0
tomek2203

pozicija

Recommended Posts

pozz imam polo 1.4 2006 .. i kako sam ugradio u njega xsenon od 12000 k ( i vratio stare žerulje idalje niht ) ne rade mi desna pozicija i zadnja pozicija ,,, a kad zakočim mi normalno lampa radi .. probao nove žarulje ništa stavio i led ne radi ... i kako to da samo lijeva strana vozačeva,

 

molim pomoč

Edited by tomek2203

Share this post


Link to post
Share on other sites
pozz imam polo 1.4 2006 .. i kako sam ugradio u njega xsenon od 12000 k ( i vratio stare žerulje idalje niht ) ne rade mi desna pozicija i zadnja pozicija ,,, a kad zakočim mi normalno lampa radi .. probao nove žarulje ništa stavio i led ne radi ... i kako to da samo lijeva strana vozačeva,

 

molim pomoč

 

a jesi mozda pomislio da bacis oko na osigurace i vidis jesu li ti svi ispravni, recimo onaj od desne strane, to sta ti svijetli kocnica nema veze s pozicijom, jer se radi obicno o drugoj zarulji koja je i jaca od pozicije (21 w) ili u stop svjetlu imas zaruljicu sa dvije niti (recimo 21/5 w).

Share this post


Link to post
Share on other sites

pregorio mi osigurać

 

bile neke čudne ubodne led diode pa sam sad kupio malo bolje,,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bok,

ja imam neobicni problem sa svojim polom 2011, zadnja desna pozicija mi nekad ne radi, i svijetli mi da je crkla neka lampica na instrument tabli. I to kada kisa pada, i jos poslje kise neko vrijeme. Da je skroz crkla zarulja ne bi tu i tamo radilo, cudno mi je da su instalacije. Ima li taj model neku specificnu manu? Nisam siguran da li je obicna zarulja iza. Ne izgleda mi kao led.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, gavranovic said:

Bok,

ja imam neobicni problem sa svojim polom 2011, zadnja desna pozicija mi nekad ne radi, i svijetli mi da je crkla neka lampica na instrument tabli. I to kada kisa pada, i jos poslje kise neko vrijeme. Da je skroz crkla zarulja ne bi tu i tamo radilo, cudno mi je da su instalacije. Ima li taj model neku specificnu manu? Nisam siguran da li je obicna zarulja iza. Ne izgleda mi kao led.

 

Vlaga?

Share this post


Link to post
Share on other sites
22 minutes ago, rox said:

 

Vlaga?

Budem probao ne biti lijen i izvadim far van ad vidim, javim, poslikam, vidjet cemo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je meni bio problem na mojem, pa su radi vlage oksidirali svi spojevi. Pobrusio, očistio brtvu i ko novo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvadim far, rastavim. Sve suho, spojevi kao novi. Upalim svjetla, radi. Slozim sve nazad, ne radi. Rastavim i upalim, ne radi, uzmem far u ruke... radi. Drmam spojeve, vadim žarulje, kablove... radi bez prekida. Sastavim sve, ne radi ? kvrcnem prstom far, radi. Kad ne radi pozicija, sve ostalo radi. Tak da ću probati zarulju zamijeniti. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne otvaram novu temu imam problema sa Golfom 4 naime ne radi mi zadnje desno stop svjetlo tacnije,svjetlo od pozicije,zamjenem zarulju stavim novu nista,e sada gledao sam kontakte i onako od oka rekao bih da su cisti,mjenjao sam i onaj famozni stop salter prije pola godine,sta bi moglo biti.

Pardon ne rade mi dvije zarulje od pozicije i kocnica kada upalim svjetla,kada pritisne kocnicu zarulja radi ali ne radi kada su svjetla upaljena.To se desava samo na desnoj stopki lijeva radi odlično,stavljao sam nove zarulje ali nista.

Edited by GTI-VR6-R32

Share this post


Link to post
Share on other sites
0