0
R32

2 DIN

Recommended Posts

Znači zanima me dali ima tko iskustva sa tim uređajima ??????

Share this post


Link to post
Share on other sites

<Imo frend u autu.

 

Ko fol dobra imitacija OEM uređaja ali to samo za one koji neznaju kako oem izgledaju i koje ne dira sta na tim uređajima pise zenec i neke druge karakteristike.

 

Hrpa opcija i sveg ali frendu je dva put riknuo.

 

 

Ako gledas to za passata preporucio bih ti da se odma prebacis u najmanju ruku na MFD1 ako ne i MFD2 i kraj price. Da, nem MP3 i DVD ali izgleda kao saliveno. Kupi ipod kit i rokaj MP3-jke koliko zelis..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Znači zanima me dali ima tko iskustva sa tim uređajima ??????

Nije da ima osobnog iskustva,ali koliko sam citao po forumima kvalitetni su uredjaji ali i kostaju,ipak je iz Njemacke! :bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rođak iz Germany kaže da se tamo dobro prodavaju i da nisu loši, osobnih iskustava nemam nažalost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bolje se malo strpiti, naci cu ja nesto, ali dok nenadjem, probaj zenec najbolje i onda vidis razliku u izvedbi :)

 

za 750 kn spojis taj usb mp3 player i do 6*99 pjesama mozes slozit

 

inace zenec je dobar, glupo bi bilo reci nesto lose ali tko ne pati na oem karakteristike,izgled

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa iskreno ja bi najviše htio OEM mfd ali malo teže je za nač a gledajuči funkcionalnost iste je nikakva s obzirom na ZENEC koji izgleda dosta uvijerljivo kao neki OEM , a na ponudi imam i ALPINE ine -s 900 r i KENWOOD 9240 za dobru cijenu ali to mi je nekako ne dorečeno u izgledu za moj auto izgleda malo pre futuristički ili ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pratim malo te testove u car-hifi magazinima,i taj Zenec dosta hvale,ako im je za vjerovati

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da ipak idem na OEM pa na nju naslagat da ima to sve , možda je malo skuplje ali je meni bolje , ovo mi baš i nije nešto , imao sam u ponudi ALPINE ine-s900r I KENWOOD 9240 za dobru cijenu ali to mi nekako nije to što bi ja htio

Share this post


Link to post
Share on other sites
Za passata to geldas ?

 

Svene pa ne valjda za Golfa :lol2

 

Hvala oli-u 220 na trudu :palacg

Edited by R32

Share this post


Link to post
Share on other sites
Svene pa ne valjda za Golfa :lol2

 

Hvala oli-u 220 na trudu :palacg

 

hahhh

 

ja pored mfd2 nebi nista drugo ni geldao

Share this post


Link to post
Share on other sites
hahhh

 

ja pored mfd2 nebi nista drugo ni geldao

 

MFD 2 je za passata 3c

Share this post


Link to post
Share on other sites
0