1 1
Tole

Golf IV TDI

Recommended Posts

Ovako vidim da ljudi pišu o tom kako su zatvorili taj ventil...budući da neznam šta je to molio bi da mi netko malo pojasni ili da nekakav lik o tome zašto se to zatvara čemu on uopće služi kako se zatvara što dobiješ s tim što ga zatvoriš i da li šteti motoru???

Hvala!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

bojan24 hvala na linku ali tu mi samo piše kako se čisti...opet neznam čemu on služi zašto to ljudi zatvarju??jesi ti na svom golfu to zatvorio ili što već??

Share this post


Link to post
Share on other sites

EGR ili AGR je zaduzen za povrat ispusnih plinova u motor da mu bude bolja eco vrijednost....kad se zatvori motor se drugacije ponasa jer dobiva cisti zrak a ne dio ispusnih plinova.....manje dimi,manje se izutra prlja usisna grana.

Share this post


Link to post
Share on other sites
bojan24 hvala na linku ali tu mi samo piše kako se čisti...opet neznam čemu on služi zašto to ljudi zatvarju??jesi ti na svom golfu to zatvorio ili što već??

DSCF0254.jpg

DSCF0253.jpg

 

Slike govore 1000 riječi :fakjea

Prva stvar koju sam napravio na svakom TDI-u kojeg sam vozio je skidanje usisne,čišćenje i blokada EGR-a da se nebi dogodio horor kao na slikama gore (nisu moje!)

Govna se skupljaju lagano godinama i onda ljudi kukaju da auto neide i blablabla,u extremnim slučajevima je toliko zaštopano da i glava mora dolje,eto

 

Edit,evo i moje prije i poslje...

 

DSC00706.jpg

DSC00711.jpg

 

Samo začepi i nebrini

Edited by mrki OS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok dečki hvala na odgovorima!!!

Mrki OS još samo par pitanja,s čim se zatvorio to i gdje??i jel mogu šta sjebat ako skinem to i vratim nazad tj.jel ima nešto na što moram posebno pazit???i jel mi treba kakav poseban alat il mi je dovoljan najobičniji set gedora???ja sam prvi vlasnik auta i to nikad nije čišćeno zato bi to vjerovatno trebalo napravit.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ok dečki hvala na odgovorima!!!

Mrki OS još samo par pitanja,s čim se zatvorio to i gdje??i jel mogu šta sjebat ako skinem to i vratim nazad tj.jel ima nešto na što moram posebno pazit???i jel mi treba kakav poseban alat il mi je dovoljan najobičniji set gedora???ja sam prvi vlasnik auta i to nikad nije čišćeno zato bi to vjerovatno trebalo napravit.

Neznam koliko znaš šarafat pa neznam koliko možeš sjebat,trebaju ti imbus ključevi za usisnu & co i neke gedore 12 ili 13 mm za cijev između ispušne i EGR-a,u biti jednostavno je ali ako smrdaš koji vijak (navoj,pukne,provrtiš glavu...) onda je banana,nije super ni ako ti komad čađe upadne u usisni kanal glave idt,ima caka pa je možda bolje da ti to neko odradi.

Ako češ samo EGR čistit i štopat manje više ti je sve u linku što su ti dečki dali prije,male varijacije na temu ovise koji tip TDI-a je.

Metalna pločica po uzoru na original brtvu rješava sve :palacg

 

PS:nemoj membranu EGR-a natapat u Ivasolu ili nečem sličnom,ima slučajeva da prdekne ubrzo nakon zbog toga pa baca ulje van na rupicu kučišta membrane

Share this post


Link to post
Share on other sites

A imam nešto iskustva u šerafanju al samo na motorima (mislim na vozila na dva kotača) koji su obično bili stare drlje pa mi nije bilo šteta,nisam nikad auto šerafao...ti šerafi me i muče najviše,pa nije to valjda tako osjetljivo???jel se moraju kiloključem šerafat na točno određeni moment ili po osjećaju??i jel postoji mogućnost da mi spadne ta čađa u motor dok budem skidao usisnu granu??i s čime to onda očistiti da ne sjebem nešto??

Share this post


Link to post
Share on other sites

joj, to bi i ja na svom polu htio napravit ali nemoguce mi se cini to bez vadenja masine!!!

kad mi je usisna prakticki pod brisacima, a mjesta nigdje :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
joj, to bi i ja na svom polu htio napravit ali nemoguce mi se cini to bez vadenja masine!!!

kad mi je usisna prakticki pod brisacima, a mjesta nigdje :(

 

 

kaj kod tebe nije ovak slozeno???

 

YKZT4N9W8PkmUP9xKaZM.jpg

 

 

ne vidim razlog zasto je kod tebe teze nego kod npr G4 tdi

Share this post


Link to post
Share on other sites
joj, to bi i ja na svom polu htio napravit ali nemoguce mi se cini to bez vadenja masine!!!

kad mi je usisna prakticki pod brisacima, a mjesta nigdje :(

 

a zasto ga nisu zatvorili ovi koji su chipali tvoj auto?

Share this post


Link to post
Share on other sites
kaj kod tebe nije ovak slozeno???

 

YKZT4N9W8PkmUP9xKaZM.jpg

 

 

ne vidim razlog zasto je kod tebe teze nego kod npr G4 tdi

 

ma ok za zatvorit ventil, ali granu usisnu bi skinut jel je sigurno puna tog crnog sranja

nju mi jeproblem skinut

 

a teze nego na g4 zato sta ima puno manje prostora

 

http://img524.imageshack.us/img524/1746/screenshot001jq.jpg

 

mozda bi i mogao napikat sarafe od usisne, al ko ce to poslije sve vratit kad ni ruku posteno nemogu gurnut

Share this post


Link to post
Share on other sites
ma ok za zatvorit ventil, ali granu usisnu bi skinut jel je sigurno puna tog crnog sranja

nju mi jeproblem skinut

 

a teze nego na g4 zato sta ima puno manje prostora

 

http://img524.imageshack.us/img524/1746/screenshot001jq.jpg

 

mozda bi i mogao napikat sarafe od usisne, al ko ce to poslije sve vratit kad ni ruku posteno nemogu gurnut

 

Ma ide to bez problema. Najteze je zasarafit cijev od povrata sa ispusne na egr. Usisna nije neki problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

moras si prvo malo prostora napravit....kao i na G4....ide to bez problema....

 

skini gumeno crijevo do AGRa...usisnu od filtera zraka. i onda imas mjesta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,još to što Jady kaže,od kutije filtera do same turbine i onda pjesma,zaboravio sam na to jer se podrazumjeva.

 

@Tole...stavi ogledalo uz firewall da vidiš u kakom su stanju usisni kanali...

 

DSC00710.jpg

 

Ako sumnjaš da je upalo komadića zavuci usisavač i vuci,bar ja tako radim :rotfl ali uglavnom nema ničega jer je glavnina smeča u samoj usisnoj grani.

Stežu se na kilažu (nesjećam se koliko ali nije puno) ali pošto nemam dovoljno mali moment ključ išao sam na feeling i nikad problema :palacg

Uzmi si i novu usisnu brtvu obavezno da nemoraš ponavljat radnju ako bi slučajno šištalo sa starom (može i stara sa malo brtvene mase ali je poslje jebada za očistit ako se ponovo skida zbog X? razloga)

Share this post


Link to post
Share on other sites
PS:nemoj membranu EGR-a natapat u Ivasolu ili nečem sličnom,ima slučajeva da prdekne ubrzo nakon zbog toga pa baca ulje van na rupicu kučišta membrane

 

Jel se membrana da sredit ili se mora mijenjati?

Kod mene je slucaj na passatu da mi baca ulje na one dvije rupice (znaci sa obe strane) na kucistu EGR-a/membrane?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jel se membrana da sredit ili se mora mijenjati?

Kod mene je slucaj na passatu da mi baca ulje na one dvije rupice (znaci sa obe strane) na kucistu EGR-a/membrane?

Moj bed,nepotpuno sam se izjasnio pa je malo krivo ispalo.Membrana zna riknut pa klipic vise nesljaka ali ulje dolazi pored klipica kroz njegovu vodilicu i nebi rekao da se moze popravljat.

Jedino se moze sve zablokirat da ti neprlja sve okolo,to sam radio na par auta.Kuglicu u crijevo,plocicu pod EGR i te dvije rupice zatvorit,malim vijcima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vec sam na nekom stranom forumu gledao slike kak je lik zacepio te rupice vijcima, nebaca mnogo ulja ali se s vremenom zna nakupit pa onda to pocistim, i sve tako.

Povrat iz EGR-a je vec zacepljen, pa cu rijesit i ove rupice sa majstorom dok stignem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zašto EGR softverski ne zatvorite kad vam je tak jebada za šarafat?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zašto EGR softverski ne zatvorite kad vam je tak jebada za šarafat?

Kako misliš?Nekom mapom ili Vag-com,ovo drugo ga ne zatvara potpuno već ga smanjuje na na najmanju dopuštenu razinu po stock mapi da se nebi poremetio odnos vrijednosti što ECU očitava preko MAF-a,zato neki ljudi primjećuju zeru veću potrošnju nakon fizičkog blokiranja

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajd kad se vec prica.

moj passat 3bg modelska god je 2005(napominjem jer se ocitio razlikuje od ostalih)

po izgledus samo po zmigavcima na rezrovizorima umjesto blatobrana i nekim sitnicama.

problem je taj da je pri kupnji znaci na 120 000km zablokiran egr.

bacao je gresku stalno.brisana je i opet i tak.

i onda je majstor probusio rupicu na limicu i sad ponekad baca tu gresku,uglavnom gradska voznja po pozegi gdje je sporo,ili ako skrenem u neki sumarak npr prva u leru parsto metara.odmah se pali greska motora.

sta se dogada i zasto i kako rijesiti,zivcira me.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zašto EGR softverski ne zatvorite kad vam je tak jebada za šarafat?

 

 

jel znas kako to uciniti na PD motoru?

Share this post


Link to post
Share on other sites
ajd kad se vec prica.

moj passat 3bg modelska god je 2005(napominjem jer se ocitio razlikuje od ostalih)

po izgledus samo po zmigavcima na rezrovizorima umjesto blatobrana i nekim sitnicama.

problem je taj da je pri kupnji znaci na 120 000km zablokiran egr.

bacao je gresku stalno.brisana je i opet i tak.

i onda je majstor probusio rupicu na limicu i sad ponekad baca tu gresku,uglavnom gradska voznja po pozegi gdje je sporo,ili ako skrenem u neki sumarak npr prva u leru parsto metara.odmah se pali greska motora.

sta se dogada i zasto i kako rijesiti,zivcira me.

 

kod njega je problem jer ima senzor,ne u sebi.i on mjeri kolicinu ispusnih plinova koju AGR vraca.a ako ih senzor ne mjeri onda ti baca gresku....

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1