0
K.K.

kak stisat rad motora 1.9D?

Recommended Posts

pozz ekipa..

 

uzeo sam nekakvu feliciu 1.9D za frknut dalje medjutim motor radi malo preglasno.. ko TASov kec 1.6D.. pa me zanima da li ima kakav aditiv ili ulje koje bi malo utisalo tu buku motora? motor ima 270 000, vuce ko blesav, ali je glasan..

 

 

hvala ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ak ti selenia hpx ne pomogne.......neznam sta drugo moze.....a mozda sam treba kut paljenja malo postelat....pa nece roktat...

Share this post


Link to post
Share on other sites

i mene to zanima,passat 1.9 tdi AHU 270k km duha ko top hehe sve ostalo je ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja imam slicni problem...mislim nije problem, motor radi sve 5, ali osetim da vise cuka nego neki drugi TD-a...stavio sam neki Sonax Oil Enhancer, ali isto je i sad..ulje koje koristim je Mobil1....jel ima nacin da se stisa nekaj?

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakve su vam dizne?

faza motora?

Edited by Mexx

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja nemam pojma kakve su dizne a pogotovo sta je faza motora hehe samo znam da ima cudan zvuk ko da u cilindru bombe pucaju a ne gorivo da sagorijeva hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj nije nisto dirano...198 xxx km..trosi 0.5 do 1L ulje na 10 000km, potrosnja goriva je 5-6.5 L, u globala odlicno radi...nije neki preglasan..mozda normalan TD-a, al cuo sam nekoliki da su znacitelno tisi od ovaj moj...a cuo sam i bucniji, al to su vise drugi slucaevi :) pa pomislio sam jel moze i ovaj se stisi ko oni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

moj trosi 4.5 na otvorenom po kompijuteru a mestru ako ga odvezem ode mi 4000 auto vrijedi 30000 hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites
ak ti selenia hpx ne pomogne.......neznam sta drugo moze.....a mozda sam treba kut paljenja malo postelat....pa nece roktat...

 

a kak se stela kut paljenja?

Share this post


Link to post
Share on other sites
a kak se stela kut paljenja?

nediraj to sam,ni najskuplji mestar ti nece uzet vise od 100kn za nastelat taj kut

Share this post


Link to post
Share on other sites

tocno.....odi kod nekog,nemoj sam to ic dirat.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozete preporucit nekog mestra u istocnom ZG?

Share this post


Link to post
Share on other sites
0