7 7
spoljo

Koje ulje?

Recommended Posts

Zovi gore i trazi Anđelka i da smo te mi sa vwcc preporucili. Ima ti Castrol Aral Shell...  i covjek ce ti fino objasnit razlike i rec cijene.... Mislim da je povoljniji i od tog trg.lanca gdje si nasao edge.  Anđelko je odlican prodavac a to je ustvari jedan mali obiteljski posao koji drzi do kupaca 

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 hours ago, AUTOFREAK said:

Zovi gore i trazi Anđelka i da smo te mi sa vwcc preporucili. Ima ti Castrol Aral Shell...  i covjek ce ti fino objasnit razlike i rec cijene.... Mislim da je povoljniji i od tog trg.lanca gdje si nasao edge.  Anđelko je odlican prodavac a to je ustvari jedan mali obiteljski posao koji drzi do kupaca 

Nazvao i riješio sve u par minuta. Čovjek je stvarno jako ljubazan i zna znanje.

Na kraju sam naručio jeftiniju varijantu, Shell Helix HX8 5w-30 sa vw507 certifikatom ili štogodje to već, filter OEM i novu vidu za karter za dihtungom.

Ovaj shell je pakiranje od 5L i košta 225kn. Bilo je i Ultra, ali je ono 0w-30, a u Ri je max -5 i to ni tjedan dana godišnje.

Ugl da, ljubazan i strpljiv čovjek, vidi se da mu je stalo da kupcu sve objasni i dobra cijena.

Hvala za preporuku ;)

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 07. 09. 2019. at 20:40, AUTOFREAK said:

5w40 502.00 dok novi imaju 0w20 i bas je ko voda al eto kaze inđinjero da moze 30tkm.

Evo ulja novoga po extra cijeni

230kn 5L

Mislim da golfic bude zadovoljan kao i ja..

20191106-163609.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koristio sam LM bas taj... Meni je ock... Preko LagerOs-a a islo bi direkt od uvoznika za hr...  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pored OEM filtera, MANN, MAHLE/KNECHT, PURFLUX, UFI, DENSO, CORTECO (micronAir) ne bih uzimao Filtron, al svako po svom.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo OEM filteri, eventualno Mann.

Mada sam primjetio da mi Mann filter kabine zamasti šoferšajbu katastrofa.

Nikad mi nije čista zbog toga.

Jesam li jedini?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lageros kontaktiraj i najkorektnije cijene.
Ulje ok mada evo ja 4 godine koristim Shell ultra prof* 0w30 i samo Mann i Knecht mada Anđelko ima i oem po skoro istoj cijeni...


Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anđelko zakon, po pitanju filtera, ulja a i drugih dijelova. :)
Uskoro mi dolazi servis na red, OEM filteri i Castrol Magnatec ulje moram uzeti, a gdje drugdje nego kod njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lageros trenutno ne radi. Naručio sam sa auto-krešo ulje i mahle filtere. oko 600 kn sve, besplatna dostava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vadio sam iz nekih golfova 6 iz uvoza oem filtere filtron. Nemam nigdje sliku da dokazem, uglavnom kraj proizvodaca stoji znak vw audi seat skoda.Tako da ovo ne vrijedi "samo oem" jer to ne postoji...hahha osim ako hoces duplo platiti.

Filtron je oem ugradnja uz mann mahle i sl. Sve se na istoj traci proizvodi, pakira i sortira. Iako sam uvijek za najviše a i sam uzimam mann. Kraj price. Sve drugo je rekla kazala.

Edited by ljubobj
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavisi i gdje se kupuje OEM, tako da ovo ne vrijedi svugdje, osim ako se kupuje u ovlaštenom pa i u Tokića su dosta visoke cijene OEM filtera.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Vadio sam iz nekih golfova 6 iz uvoza oem filtere filtron. Nemam nigdje sliku da dokazem, uglavnom kraj proizvodaca stoji znak vw audi seat skoda.Tako da ovo ne vrijedi "samo oem" jer to ne postoji...hahha osim ako hoces duplo platiti.
Filtron je oem ugradnja uz mann mahle i sl. Sve se na istoj traci proizvodi, pakira i sortira. Iako sam uvijek za najviše a i sam uzimam mann. Kraj price. Sve drugo je rekla kazala.
OEM je OEM. Pa sad je li Ufi, Mann, Mahle ili TQ on je rađen po VW standardu i prošao je njihove kriterijume.

Share this post


Link to post
Share on other sites
26 minutes ago, mur3633 said:
2 hours ago, ljubobj said:
Vadio sam iz nekih golfova 6 iz uvoza oem filtere filtron. Nemam nigdje sliku da dokazem, uglavnom kraj proizvodaca stoji znak vw audi seat skoda.Tako da ovo ne vrijedi "samo oem" jer to ne postoji...hahha osim ako hoces duplo platiti.
Filtron je oem ugradnja uz mann mahle i sl. Sve se na istoj traci proizvodi, pakira i sortira. Iako sam uvijek za najviše a i sam uzimam mann. Kraj price. Sve drugo je rekla kazala.

OEM je OEM. Pa sad je li Ufi, Mann, Mahle ili TQ on je rađen po VW standardu i prošao je njihove kriterijume.

Vjeruj mi jedan mann, mahle ili filtron si nece dozvolit losu kvalitetu, bilo pod njihovim ili oem znaku.

 

Tq je nesto drugo nemozes to s time usporedivat.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikako TQ, ja uzeo za filter klime TG-G227 dok sam tek kupio auto. Prozirana rebra, nabacno ljepila na sve strane, ne paše u ramu, skoro ju potrgao stavljajući, usporedba sa OEM Micron Air, nebo i zemlja. Ne znam kakav je sada ali tada je bio katastrofalan. Zamijenio ga za OEM i skupo platio ali bio zadovoljan, samo da se ovog riješim. Sada od Anđelka uzimam OEM filtere, cijena fantastična. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma TQ i Topran, SCT, Wixx sve je to smeće, pa i Comline.
Nego sam ja rekao za OEM filter, nije bitno ko ga proizvodi, on je prošao kriterijume fabrike i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 7