1 1
HELL

zaleđeni prozori Scirocco Mk3

Recommended Posts

Samo dobro posuši u toploj garaži da sva voda ispari prije ikakvog mazanja

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo zvao sam ovlašteni servis i oni kazu da je jedino rjesenje namazat gume sa tekucinom na bazi glicerina i da drugog rjesenja nema, osim garaze naravno. Samo i s garazom je ok dok si kod kuce, ali ako otputujes negdje opet imas isti problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
evo zvao sam ovlašteni servis i oni kazu da je jedino rjesenje namazat gume sa tekucinom na bazi glicerina i da drugog rjesenja nema, osim garaze naravno. Samo i s garazom je ok dok si kod kuce, ali ako otputujes negdje opet imas isti problem.

 

 

tj.nemaju rješenje!

tak sam si i mislio :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Decki ajde neka od vas sa cc-om ili sirokcem 3,neka netko proba namazat antifrizom,stavite ga na krpu i predjite po toj gumi,pa cemo vidjet rezultate..

 

Ja kolko znam,antifriz nece stetit gumi..

 

Isao sam do komsije,da njemu namazem antifrizom,ali je sinoc otisao na skijanje..

 

E komsija,komsija,nebudes ti nikako tamo ulazio u cc-a..kad se tamo to sve smrzne i poledi..

 

E komsija,komsija :rotfl

Edited by dpeic2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ili da kupiš ceradu za auto,pa da snjeg nemože napadat na vrata.onda će se puno manje ledit :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo da mu cerada nece se zalediti,pa kao sljepit za lim,pa onda fino kad bude skidao,pa otkine i komad boje,pa onda oni kondenzati odispod,pa to moras zracit,pa skidat,pa metat opet..koma..samo dezuras pokraj cerade..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kroz šiber prijatelju, osim ako nije i on smrznut!

Eh da imam scirocca :rotfl najmanji problem bi mi bio ulaženje.

 

a ja zbilja tih problema nemam, ja ulazim na sve strane :rotfl

 

IMG_1286.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
a ja zbilja tih problema nemam, ja ulazim na sve strane :rotfl

 

IMG_1286.jpg

 

popravak ostecenja nako tuce, lakiranje, autolimarija, zastita, prerada.... 098/9043 358

 

javi se na ovaj broj,mozda si pomognes.. :rotfl:rotfl:rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolje zvati ovlašteni servis, mislim da bi morali imati neko rješenje, a i onako nije VW prvi koji ima taj sistem spuštanja stakla 1-2 cm na vratima bez okvira stakla, ako nema VW neki sprej ili nešto možda ima Audi, BMW ili neki treći.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo cuo sam se s komsijom,u austriji je na skijanju i opet kaze nemoze otvarat vrata,tamo su tokom dana skroz minusi,auto stoji kao pod nekom nadstresnicom..koma kaze..ice odma u vw tu kod nas u zubaka da vidi sta ce s tim problemom..

Share this post


Link to post
Share on other sites

za prvu ruku napraviti gustu otopinu sapuna pa pokusat nekako nasapunati taj dodirni komad stakla, to je katastrofa sta citam, opcenitouvjek govorim da su stari auti na kraju pouzdaniji, aj nek tu buba neka pravi probleme po zimi

Share this post


Link to post
Share on other sites
popravak ostecenja nako tuce, lakiranje, autolimarija, zastita, prerada.... 098/9043 358

 

javi se na ovaj broj,mozda si pomognes.. :rotfl:rotfl:rotfl

 

 

hahhaa...evo na prijedlog zvao sam...kaze da ni sam za sebe nema vremena :rotfl:zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

prije sam imao vw polo, nikad problema zimi... mislim da su mi se u 7 godina jednom vrata smrzla. Ovakvi auti kao scirocco su atraktivni izgledom ali definitivno neprakticni. Ne samo zbog ovoga sa staklom, nego i zbog dugackih vrata, nemos se parkirat gdje hoces, ako naravno mislis izac iz auta. Siroki pragovi koje se vrlo lako izgrebe ako se ne pazi pri ulasku i izlasku i sl. Ali sve se to zaboravi kad se upali motor i krene na voznju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1