0
Ivan

Seleni Polo 9N TDI

Recommended Posts

Pozdrav!

Imam Polo 9N TDI PD iz 2004g sa 74kw. Trenutno imam 85.000km.

 

Prednji seleni su inače boljka tog modela i meni su se raspali na nekih 75.000km , otišao jedan servis (neovlašteni) i zamjenio selen za Cuprine kako su tu svi na forumu i govorili da je bolje staviti Cuprine kao direktniji volan , duže traju a malo tvrđi...

 

Ja stavio i od onda su mi se pojavili izraženiji i ovi problemi sa trzanjem

http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=40224

 

i još simptomi koje sam i očekivao ali ne u tolikoj mjeri a to je dosta bučni udarci na rupe. Sad stavio prvi puta zimske gume i s ovim Cupra selenima to opet nabija baš kao kamen.

Danas zovem servis i pitam ih do čega može biti jer su amortizeri novi , a oni mi kažu da je uzrok u Cupra selenima.

Navodno sad VW za Polo ima kvalitnije selene koji su sada sa 4 hvatišta , puno su trajniji od starih sa 2 hvatišta a udubnost ostaje ista kao na starima.

 

Jel netko stavljao te nove originalne selene?

 

Ovi puni me izluđuju jer pogotovo sad po zimi kao da vozim na felgama po asfaltu.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Navodno sad VW za Polo ima kvalitnije selene koji su sada sa 4 hvatišta , puno su trajniji od starih sa 2 hvatišta a udubnost ostaje ista kao na starima."

 

 

 

 

 

 

Da to nisu za Novi Polo? Kakve on ima? Da li pašu na 9N?

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da sam na škoda forumu čitao da dosta ljudi pljuju po cuprinim selenima i stavljaju natrag orginal iz istog razloga kao i ti...

 

trebalo bi sad probat te nove s 4 hvatišta pa vidjet...

Share this post


Link to post
Share on other sites
neznam dali pašu na novog pola,ali na 9N sigurno pašu....

trenotno se još hebem sa tim cuprinim selenima evo mojih problema sa njima http://www.seatclubcroatia.com/smf/index.p...c,4913.200.html

uzeo sam prije par dana te sa 4 hvatišta,moram ih montirati pa ćemo vidjeti kakvi su rezultati

 

Dražene svaka čast na linku , pročitao sam , identičan problem muči i mene.

U četvrtak sam dogovorio veliki servis tako da će mi odmah zamjeniti selene i gotovo.

 

Ovo je glupost za voziti. Za bržu vožnju je ok , ali ne mogu ga stalno držati preko 2500 o/min da mi ne vibrira...

A to je to , ja sam pitao puno ljudi kako su zadovoljni sa cupra selenima , svi govore samo pozitivno , misliš ajd super idem si i ja to staviti kad već mijenjam a ono tvrdo i vibrira za poluditi.

Najviše se osjeti kad vozim lagano ispod 2000 o/min.

 

Javim u četvrtak kako je nakon novih selena.

Hvala na brzoj pomoći!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi seleni kod VW za polo su punije i jače gume i sa 4 hvatišta (+). Montirali smo i od Audija A2, koji su još jači od ovih, dakle puna guma unutar selena, još trajnije, ali i tvrđe rješenje.

 

Također bio sam svjedokom kad su ljudi ove pune selene jednostavno bušilicom i 10mm borerom izbušili na 4 nasuprotna mjesta, da guma ipak malo "radi". Rezultat neznam....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sutra ćemo vidjeti. Ja sam lijepo rekao ovima u servisu da auto vibrira na niskim okretajima od kada sam stavio te selene od Cupre , serviser kaže da s novima neće vibrirati odnosno da će biti kao sa prvim originalnim sa dva kraka...

Meni još bolje da ako je tvrđe , samo da ne vibrira jer meni je i na Cuprinim super što se tiče tvrdoće , nije to sad toliko puno tvrđe od originala ali vibriraaaaa...

Vidjet ćemo , ako bude jednako kao sa Cuprinim , skinit će ih i staviti obične jer ne planiram plaćati 2 puta ugradnju selena a ne riješiti problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Montirao sam barem 20ak ovih novijh selena i mislim da bi trebali bit trajniji jer ipak vise je hvatišta i lafeta vise nema toliki hod kao prije. Naravno to sve ce radit ako ih se ispravno namjesti.. )

 

Za pune selene sam cuo da samo dizeli imaju probleme.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

posto je tema vec otvorena pa da ne otvaram novu pitat cu ovdje...

 

narucio sam powerflex selene za cetvorku ( prednje i zadnje za vilicu i 2 za zadnji most) pa me zanima da li bi se i meni moglo desit da mi tako trese kao i kolegi? motor je tdi 66kw alh

Share this post


Link to post
Share on other sites
posto je tema vec otvorena pa da ne otvaram novu pitat cu ovdje...

 

narucio sam powerflex selene za cetvorku ( prednje i zadnje za vilicu i 2 za zadnji most) pa me zanima da li bi se i meni moglo desit da mi tako trese kao i kolegi? motor je tdi 66kw alh

Nisu powerflex ali su puni od TT-a u mene i nije tuklo dok nisam zagewindo auto i bili su samo razlog a ne uzrok buke,ispostavilo se da se ukručenjem vilice sva sila prenosila dalje na ležaje (gume) amortizera i tamo je tuklo preko rupa,stavio (opet) nove kvalitetnije i eto zasad perSu :bravo

Edited by mrki OS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oem ,lega kupio i nikad ugradio pa prepustio meni.

Najcudnija stvar mi je sto je smrdljivi Topran izdrzao dulje od Swag-a.3-i komplet za 30 tkm i nadam se zadnji za neko vrijeme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ceka powerflex vec skoro 2 mj... nadam se da ne cu imati takvih problema...

Share this post


Link to post
Share on other sites

cek, a koja sad bi razlika tocno trebala bit izmedu tih tvrdih i normalnih osim u tome sto se vibracije pojave?

jel ja imam gore normalne ove i sve ok mi se cini tak da nevidim razlog zbog kojega bi trebao stavljat tvrde???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stari tip(prva ugradnja) na polićima 9n/9n3 imjau 2 hvatišta i loši su... totalna banana

Ekipa je masovno stavljala cuprine silent blokove koji su tvrđi(potpuno puni) i automatski bolje prenose vibracije, pa se puno njih žali na to. Logično je da se to na dizelima viđe osjeti, dizeli su ˝nemirniji˝ u radu i više vibriraju.

Sada se stavljaju(ustvari već dosta vremena) oni koji imaju 4 hvatišta, identični su kao i od Golfa V, čak im je i kataloški 1K... I ti rješavaju te vibracije, nema nikakvih problema, svi zadovoljni... :palacg

 

Novi polo (6R) ima drugačji tip ovjesa od starijih polića (ima vilice i silent blokove tipa G4)...!

Edited by Leo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo mene iz servisa stigao , preuzeo auto i sve je kao novo što se tiče udobnosti i vožnje. Vibracije su nestale u potpunosti , samo je mrvicu tvrđe nego originalni. Ja prezadovoljan. Svi cvrčci iz armature su nestali , možda najbolje situaciju opisuje ovo:

5 brzina , 1200 o/min , gas a bez najmanje vibracije , ubrzava kao vlak.

 

Sa cupra selenima su vibracije bile tolike da misliš da će su motor ugasiti ili da će mi ispasti radio svi gumbi ventilacije.

 

Međutim , ljut sam na servis jer su mi idioti napravili par glupih pogrešaka a nisam mogao reklamirati danas jer sam kasno došao po auto pa nije nikoga bilo od mehaničara i šefova u servisu , sutra ih zovem i mamu im ***...

Dakle , nisu idioti napravili optiku pa volan stoji pod 45°. Ja im kažem prije ugradnje da naprave optiku , kaže tip da nema potrebe. Ja kažem da mislim kako treba jer su seleni dio ovjesa i sve će se raštimati...naravno , nije napravio tako da sam poludio kad sam sjeo u auto.

Druga stvar , brisače stavio nove Bosch aerotwin koji su brisali bez greške , upalim sad brisače a ono stružu i ostavljaju tragove. Obrišem staklo i operem , brisače prebrišam , probam ponovo - opet isto. Izgleda da su mi zamjenili za neke polovne.

 

Treće , čini mi se da auto ne ubrzava kao prije. Kao da ima manje momenta...možda me osjećaj vara , možda jer sam ljut zbog brisača...ne znam da li je moguće da su spajanjem na njihov komp obrisali chip tuning od Gubića?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne briše se taj čip samo tako.... bit će da su te razljutili brisači :palacg

 

Što se tiče naštelanosti ovjesa. Sto mehaničara 100 ćudi... Neki za promjenit silent blokove skidaju cijeli most, a neki samo vilicu....

Po meni je jednostavnije skinuti vilicu i onim alatom uprešat nove, a i ujedno na taj način ne usereš optiku....

Edited by Leo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam pametan...kao da nema momenta. Išao sam sad mjeriti 3 brzinu i ubrzava od 1500 do 4000 o/min za isto vrijeme kao kad sam radio remap...ispada da je sve ok onda a nešto mi fali momenta...kao da nema onu silovitost...snijeg na cesti a u trećoj mi ne vrti u prazno , prije je i u cetvrtoj vrtio kotače bez problema.

 

Vidjet ću kod Gubića u subotu da mi spoji na komp pa da vidi jel njegov remap ili novi od VW-a update...

Rezime svega je da selene na TDI treba staviti ove nove sa 4 kraka jer je udobnost odlična , nema vibracija a trajnost bi trebala biti veća jer su ipak čvršći od prijašnjih sa 2 kraka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije bez vraga OEM selen sa rupama...bar za neka vozila....kad se stavi puni na mk3 od TT onda se sve prenosi na danje dijelove itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja moram na četvorki mijenjat selene,mislio sam stavit od tt-a može li mi netko potvrdit jel i na toj kombinaciji vibrira ovako ko na polu?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oem ,lega kupio i nikad ugradio pa prepustio meni.

Najcudnija stvar mi je sto je smrdljivi Topran izdrzao dulje od Swag-a.3-i komplet za 30 tkm i nadam se zadnji za neko vrijeme.

 

Swag i Febi (jedno te isto u dvije različite kutije)ti i nisu neka kvaliteta u odnosu na cjenu, od trapa priznajem samo Lemforder :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ivane, koja je cjena selena s 4 hvatišta?

 

Mene cuprini hebu...

 

nemam račun kod sebe...ali mislim 73,00kn + PDV koliko se sjećam...

Sam selen nije skup , skupa je zamjena. U VW naplate 300kn + moraš optiku napraviti a to ti je još 150-200kn.

 

Cuprin je bio oko 85,00kn kad sam ja kupovao prije 6-7mj.

Share this post


Link to post
Share on other sites
nemam račun kod sebe...ali mislim 73,00kn + PDV koliko se sjećam...

Sam selen nije skup , skupa je zamjena. U VW naplate 300kn + moraš optiku napraviti a to ti je još 150-200kn.

 

Cuprin je bio oko 85,00kn kad sam ja kupovao prije 6-7mj.

 

ok, tako sam nekako i mislio...

 

zamjena mi nije problem...

 

na optiku moram tak i onak....

 

malo glupo pitanje, pa što treba ba opziku ako se samo vilica skida?

Share this post


Link to post
Share on other sites
0