3 3
tomy18

Servis bosch pumpe i dizna

Recommended Posts

znaš zašto su stari majstori uvjek bili pošteni i super duper uvjek napravljeno?

 

jer ih nije bilo, čekali smo i veseli da je baš nešto bilo napravljeno. Da o čekič i šarafciger alatu ne govorimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav..

Da ne otvaran novu temu..

 

Jel netko zna dobrog boshistu u rijeci i okolici, jer mi pusta bosh pumpa.. Čuo sam za nekog u boshistu u Lovranu.. Jel netko imao kakvog iskustva sa njim?! Svaki savjet je dobrodošao..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prije godinu dana sam vozio auto u Sesvete kod PREDENA jer mi je procurila na jednom semeringu bosch pumpa i čovjek mi je predihtao bosch pumpu, poštelao i ispitao je! Sa demontažom i montažom me je koštalo 1280kn i garancija godinu dana. Za sada je sve u redu, nemam nikakvih zamjerki.

Edited by Mislav

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma zanima me jel je netko imao iskustva sa boshistom iz lovrana..il nekim drugim na podrucju rijeke..jer ne zelim da kroz neko vrijeme opet moram ici u posjetu boshisti..tako da..preporuke su dobrodosle..

 

mislave hvala na informaciji..al Sesvete su mi malo daleke.. :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
našao sam dečka koji radi kod purića i radi doma u fušu...sa originalnim bosch dijelovima i garancijom godinu dana,cijena je bila super,sve odlično,tak da svaka preporuka,koga ostalo zanima ima pm default_smile.png
Molim te pošalji broj meni treba za reparaciju dizni.hvala

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3