4 4
niner

Cijena gumenih tepiha

Recommended Posts

Našao sam da ih i Pro-Mimato ima a on uvozi od Petexa pa se nadam da ima i za prtljažnik. Problem su fotke koje su loše tako da ne vidiš razliku između onog što Pro-Mimato ima u ponudi i Siluxa koji ima dva modela, sa zaštitom i bez. Ne vidiš teksturu ni one sitne detalje koje mene zanimaju. Ne kužim kako ne mogu napraviti par dobrih fotki, uostalom kada je nešto vidljivo onda se i bolje prodaje.

Pro-Mimato_kadice za prtljažnike...http://www.pro-mimato.hr/hr/shop?page=shop.browse&category_id=113

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se može vjerovati fotkama onda bi možda od Pro-Mimato bile ove prve dvije gornje a od Siluxa, odnosno Polcar iz Poljske koji ih proizvodi ove donje fotke. Nekako mi se ovaj od Siluxa više sviđa, lijepa tekstura, cijena nije pretjerana a imaju i dva artikla u ponudi. Jedino je možda bolji odabir bez zaštite jer bi se nakon nekog vremena nakupilo svega u ove pore ali to je stvar odabira.

Pro-Mimato
09031golf4variant7ylev.jpg

detailkoffer3dbvbuj.jpg

Silux
image_db_tlvw35080ll1x.jpg

image_db_tlbm1328-1t55lmm.jpg

image_db_tlbm1328-24aywq.jpg

image_db_tlbm1328-3t8z1h.jpg

Edited by <TDI>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ipak sam se odlučio za originalni tepih za prtljažnik. Kada sam pogledao ovaj od Polcara, odnosno Siluxa koji ih prodaje, vidio sam da imaju gornji rub ravan, što mi se ne sviđa jer ne ide uz rub prtljažnika a i boja je različita od interijera, tako da je originalni ipak prevagnuo. Vidjet ću kako će stajati u Golfu kada mi stigne.

OEM UMETAK PRTLJAŽNIKA (1J0061160)
2011_04_08_10_29_55_icsucp.jpg

dscf13424hu4u.jpg

1j0061160fzuzi.jpg

Polcar (Silux)
169297_x800dyusf.jpg

169295_x800pbuj4.jpg


Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro si odlučio, ovaj od Siluxa nikako ne paše, jbte dizajn im je u klincu.A i koliko vidim ne sjedne tako dobro po rubovima kao original. Već ako kopiraju mogli bi to napravit kak treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu si. :)
Jedna gornja fotka prikazuje da dobro izgleda u prtljažniku, dok nisam naišao na još par iz raznih kuteva i tek onda vidio razliku u boji i kako loše leži uz rub. Ovaj od Polcara mi izgleda kao tepsija i nekako mi se ne uklapa u interijer a imam osjećaj da je dosta plastike u njemu. Razlika u cijeni je cca.50-80 Kn ovisno koji model uzimaš, pa se ne isplati zezati sa zamjenskim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i još ovaj od polcara ima ovu neku glupu protukliznu površinu koja ničemu nesluži osim da se zaprlja

kako si našao kataloški broj oem tepiha?i koliko novaca?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, i to mi se isto nije svidjelo kod Polcara, jer se u tu nakupi smeće pa još moraš i čistiti i vaditi iz tih pora, mada ima i jeftinija verzija bez toga ali sve drugo ostaje. Kataloški je našao Zubak ali sam imao problem gdje pronaći vjerodostojnu fotku kako izgleda taj umetak i vjerujem mi nije lako jer pod tim brojem se svašta nađe pa nisi siguran, a Zubak mi je poslao fotku iz koje se stvarno nije moglo ništa vidjeti. Od Tokića sam dobio izvod iz ETKE u kojoj je bila jedna fotka samo reljefa pa mi je to pomoglo da pronađem i da budem siguran kako izgleda u cijelosti. Sve to mi je malo bez veze od strane trgovaca, jer ako nešto prodaješ i nemaš fotku iz koje se može vidjeti proizvod, kako onda očekivati od kupca da kupi nešto što niti ne zna kako izgleda.

Uzeo sam kod Tokića zbog toga što sam naručio i adapter za antenu, pa rekoh neka ide sve zajedno. Da mi je Zubak mogao nabaviti adapter uzeo bih kod njih ali nakon dva upita i ne dobivenog odgovora za adapter odlučih se za Tokića. Eto, nekada moraš veslati između raznih dobavljača a uvijek prevagne onaj koji može nabaviti dio koji ti treba. Upit sam napravio kod Zubaka i Tokića pa evo i cijene iz ponude 04/2015.

*Zubak Sesvete - 278,64 Kn (već uračunato 10% rabata)
*Tokić VT...........- 285,00 Kn

UMETAK ZA PRTLJAŽNIK (1J0 061 160)
1j006116020k0j.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

da to je slika iz stare etke

i nema više slika za ovaj kataloški broj

ima još dosta opcija za te tepihe, al sad nemogu pogledati jer sam uninstalirao staru etku kad sam stavio noviju

i da tamo i piše da je kao neka podloga, odnosno umetak da nije guma. nesićam se točno jera sam to gledao prije koju godinu

tako isto za golfa 3 (u mom slučaju) je ista ovakva slika, iz koje ništa ne možeš zaključiti :-)

 

inače vidio sam u tvojoj temi da si ga dobio i odlično je sija (baš kako triba),samo šteta da nije gumeni,jer se ovaj lako ošteti ako ga nešto slučajno zagrebe itd.

 

a ja još i dalje sam u potrazi, al nemogu naći po netu nikakve slike kako to u stvarnosti izgleda u golfa 3, niti pod kojim brojem da tražim, jer izvadija sam neke brojeve, al ništa konkretno ne izbacuje,nego otprilike kao i na toj tvojoj slici

čak sam se razmišlja ako negi nađem i onaj univerzalni šta se može kao odrezati (ima one crte ko univerzalni ulošci za cipele) :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, dosta mi je bio problem naći par fotki kako izgleda u prtljažniku a i sam vidiš da ju nije lako naći. Slažem se, materijal nije od gume, što sam mislio da je, ili nešto čvršće, što znači da otpada mogućnost prijevoza par blokova cigli, onako usput. :) To je više elegantni umetak na kojem se sva prljavština zadržava da ne zaprljaš tepison. Nije meni tolika stvar što je od spužvastog i osjetljivog materijala nego cijena, koja nije baš zanemariva. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel imate preporuku gdje nabaviti/kupiti dobre gumene tepihe za Golf V?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gumene jedino u ovlastenom, sve ostalo je smeće! Evo na Tiguanu imam oem gumene otkad je novi kupljen. Koristim ih samo zimi i ko novi su.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam za passata kupio sa stranice withcar, cijena pristojna, tepisi su zbilja masivni, mirise i stimaju u original kopce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

RIGUM gumeni tepisi, tipski, nesto jako dobro na trzistu, ne znam ima li kod vas toga, ovdje ima. cca 250-300kn dodje set, kako gdje....

Share this post


Link to post
Share on other sites

RIGUM gumeni tepisi, tipski, nesto jako dobro na trzistu, ne znam ima li kod vas toga, ovdje ima. cca 250-300kn dodje set, kako gdje....

Imas neki kontakt za nabavku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

RIGUM gumeni tepisi, tipski, nesto jako dobro na trzistu, ne znam ima li kod vas toga, ovdje ima. cca 250-300kn dodje set, kako gdje....

Pajdo za g5?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Generalni uvoznik ovih Rigum tapeta (gumeni i tekstilni).

Zorsa d.o.o.

052/663-350 091/663 3501

Naselje Goričica 32

52420 Buzet

 

Nemaju maloprodaju, pa treba njih direktno kontaktirati. Gumeni su oko 250kn.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel imate preporuku gdje nabaviti/kupiti dobre gumene tepihe za Golf V?

266,53 kn originalni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vjerojatno jer mene su ovoliko izašli u kompletu za G4.

 

(1J1 061 501 A 041)...........................prednji tepisi....... 224,93 Kn
(1J0 061 511 041)..............................stražnji tepisi.......168,40 Kn
................................................................UKUPNO:..... (393,33 Kn)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gumene jedino u ovlastenom, sve ostalo je smeće! Evo na Tiguanu imam oem gumene otkad je novi kupljen. Koristim ih samo zimi i ko novi su.

 

Ne bas..

 

Ja sam za passata kupio sa stranice withcar, cijena pristojna, tepisi su zbilja masivni, mirise i stimaju u original kopce.

 

 

 

Ja isto, i odlicni su, imaju rupe za kopce, ja sam jako zadovoljan. Dosli doma na adresu, narucio i platio preko neta.

 

Peri deri, nema tragova koristenja na njima.

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 4