpg

IMG-20230311-131951.jpg

Edited by GTI-VR6-R32
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3