2 2
MaxFire

Golf 5 farovi sa lećom

Recommended Posts

Ima toga kod mene, u tokicu. Mogu se narucit xenon look farovi ja ih stavljo na svoju peticu, odlicno izgleda prezadovoljan sam. Znaci oem hella xenon look headlights. Ako nekog zanima neka se javi. Ne znam tocno cijenu ali ako neko treba provjerit cemo!

 

A sto se tice ugradnje xenon kita imam za preporucit dobrog elektricara za zg i okolicu. Ima one phillipsove kitove s ponistavacem greske i sve radi kako treba! Boju zarulje naravno biras sam. Ja uzeo 6000k i super mi je

 

 

mogu dobit cijenu na PM?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hehe...a moguće je :lol2

 

ja sam cekao odgovor 5 dana xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

De napisi onda odgovor koji je bio da ne cekamo i mi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgovor je bio 4000kn, pa nakon par dana 3900 :)

 

Ako nekog zanima ja mogu nabaviti za 3400kn.

Info PM

Share this post


Link to post
Share on other sites

A onda sretno vam bilo u prodaji, pa 500 eura je puno i za xenon vec, a kamoli za xenon look

Share this post


Link to post
Share on other sites
A onda sretno vam bilo u prodaji, pa 500 eura je puno i za xenon vec, a kamoli za xenon look

 

ako se ovo odnosi na mene, ja ne prodajem samo sam napisao da mogu nabaviti i po kojoj cijeni.

ti ako možeš kupi jeftinije i nikom ništa. :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites
A onda sretno vam bilo u prodaji, pa 500 eura je puno i za xenon vec, a kamoli za xenon look

 

 

xenon look je plug and play

 

a spojit originalke je prava tortura koja zahtjeva jos 300 eurica minimalno

 

pa se racunajte ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je 3900 je cijena. Ispricavam se zbog netocne cijene od 4000kn!

Oem hella xenon look farovi s lecom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

xenon look po dućanima su većinom preko 4000kn, tako da šta se čudite da je kod tole u dućanu cijena takva, cijena je korektna

to što se da nabavit za manje s ebaya je istina, ali tako je sa svim stvarima uz određen rizik kupnje, plus zajebancija dok dođe.

 

a za original spojit sam se raspitivao kad sam ja uzimao xenon, i ima puno kemije i sve mora bit original i nakraju će koštat puno skuplje, a ove xenon look uzmeš farove i HID kit i doslovno ukopčaš konektor i izgleda orginalno i svjetli super

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde za 2 tjedna cu stavit DIY stavljanja Bixenona na golf samo da balaste nabavim, vidjet cete da i nije neka mudrost kako izgleda...

 

I da, ima u S. Brodu neki ducan, cini mi se da mi je frajer rekao 3000 kuna, nemojte me drzat za rijec jer ima to vec par mjeseci

Edited by RD1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je vale, ja sam sebi stavljo te farove i odlicno svjetli, prezadovoljan sam! naravno svako si bira zarulju.. ja uzeo 6000K i super je, mozda mrvicu preplavo, savjetovo bi 5000K da uzme ko bude stavljo, mislim da bi to trebalo bit najbolje

jel 4300K ko orginal xenon je mrvicu prezuto(bar meni) pa eto..

 

Sutra cu zvat u firmu pa vidit ako moze neki popust posto ste kolege s foruma ako bi netko uzimo! pa postavim tu cijenu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U autoopremi Leko,gdje sam svojevremeno radio, izadju nesto manje od 2800kn, hella xenon look.

Trenutno ih nema na stanju.

 

P.S. Ako netko ima link o ugradnji originalnih xenona/bixenona ili jos bolje-ima iskustvo u ugradjivanju molio bi ako moze da podijeli...

Share this post


Link to post
Share on other sites
xenon look je plug and play

 

a spojit originalke je prava tortura koja zahtjeva jos 300 eurica minimalno

 

pa se racunajte ;)

 

A kakva je razlika između orginala i xenon look pa to su isti farovi nije mi jasno :mellow: ???....i kako ih raspoznat....zašto kod ovih moram dati još 300 eurića gore a kod ovih samo kupiš HID kit u "metro-u" i gas...ja sam našao farove od jednog lika sa foruma Auto-croatia:Volkswagen Golf 5 GTI R32 Xenon farovi

Odgovara za:

VW Golf V od god. 10/03

VW Golf V Variant od god. 06/07

VW Jetta III od god. 08/05

 

Komplet set s žaruljama i motorićima za podešavanje visine snopa svjetala.

 

Cijena 3500Kn

Veli čovjek da su ovo plug and play....on sebi stavljo na golfa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A kakva je razlika između orginala i xenon look pa to su isti farovi nije mi jasno :mellow: ???....i kako ih raspoznat....zašto kod ovih moram dati još 300 eurića gore a kod ovih samo kupiš HID kit u "metro-u" i gas...ja sam našao farove od jednog lika sa foruma Auto-croatia:Volkswagen Golf 5 GTI R32 Xenon farovi

Odgovara za:

VW Golf V od god. 10/03

VW Golf V Variant od god. 06/07

VW Jetta III od god. 08/05

 

Komplet set s žaruljama i motorićima za podešavanje visine snopa svjetala.

 

Cijena 3500Kn

Veli čovjek da su ovo plug and play....on sebi stavljo na golfa.

 

 

pa čuj, Dario je djelomično u pravu a možda i potpuno, kupiš farove za 500 eura, nema na njima ništa, nek kupiš 2 žarulje za 70 eura, 2 balasta za 50 eura (ako uzmeš HID balaste) a ako originalne balaste uzimaš bar 200injak eura računaj, treba ti adapter za farove koji je 60 eura, ako hočeš da budu kak se spada onda uzmeš za 350 eura set senzora za automatsku regulaciju, možda je čak i 400 eura, fale ti na svakom faru elektronika za ALWR, još ako moraš ugradit pranje farova... sve to još fino iskodirat, ugradit, pa si ti sad izračunaj te silne eure...

 

to je posao i pol ali je posao, sve ostalo je tako tako, naravno da je xenon look na kraju jeftinija varijanta, al eto... neko voli ovo, neko oće ono

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja bi rađe original sve spojio, ali realno da bi to bilo original ispod 1000€ netreba ni počet radit, a xenon look se da u 4000kn ugurat komplet, i kažem ja ih imam na golfu već pola godine i prezadovoljan sam, a za razliku para bi rađe stavio oem LED zadnje štopove.

 

2maxfire: xenon look farovi isto izgledaju ali imaju utor za h7 žarulju(original d2s) i konektor za farove je isti kao na običnim farovima, i doslovno se kupe farovi i hid kit i sve plug n play, a evo rd1 vam je gore napisao što treba za originalne spojit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo provjerio cijenu jos jednom!

Za vas momci 3950kn i max 15% popusta vam mogu dat na to!

Eto tolko od mene!

 

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možel neko da mi potvrdi farovi orginal bixenon sa d2s sijalicom da li mogu da se upogone bez elektornike znači fale (balasti i d2s sijalica i držač te sijalice). Da li se može šta skemijati da to radi? recimo ubaciti neki h7 xenon kit sa h7 držačem ili kako već.

 

Ps kod mene u BIH cijena xenon loka navodno helaa kreće se 300eur, jel postoje još neke marke sem hella, znači farovi izgledaj potpuno identično onim od kopije gti sa h7 sijalicama od helle.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Možel neko da mi potvrdi farovi orginal bixenon sa d2s sijalicom da li mogu da se upogone bez elektornike znači fale (balasti i d2s sijalica i držač te sijalice). Da li se može šta skemijati da to radi? recimo ubaciti neki h7 xenon kit sa h7 držačem ili kako već.

 

Ps kod mene u BIH cijena xenon loka navodno helaa kreće se 300eur, jel postoje još neke marke sem hella, znači farovi izgledaj potpuno identično onim od kopije gti sa h7 sijalicama od helle.

 

 

 

može, staviš D2S žarulju unutra, HID balast i adapter sa žarulje na balast

 

 

I to im je realna cijena, u njemačkoj su po 250 eura, odnosno imaju prave ljude na forumu koji je dogovorio po toj cijeni, računom i 2 god garancije (znači ništa nije ispadalo iz kamiona), samo kod nas to vrijedi duplo više, znači od 500injak eura pa nadalje

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam bio u ovlastenom serivisu, cijena org. xenona sa svim je 1150eur, dakle SVE! citao sam na vwortexu da je ogromna zezancija ugraditi senzore za nivelaciju farova...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako naručio si farove dolaze tokom tjedna OEM xenon/look znači farovi dolaze sa motorićima za podešavanje visine snopa i sa svim žaruljama plug/play....kada stignu odma stavljam hid kit, pa me zanima vaše mišljenje koji kit bi bilo najbolje stavit mislim koliko kelvina da na autu lijepo stoji da nebude "seljački".... :vozi ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

stavi 4300-5000, eventualno 6000.

ja imam 5000 i taman mi je

Share this post


Link to post
Share on other sites
stavi 4300-5000, eventualno 6000.

ja imam 5000 i taman mi je

 

Daj mi reci gdje si ti uzimao svoj kit i koliko casha???i jesi li zadovoljan mislim jel bilo ikakvih problema do sada???preporuka....

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2