1 1
type-r

2 din multimedija info

Recommended Posts

zanima me sta ekipa ima u autima i sta se preporucije od takve multimedije jer je na tržištu stvarno svašta.

znaci passat je b5.5 trebao bih neku navigaciju a i radio je original beta pa bi njega bacio van i ubacio neki ekrancic.

koje marke gledati,nesto da stima za vw a moze biti replika nije mi vazno,samo da dobro radi jer za nesto originalno nemam para.

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci da rezimiramo

 

da je jeftino

i da dobro radi

 

 

znas i sam da to ne postoji. susreo sam se sa milijun tih uredjaja

dobar uredjaj kosta

replike su sranje.to ko kaze suprotno,nije vidio bolje, lupi mu samar :D

 

uzmi original, jedino i da imas pare, nema ih na prodaju :D

i da zakljucim, cekaj original, nema opcija, ali je pouzdan i stabilan

ja sam imao u cetvorki origigi mfd i nikad nije zakazao bilo 6 sati da svira ili -10

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ok,original za cetvorku i nije toliko preskup.

jel mogu gledat dvd na njemu,mislim spot?

jel mogu imat navigaciju cijele europe ukljucujuci hrvatsku na njemu?

malo sam neupucen jbg a na forumu kao da to nitko ne fura.

jel bi se moglo ubacit u b5.5 nesto iz petice?da postoji na trzistu?

hvala na odgovoru

Share this post


Link to post
Share on other sites
pa ok,original za cetvorku i nije toliko preskup.

jel mogu gledat dvd na njemu,mislim spot?

jel mogu imat navigaciju cijele europe ukljucujuci hrvatsku na njemu?

malo sam neupucen jbg a na forumu kao da to nitko ne fura.

jel bi se moglo ubacit u b5.5 nesto iz petice?da postoji na trzistu?

hvala na odgovoru

 

pa tebi i pase original kao sto je i u cetvorki, nema drugog originala :D

ne

ne

ne,ne

 

 

to ti je samo za sminku mislim na rns mfd 1

a ako ces nesto neoriginal, onda kenwoood, alpine, jeftinije panasonic

Edited by MarioIV

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da je ovo OK cijena...

 

http://www.ronis.hr/?multimedijske-jedinic...IVA-W202R_RABLJ

 

alpine, pioneer, Panasonic-omao osobno, s tim nemožeš fulat ako već nema OEM

 

a ovo ostalo, kopije kineske i te fore nije ni blizu što ti je već i rekao MarioIV!

kad stisneš dugme, dugme zapinje, škripi, triput moraš stisnut da bi prebacio pjesmu, na niskoj temp.ekran nereagira kak spada, na visokoj nereagira... nisam imao 2DIN nego 1DIN na izvlačenje i sve i svašta probao, stavio Panasonic i to je onda već bilo zadovoljavajuće, naravno alpine, pioneer, i ostale slične marke su sam vrh!

Share this post


Link to post
Share on other sites

mario sta mi onda znaci kupit mdf za moj auto,da mogu reci da ga imam?

mogao sam ga donijet iz njemacke kad sam kupovao auto al eto.

mladene

pa ajd ovo je jos ok i kak tak bi stimalo izgledom.

vjerojatno svira na nivou jer je ipak marka i to.

kak ide navigacija s tim strojem,jel moguce?

Share this post


Link to post
Share on other sites
mario sta mi onda znaci kupit mdf za moj auto,da mogu reci da ga imam?

mogao sam ga donijet iz njemacke kad sam kupovao auto al eto.

mladene

pa ajd ovo je jos ok i kak tak bi stimalo izgledom.

vjerojatno svira na nivou jer je ipak marka i to.

kak ide navigacija s tim strojem,jel moguce?

 

 

mislim da nepostoji alpine koji loše svira! :palacg

 

a za navi, nazovi njih i pitaj šta je još potrebno, najbolje!

ja sam od njih par puta već uzimo i sve OK, nazoveš, dogovoriš...i svoj 1DIN DVD sam kod njih uzeo

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma evo uzeo najjeftiniju navi koju sam nasao posluzit ce.

sad samo neki hu

moze lock

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma navigacijicu vivaxovu..lol

500 kuna sa 2 gige karticom bubnem kartu europe i to je to.haha

jer praviše mi je nešto da ima sve što bi želio za moj auto kao što postojim mogučnost npr za b6 ili peticu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako trebas podrsku za vivaxa javi mi se..eu su iz tog datuma kojeg jesu,ali cro i bih imas iz 9.mj.2010

 

ako ces bilo sta s njim radit (mozes gledat divixe,avi,slusat mp3,spotove vrtit ),moras ga otkljucat-imam unlock za njega i moras ga najprije istestirat da vidis dali je uopce tvornicki ispravan..

 

tvornicko stanje vecina ima gresku,pa crknu ili gube signal..to neznas dok ga neistestiras,mislis sve ok radi kad jedan dan blekkkk..

 

i odma skupljaj pare za zamjenski nosac,jer ovaj ako izdrzi vise od pola godine..jer je koma..sav skripuce i rasklima se poslje,a vakum ce vise nedrzat nego sta ce drzat,pa kad pane na instrument tablu,mislis da te netko zguzi odozada..

Edited by dpeic2

Share this post


Link to post
Share on other sites
pa tebi i pase original kao sto je i u cetvorki, nema drugog originala :D

ne

ne

ne,ne

 

 

to ti je samo za sminku mislim na rns mfd 1

a ako ces nesto neoriginal, onda kenwoood, alpine, jeftinije panasonic

 

da neotvaram novu temu imam G4 i trenutno imam org radio s cd-om u jednom komadu neznam koji model, odlično mi se čuje al mi neradi radio FM, pa bi uzeo mfd 1 pa me zanima dal trebam zasebno uzimat cd-changer ili ima ona utor za cd na sebi ili je to za karte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema utora za CD, ima utor za DVD samo za karte!

moraš si uzeti i changer!

Share this post


Link to post
Share on other sites
kaj mislite o ovom radiu - http://www.njuskalo.hr/auto-mp3-cd-dvd/1di...h-oglas-2346554 ? jel vrijedan tih novaca,i jel ce posluzit svrsi a da necrkne za par mjeseci?

 

Dosta je jeftin s obzirom da ima sve sto je moguce, tako da mi je mozda upitna kvaliteta. Nisam nikad cuo za tu marku :ne ... radje da nadjes neki rabljeni, markirani pa i bez navi za te pare i da provrejeno valja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fino si krenuo golfa sredjivat tako da ipak uzmi nesto brendirano.

 

Da ti fino sjedne dizajnom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da se nadovežem, uzeo sam kina dvd tralalala Silvercrest tu preko foruma

radio nije nekog bajnog izgleda al funkcionira odlično za te novce (900kn) jedina zamjerka za sada al nije provjerena je da slabo lovi stanice na radiju al prvo ću provjeriti antenu da nije slučajno u banani tako da budem ziher jel do radija ili antene

 

a što se tiče dvd-a sve 5 slika jako dobra, gumbi ne škripe kako je netko napisao za kineze i zvuk je solidan

 

onaj tko kupuje jeftino mora biti svjestan da je jeftinjara takva kakva je al može poslužiti

 

orginal je najbolje rješenje al onda sa svime a to košta da kupiš jeftin cijeli auto za te novce

 

npr. mfd+changer+modul za mp3+dvb-t nemožeš kupit ispod 600 700 eura a da se stavi samo mfd je bez veze jedino što super izgleda

Share this post


Link to post
Share on other sites

sorry dupli post

Edited by puks

Share this post


Link to post
Share on other sites
Evo da se nadovežem, uzeo sam kina dvd tralalala Silvercrest tu preko foruma

radio nije nekog bajnog izgleda al funkcionira odlično za te novce (900kn) jedina zamjerka za sada al nije provjerena je da slabo lovi stanice na radiju al prvo ću provjeriti antenu da nije slučajno u banani tako da budem ziher jel do radija ili antene

 

a što se tiče dvd-a sve 5 slika jako dobra, gumbi ne škripe kako je netko napisao za kineze i zvuk je solidan

 

onaj tko kupuje jeftino mora biti svjestan da je jeftinjara takva kakva je al može poslužiti

 

orginal je najbolje rješenje al onda sa svime a to košta da kupiš jeftin cijeli auto za te novce

 

npr. mfd+changer+modul za mp3+dvb-t nemožeš kupit ispod 600 700 eura a da se stavi samo mfd je bez veze jedino što super izgleda

to si vjerojatno od mene uzeo :rolleyes:

ma ja ga koristim vec drugu godinu i iskreno radio za te novce je sasvim oke,ima cak vise funkcia nego neki pionner ili sl,al nije to to kaj bi ja htio

 

Fino si krenuo golfa sredjivat tako da ipak uzmi nesto brendirano.

 

Da ti fino sjedne dizajnom

 

neka preporuka?

zasad mi taj gore radio izgleda zanimljiv al za te pare jel se moze sta bolje nabavit? jel je i ovaj dobar ? neznam stvarno

kao sta kaze puks mfd nema ispod par sto oira , a i tesko ih se nac kod nas dok na ebay isto nisu bas jeftini i dok dodu do nas eto ti racunice

Share this post


Link to post
Share on other sites

na e-buyu mfd je cca 450 eura

Share this post


Link to post
Share on other sites
na e-buyu mfd je cca 450 eura

isto kao i kod nas

ma ja se dvoumim vec duze vrijeme mfd ili nesto drugo a ni sam neznam,pa sam naletio na ono gore sta sam prije stavio i jednostavno sam neodlucan a dosta love je u pitanju,nebi htio poslije zalit kaj sam dao toliko love a nis dobio iz svega

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde da ne otvaram novi topic, ja bi trebao nekakav 2 din za golfa V... spojio bi sub i ostavio tvorničke zvučnike naprijed i odozada u vratima pa bi nešto kvalitetnije da je zvuk kao sa RCD300 ili bolji. Nešto od pioneera ili alpinea pošto sam čuo da su te dve marke vodeće. Imao sam prošle godine mogučnost probe kineske replike RNS 510 i ne može se mjerit zvuk sa RCDom. Koji bi vi model preporučili?

Što kažete na nešto od ovoga?

http://www.njuskalo.hr/auto-mp3-cd-dvd/pio...d-oglas-2620186

http://www.njuskalo.hr/auto-mp3-cd-dvd/pio...d-oglas-2490169

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1