3 3
tomy18

Servis bosch pumpe i dizna

Recommended Posts

Zanima me koliko dode okvirno servisiranje bosch pumpe i dizna za 1.6Dmotor? I dali tko ima kakvu preporuku za majstora? Zagreb i okolica. :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zanima me koliko dode okvirno servisiranje bosch pumpe i dizna za 1.6Dmotor? I dali tko ima kakvu preporuku za majstora? Zagreb i okolica. :palacg

http://www.tvrtke.com/puric-d-o-o,pid-8,mf-6287.aspx GOSPON PURIĆ

 

Autoservis Kereš Prekvršje, Prigorska 12 10362 Kašina probaj zasad po mom čulu dva najbolja u zgb!! mislim da je oko 1000kn probaj nazvat pa pitat! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

isto preporučam Purić, odradio posao kod njih, nikakve zamjerke ni na posao ni na uslugu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Decki hvala na prepurukama. :palacg Dali je tko imao iskustva s Balogom mozda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dali ste nosili skinutu pumpu ili ju je on skidao i montirao?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Automehaničarski obrt i autodijagnostika

Mijo Martinović

Selnica Ščitarjevska 51/1, 10410 Velika Gorica

 

kod njih sam štelao dizne...4 kom 200 kn,

Share this post


Link to post
Share on other sites
Automehaničarski obrt i autodijagnostika

Mijo Martinović

Selnica Ščitarjevska 51/1, 10410 Velika Gorica

 

kod njih sam štelao dizne...4 kom 200 kn,

 

:palacg Nazvat cu par brojeva pa cu vidjeti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam nosio bosch pumpu i dizne kod pinjusica i nisam bas previse zadovoljan jer sam ga kasnije morao voziti kod baloga i sad je sve ok, a balog ju je morao nastelat...

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja sam nosio bosch pumpu i dizne kod pinjusica i nisam bas previse zadovoljan jer sam ga kasnije morao voziti kod baloga i sad je sve ok, a balog ju je morao nastelat...

 

Cijena?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam ti dao kod pinjusica zamjenit zumpčasti remen, sva 4 grijaca, restauracija bosch pumpe i dizana i to me kostalo 2100kn, a kod baloga stelanje dosch pumpe i mjerenje kompresije 300. moj ti je savjet balog jer sam kod njega vozio traktor i nikad nikakvih problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest dyskolia

ima li negdje u V.Gorici ili u N.Zagrebu ultrazvucno ciscenje ulozaka dizne?

 

 

 

tomy18, oprosti na upadanju

Share this post


Link to post
Share on other sites

dyskolia - nema problema :palacg

Zvao danas Baloga i kaze covjek 1100kn za pumpu i 600kn za dizne. To je cijena ako mu se donese gotovo na stol, a ako on skida dolje jos 200kn. Znaci 1700kn komplet reparacija ili 1900kn ako on skida i vraca nazad na auto.

A zvao sam i servis Preden u Sesvetama i lik mi kaze 700-750kn komplet reparacija. (pumpa i dizne) :mellow:

Jos cu se malo raspitat pa cu vidjet.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest dyskolia
dyskolia - nema problema :palacg

Zvao danas Baloga i kaze covjek 1100kn za pumpu i 600kn za dizne. To je cijena ako mu se donese gotovo na stol, a ako on skida dolje jos 200kn. Znaci 1700kn komplet reparacija ili 1900kn ako on skida i vraca nazad na auto.

A zvao sam i servis Preden u Sesvetama i lik mi kaze 700-750kn komplet reparacija. (pumpa i dizne) :mellow:

Jos cu se malo raspitat pa cu vidjet.

 

zamolio bih te da pitas za to ultrazvucno ciscenje dizni kod Baloga ako slucajno odes tamo na servis pumpe, cijena i koliko traje proces, htio bih svoje procistit da bolje disu...

hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trenutno necu ic u taj zahvat. Financije me isprijecile :palacd Evo ti broj od Baloga pa ga nazovi i pitaj covjeka. 01/4574 509 i drugi broj 01/4574 928

Share this post


Link to post
Share on other sites

probaj nazvat martinovića,on mi se čini dosta povoljan i dobar :D,mislim da i on radi čišćenje dizna

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest dyskolia
Trenutno necu ic u taj zahvat. Financije me isprijecile :palacd Evo ti broj od Baloga pa ga nazovi i pitaj covjeka. 01/4574 509 i drugi broj 01/4574 928

 

 

hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

golf 3 tdi 90ks

 

primjetio sam da je masna, a od neki dan mi aut na leru radi na nešto više od 1000okr,jel vrijeme za reparaciju i gdje nositi,a da me ne ožene,da ne traje 2-3 ili više dana,a da opet dobro naprave ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dok je bio živ stari Balog- mislim da nije bilo boljeg i poštenijeg majstora u Zagrebu.

 

Meni je reparirao bosh pumpu na Ventu i uzeo mi 900 kn(on je skidao i vratio gore)

 

Za sina ne znam šta bi rekao jer sam čuo svakve priče.

 

Za čišćenje dizni moja preporuka da si zamjenite uložak dizne koji košta 120 kn(po komadu) i ruke su cca 200 kn (ima i koji uzimaju i 600 kn za ruke)

Share this post


Link to post
Share on other sites

počela je pumpa curiti i zvao sam u kašinu u auto servis kereš i tam su mi rekli 1000kn za kompletan servis na bosch pumpi sa montažom i demontažom,dok sam zvao kod purića i za isti posao su rekli 1500-1600kn

 

neznam,dal da zovem još koga,kam da idem? razlika u cijeni je skoro pa duplo :( ,a hitno mi je

Share this post


Link to post
Share on other sites
počela je pumpa curiti i zvao sam u kašinu u auto servis kereš i tam su mi rekli 1000kn za kompletan servis na bosch pumpi sa montažom i demontažom,dok sam zvao kod purića i za isti posao su rekli 1500-1600kn

 

neznam,dal da zovem još koga,kam da idem? razlika u cijeni je skoro pa duplo :( ,a hitno mi je

evo ja jucer dobio auto nazad od predena! uzeo mi je 1545kn ,kompletan servis pumpe,demontaza/montaza,postelavanje,garancija godinu dana na rad i dijelove...ovo za 1000kn mi je nekak sumnjivo,daj boze da je tak jeftino! a balog mi je rekao 2000kn ovak prek telefona bez da me pitao uopce kaj je sa autom!ma svi vele da je lopov!

Share this post


Link to post
Share on other sites

sutra idem do ovog u kašinu, pa ću procijeniti da li čovjek zna kaj radi,da li garantira za posao ili se izmotava,jer ako je tak idem rađe puriću,pa ko ga j... za tih 600kn više

Share this post


Link to post
Share on other sites
sutra idem do ovog u kašinu, pa ću procijeniti da li čovjek zna kaj radi,da li garantira za posao ili se izmotava,jer ako je tak idem rađe puriću,pa ko ga j... za tih 600kn više

 

 

I kaj si rješil?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo kako sam se raspitivao za servis pumpe tako mi je i procurila! :( Iso sam u Pretoke kod Sv.Ivan Zeline i covjek mi je reko 800kn za kompletno servisiranje! S time da mu ja skinem pumpu i dok ju stavim nazad on jos na komparator kasnije "postela" i provjeri mi dizne u tu cijenu. Tako da cu dat te novce nego da kupujem polovnu u tko zna u kakvom stanju. :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

našao sam dečka koji radi kod purića i radi doma u fušu...sa originalnim bosch dijelovima i garancijom godinu dana,cijena je bila super,sve odlično,tak da svaka preporuka,koga ostalo zanima ima pm :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3