0
Leo

Grijanje opruga

Recommended Posts

Ajmo ekipa, tko se bavi grijanjem i preradom opruga na području Rijeke.

 

Hvala! :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaka BUDALA s brenerom :palacd

ako mislis grijat oprugu od auta - moj savjet bjezi od toga :ne

pri izradi opruge je se netko ipak namucio da izracuna i predvidi ponasanje tvoje opruge ovisno o materijalu od kojeg je radene i nacina na koji je obradena - a ti je sad zgrijes - opruga izgubi svojstva na mjestu gdje je grijana -i imas jako dobre sanse i da pukne

Skupit malo love i kupit si polovne sport opruge - bar toga ima :palacg

a ako te zanima kako izgleda zgrijana opruga kod "majstora" bas sam ih jednom momku skinuo s calibre prije par dana pa ti mogu poslikat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nemaš 300-400 kn za opruge onda bolje se nemoj upuštat u nikakav tuning.... :palci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Štela i pošalji u 3. MAJ...ili zamoli nekoga tko ima bager-pikamer da ju pritisne i pusti preko noći!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na odgovorima....

 

Riječ je od frendovom autu (nije vw)...

 

Auto sa sportskim oprugama padne jako, pa je došla ideja da bi se mogle serijske opruge samo malo zagrijati i skratiti.

Nisam nikad čuo da je to netko radio pa am mislio da je bolje da pitam pametnije od sebe... :respekt

 

Hvala još jednom! :palacg:respekt

Share this post


Link to post
Share on other sites

radio sam ja..na mercedesu 190 prije vise od 10god.

 

garaza mi je malo na krivo sutra kad sam izveo auto na ravno zadnji desni kraj mi je bio 2cm spusteniji od ljevog :lol2

prvi desni tocak je dirao u blatobran u krivini a ljevi nije :rotfl

 

luda kuca..i na kraju sam zamjenio s orginalnim -doduse skracenim -al fleksom :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nikako ne raditi kod kuće sa brenerom ili sličnim grijalicama

 

jedino grijanje opruga je dobro kod oprugara, tj ljudi, firmi koja se bavi oprugama jer njihov način je daleko drugačiji od kućnog

 

oni griju jednolično cijelu oprugu i stišću je do kraja a pri kraju je raspuštaju na dimenziju po želji (nekoliko cm manje nego što je bila orginal, po želji) i hlade je u emulzijama (neznam kakvim) tako da ta opruga zadržava svoja svojstva i svi namotaji su na broju što utječe na samu oprugu

 

Na tako obrađenim oprugama sam se vozio 2 godine i služile su odlično uz plinske amortizere

 

Ali treba i paziti za koliko spustiti auto zbog dužine amortizera, neki stišću previše a amortizer na kraju bude prevelik pa je njegova aktivnost ravna nuli, al kad se auto umjereno spusti auto leži bolje nego na sportskim oprugama kakve se većinom kod nas prodaju, mislim na jeftinije varijante

Share this post


Link to post
Share on other sites

feder se moze sabit grijanjem,ali kod profica koji to rade,otkale i zakale ponovo,dobijes visinu i ok tvrdocu,sve po zelji.....a brener lowering ti zavrsi ovak kak je covjek naveo ili ak i potrefis da ne visi na stranu,taj feder ce ti puknut brzo....jer si ga otkalio i izmjenio strukturu materijala na jednom mjestu....i tu postaje krhak....

Share this post


Link to post
Share on other sites
feder se moze sabit grijanjem,ali kod profica koji to rade,otkale i zakale ponovo,dobijes visinu i ok tvrdocu,sve po zelji.....a brener lowering ti zavrsi ovak kak je covjek naveo ili ak i potrefis da ne visi na stranu,taj feder ce ti puknut brzo....jer si ga otkalio i izmjenio strukturu materijala na jednom mjestu....i tu postaje krhak....

 

Kao što rekoh, dečko pita za Rijeku...nać štelu u 3. Maju i dati bocu Badela! Kraj problema svih!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kao što rekoh, dečko pita za Rijeku...nać štelu u 3. Maju i dati bocu Badela! Kraj problema svih!
ili neku radionu kaj to radi....tu u zg su sicu za to naplacivali.....nebi ni drugdje smjelo bit skupo...

Share this post


Link to post
Share on other sites
0