5 5
Snake

MK4 Rare options

Recommended Posts

@tihca: kolega zoki 2 ti je stavio kataloski, zarulja ti dolazi skupa sa nosacem a sve to izgleda ovako:

 

p.s. ako ces trazit led bojim se da ga neces naci, ostaje ti samo dobro staro kemijanje

 

 

a tako znači :palacd što misliš koju bi najbolje bilo onda uzet da prelemim,običnu ubodnu LED??? sad zbog ovog bi najradije odustao od LEDičenja :angry: hmmm

Share this post


Link to post
Share on other sites
a tako znači :palacd što misliš koju bi najbolje bilo onda uzet da prelemim,običnu ubodnu LED??? sad zbog ovog bi najradije odustao od LEDičenja :angry: hmmm

 

zbog toga sam ja odustao od LED-ica :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
a tako znači :palacd što misliš koju bi najbolje bilo onda uzet da prelemim,običnu ubodnu LED??? sad zbog ovog bi najradije odustao od LEDičenja :angry: hmmm

 

 

nista nije nerjesivo, sta ti je s ostalim led-om, jesu isto ubodne znaci one normalne ili smd?

Edited by toniBW

Share this post


Link to post
Share on other sites
nista nije nerjesivo, sta ti je s ostalim led-om, jesu isto ubodne znaci one normalne ili smd?

 

a mislim naručiti ove smd nekako mi se bolje čine,pa me zato zanimalo koje trebam za ove sa strane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda nije OEM, ali je fora za vidjeti.

 

4691706866_cf77061483_b.jpg

 

4679883897_6ce20b889f_b.jpg

Edited by Peki

Share this post


Link to post
Share on other sites

dscf3656o.jpg

 

dscf3467.jpg

 

 

Definitivno nesto sto se ne vidja svaki dan..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Definitivno nesto sto se ne vidja svaki dan..

 

Nebi se složio, svako drugi obični Gti mk4 ima ovakve Recaro

Share this post


Link to post
Share on other sites
Yes, OEM baby sjedalice. :)

 

 

neki dan sam kod susjeda to u Passatu B5.5 skuzio,nisam ni znao da ima,jel' to i kod Passata rare ili samo kod MK4? :)

 

za koliko godišnju djecu je to??

 

njegov klinac ima 5-6 god. pa se vozi na tome ;)

Edited by VecTDI

Share this post


Link to post
Share on other sites
Definitivno nesto sto se ne vidja svaki dan..

 

 

Istina! Ovako prljava sjedala su rijetko viđena...

Share this post


Link to post
Share on other sites
:rotfl :rotfl :rotfl :rotfl
Istina! Ovako prljava sjedala su rijetko viđena...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolika su rijetkost ( ako uopće i jesu) golfovi sa ovakvim sjedalima/opremom? Mislim vidio ih jesam par, ali ne opet i previše.

 

Ova slika je iz mog.

 

jtl1jc.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rijetko tko je kupio takva ruzna sjedala da. Mislim da su isli u bazne modele sa sivom unutrasnjosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj ima sivu unutrašnjojst, ali i nije bazni model barem što se opreme tiče. Zimski paket ( pranje farova, grijanje sjedala, grijani retrovizori..) esp.. sad neznam :D

 

Inače meni su ok sjedala. Malo ih je teže održati čistima ako ne paziš.

 

Znaš kako kažu, 100 ljudi 100 čudi, 100 žena, 200 sisa. :D

 

Također ima i plavu plastiku oko radija, ručke unutra, a i plavi je izvana. Tako ga napravili. :D

Edited by ZEUS

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rijetko tko je kupio takva ruzna sjedala da. Mislim da su isli u bazne modele sa sivom unutrasnjosti.

u krivu si. moja mk4 je bila ta oprema,GENERATION paket opreme

sjedala u boji karoserije,siva unutrasnjost(pod,tepisi,gepek,polica,oplate) grijanje siceva,6 brzina,board comp,pranje farova,tempomat,cliamtronic,esp...imao sam i webasto ali nie bilo oem,naknadna ugradnja.uglavnom zanimljiva unutrasnjost i oprema ,IMO... rucica mjenjaca takoder generation,mislim da je serijski dolazilo u boji oko radia one letvice i rucka na vozacevim vratima...16" montreal takoder serijala

evo koja slika iz 2005-06

jkasdasdkb2.jpg

serijska boja je bila ova

dsc00299cr6.jpg

 

evo koja sa neta

1299329940_173903870_1-Fotos-de--Volkswagen-Golf-4-Generation-20.jpg

 

golf-4-gen-2.jpg

Edited by Mexx

Share this post


Link to post
Share on other sites
u krivu si. moja mk4 je bila ta oprema,GENERATION paket opreme

sjedala u boji karoserije,siva unutrasnjost(pod,tepisi,gepek,polica,oplate) grijanje siceva,6 brzina,board comp,pranje farova,tempomat,cliamtronic,esp...imao sam i webasto ali nie bilo oem,naknadna ugradnja.uglavnom zanimljiva unutrasnjost i oprema ,IMO... rucica mjenjaca takoder generation,mislim da je serijski dolazilo u boji oko radia one letvice i rucka na vozacevim vratima...

 

Da, ručica isto, letvice, poklopac pepeljare, itd.. Od svega navedenoga, moj jedino nema tempomat i webasto.

 

EDIT: yup, to je i ta boja.

Edited by ZEUS

Share this post


Link to post
Share on other sites
Da, ručica isto, letvice, poklopac pepeljare, itd.. Od svega navedenoga, moj jedino nema tempomat i webasto.

 

EDIT: yup, to je i ta boja.

moj je isto bio 115 ks ajm.onda je tempomat bio nadoplata...

iskreno unutrasnjost mi se uvijek sviđala samo je POKORA odrzavat ju cistom...i bilo bi zanimljivo da su recaro plavi stavili u nju...maglenke isto imas,koliko znam dolazili su u toj opremi?

Edited by Mexx

Share this post


Link to post
Share on other sites
moj je isto bio 115 ks ajm.onda je tempomat bio nadoplata...

iskreno unutrasnjost mi se uvijek sviđala samo je POKORA odrzavat ju cistom...i bilo bi zanimljivo da su recaro plavi stavili u nju...maglenke isto imas,koliko znam dolazili su u toj opremi?

 

Sva sjedala su mi čista, osim vozačevog kojeg sam zamazao kad smo fasadu radili, ima neku fleku na plavom dijelu i nikako očistit. tj, ako očistim, nikako dočekat da se osuši da mogu sjedit. Sad jedan dan kad bude vruće, sjedalo je suho za 10 min na suncu :zivio

 

Edit: da maglenke isto. Neznam što još, nemogu se sad sjetit svega. 5.5L spremnik za tekućinu za pranje stakla? iako ako je zimski paket, to je standardno unutra.

 

EDIT2: Plavi vez na volanu (koji je izblijedio sa godinama) i plavi vez na koži mjenjača. :D

Edited by ZEUS

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sva sjedala su mi čista, osim vozačevog kojeg sam zamazao kad smo fasadu radili, ima neku fleku na plavom dijelu i nikako očistit. tj, ako očistim, nikako dočekat da se osuši da mogu sjedit. Sad jedan dan kad bude vruće, sjedalo je suho za 10 min na suncu :zivio

pa upali grijanje sjedala na 5 i ostavi :)

 

*on topic-GENERATION oprema nije nista spektakularno u odnosu na gti tdi ali je rijetkaaaaa uzasno.

u svom zivotu vidio3- 4 uzivo

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 5