3 3
BojanDm

Golf V gti look pitanje ?

Recommended Posts

Ovako...dobio sam jednu ponudu, za prednji i zadnji branik, te pragove sve od GTI-a za golfa V...sad me zanima, kako bi to izgledalo, kad bi se stavljalo na auto, bez spuštanja zasad, možda kasnije kad se skupi para, ili ako netko ima sliku kako to izgleda, bilo bi još bolje, jer ja uopće nemam predstavu kako bi to izgledalo...pa stoga molim Vašu pomoć i Vaše mišljenje... :bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekuzim kak si nemozes zamislit kak bi izgledo :lol2 ...Imas tu na forumu petica sta su stavljali branike od gti-a..Potrazi malo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ti ja sportline opruge... Dam ti ih za 500kn.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgledalo bi sigurno bolje nego sto izgleda sad! :D

A pogledaj kod clana Tole-posusje..on je stavljo na svog golfa GTI branike a ima i pragove za montirat..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hihih tako je ali moj je vec serijski malo spusten jer je u originalu moj auto gt oprema tako da bolje izgleda, ali svejedno. Pa izgledat ce ko gti :), super ce izgledat, stavljaj i bit ces zadovoljan :)

I obavezno prednji lip od editiona 30 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro svi to rade, pa ne vidim razloga da ne možeš i ti, jedino financijski naravno! :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nemojte bit smješni, ja bi svakom ko otvori ivako retardiranu temu lupio ban!ima more tema o gti braniku na običnu peticu, i još nešta, nema neke cjene, pregledajte oglasnike i kupujte, malo ko da sad prodaje komplet!al otprilike, branik sa mrežicama 300-400 eura plus maglenke 50eur pragovi oko 100 eura i zadnji branik novi 550 kn!(govorim o polovnim orginalnim djelovima)uostalom to piše već na sto mjesta

Share this post


Link to post
Share on other sites

prednji branik kopija kompletan imaš po forumu mislim oko 250€, original novi je sigurno papren a polovni ako naletiš mogu bit zaista razne cijene, ali sigurno bar 300€

zadnji branik polovan često vidim, oko 50-60€, i pragovi isto otprilike toliko.

Share this post


Link to post
Share on other sites
pa nemojte bit smješni, ja bi svakom ko otvori ivako retardiranu temu lupio ban!ima more tema o gti braniku na običnu peticu, i još nešta, nema neke cjene, pregledajte oglasnike i kupujte, malo ko da sad prodaje komplet!al otprilike, branik sa mrežicama 300-400 eura plus maglenke 50eur pragovi oko 100 eura i zadnji branik novi 550 kn!(govorim o polovnim orginalnim djelovima)uostalom to piše već na sto mjesta

 

 

ima more tema, i sve sam to vidio, ali svi ti auti su spuštani, ja svog jos nisam planirao spuštat, te me strah da to ne izgleda glupo, seljački, il šta ja znam...i zato sam ja postavio temu, tak da ono...ak netko hoce lupit ban ak je ovo retardirana tema, nek lupi, bmk...

Share this post


Link to post
Share on other sites

očigledno nisi gledo, jer je moj imo sve od gtia i nije bio spušten!a pogledaj još jednom sve pa ćeš nać, a opet bezveze otvaras jer sve i da ti kažemo nemoj stavit, ti ćeš stavit jer si zamislio i obrnuto!

čisti primjer su tvoje felge, većinom se ljudima ne sviđaju a ti ih svejedno držiš!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj komentar - iskustvo na sve ovo, bio sam u sličnoj dilemi pa evo.... prvo nemoj kupovati kopije cijena je presudan faktor povuče to čovjeka ali uči na greškama drugih znači gledaj pa makar polovno ali orginal, razloga je tonu da ne nabrajam.....

 

Kad kupiš prednji branik on fabrički ne odgovara bez zamjene veznog lima, postoji opcija da se jedan dio tog branika isiječe i onda će odgovarati.....znači može ali se mora sjeći...

 

Ako si imao maglenke ne možeš iskorisiti moraš kupiti koje odgovaraju na branik od gtia

 

Spuštanje, ja sam spustio sa eibach pro kit, mislim da ne postoji neko manje spuštanje, auto je 'taman' za one koji ne žele da imaju problema... i da paze na svakom ćošku, znači onaj gap koji se stvori prilikom postavljanja većih velgi to nestane... performanse su po meni dosta veći dobitak.... opruge stock su po meni loše skroz...

 

Zadnji branik od gtia nije skup cijena oko 80eur, pragovi 150eur sve novo u servisu, prednji je skup, po meni najbolja opcija orginal polovno...

Share this post


Link to post
Share on other sites
pa nemojte bit smješni, ja bi svakom ko otvori ivako retardiranu temu lupio ban!ima more tema o gti braniku na običnu peticu, i još nešta, nema neke cjene, pregledajte oglasnike i kupujte, malo ko da sad prodaje komplet!al otprilike, branik sa mrežicama 300-400 eura plus maglenke 50eur pragovi oko 100 eura i zadnji branik novi 550 kn!(govorim o polovnim orginalnim djelovima)uostalom to piše već na sto mjesta

sorry ekipa ali se moram slozit s ovime..

Share this post


Link to post
Share on other sites
očigledno nisi gledo, jer je moj imo sve od gtia i nije bio spušten!a pogledaj još jednom sve pa ćeš nać, a opet bezveze otvaras jer sve i da ti kažemo nemoj stavit, ti ćeš stavit jer si zamislio i obrnuto!

čisti primjer su tvoje felge, većinom se ljudima ne sviđaju a ti ih svejedno držiš!

 

Pero care! :bravo Istina,na masu mjesta ima razgovora o ovoj famoznoj temi montiranja GTI branika na obicnu peticu.

I mislim da si ti tvog montiro bez ikakih preinaka na veznom limu ili grijesim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

vezni lim se nedira,malo se zapila branik i voila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tačno je da se ne dira vezni lim,a još tačnije da se isiječe 'mali dio' cca 10cm x 50cm gdje se nalaze 2 rupe tj. veze sa veznim limom tako da ta centralna veza branika sa veznim limom izostavljena...koliko je to sad pametno uraditi teško je reći...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tačno je da se ne dira vezni lim,a još tačnije da se isiječe 'mali dio' cca 10cm x 50cm gdje se nalaze 2 rupe tj. veze sa veznim limom tako da ta centralna veza branika sa veznim limom izostavljena...koliko je to sad pametno uraditi teško je reći...

zasto?

radio sam to dosad na 3 branika,sve 5

ja sam pilao dijelove od maks 3cm x 30 cm

Edited by Mexx

Share this post


Link to post
Share on other sites

bojandm:

aloo pozz iz dm

jel nisi već dosta para sprašio na petardu he,he :palci:zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites
Izgledalo bi sigurno bolje nego sto izgleda sad! :D

 

ovako bi ti i ja rekao isto ko i moj imenjak :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
bojandm:

aloo pozz iz dm

jel nisi već dosta para sprašio na petardu he,he :palci:zivio

 

ma nisam skoro niš ni potrošio...

 

očigledno nisi gledo, jer je moj imo sve od gtia i nije bio spušten!a pogledaj još jednom sve pa ćeš nać, a opet bezveze otvaras jer sve i da ti kažemo nemoj stavit, ti ćeš stavit jer si zamislio i obrnuto!

 

et kolega, ak je tak, onda se ispričavam, jer stvarno tvoje nisam vidio...a pregledao sam skoro sve projekte od V-ice...s tobom sam cini mi se cak i pricao, oko neke kupnje, za branike od GTI-a...

hvala svima na odgovorima, ipak ništa od toga, uzimam gewinde...

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3