0
MOTA BOY

3. VWCC ST-meet 2011

Recommended Posts

Marija će imat noćne more zbog Petra i Saleta :lol:

 

Ali sve je to životna škola :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites

veliki pozdrav svima..baš vas je bilo lipo vidit ponovo :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

bilo je zakon steta sta nisan moga u nedilju ic....

 

NAJVECA zamjerka organizatorima: ovo je tolko ludo da je steta sta se radi jednom godisnje :( hehehehehehehe

 

svaka cast!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ako se ne varam i bubijeva cura je imala okrsaj sa petrovom rakijom po prvi put, NEPROCJENJIVO!!

 

petar ne samo da je muške pridobio ,nego je i cure počeo nagovarat. :rotfl

 

svaka čast na predobrom i peljepom 2- dnevnom druženju. organizacija za 10 :palacg . i ako tko kaže da su dalmatinci škrti i ljeni, taj nezna sa kime se druži :respekt . bilo je predobrih auta, predobra klopa, predobra cuga(uključujući i rakiju), i naravno predobra ekipa zbog koje i jesmo toliko kilometara bili spremni napravit.

 

svaka čast svwima i nadam se da će ovakvi mitinzi se povećat i da ćemo se češće vidit...

 

 

 

HVWALA još jednom svim organizatorima od mene i Marije i vidimo se u karlovcu... :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites
fino ste se zabavili ;) bit ce kakav video ;)

 

 

viđen si u skradinu :palacd tak da ti je ovo big minus šta nisi svratio na meet... i tebi i kolegi :lol2

 

 

Svaka čas Dubrovčanima.. napokon više od 1 osobe a vidim G60 trojka je išla :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nadam se da će u Karlovcu biti malo veći broj ovih naših gospara. :respekt

Mene nekontaj.. ja zacrto see i to su moje mogucnosti za ovu god. Tako da ce em VWlaho zamjeniti vrjeme je :)

 

P.S ajte se dog. za see :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nadam se da će u Karlovcu biti malo veći broj ovih naših gospara. :respekt

 

 

Nino , u Austriju treba ic :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mene nekontaj.. ja zacrto see i to su moje mogucnosti za ovu god. Tako da ce em VWlaho zamjeniti vrjeme je :)

 

P.S ajte se dog. za see :palacg

 

 

Vlaho iso u skradin a nije dosao do splita , ccc !!! :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nino, neidi u austriju, nece ti se svidit :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nino, neidi u austriju, nece ti se svidit :D

 

 

reci mu fog :) moje sanse za Austriju su se danas povecale , pocinjem radit 13.6 :)

Edited by Mate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoraš sada špijavat ko je u skradinu bio ko nije čovjek ide tamo gdje misli da mu je bolje.I moja cijela ekipa je bila u skradinu a ja u Splitu,i mogu ti reći da nisam pogriješio :bravo:bravo:bravo:palacd:zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nemoraš sada špijavat ko je u skradinu bio ko nije čovjek ide tamo gdje misli da mu je bolje.I moja cijela ekipa je bila u skradinu a ja u Splitu,i mogu ti reći da nisam pogriješio :bravo:bravo:bravo:palacd:zivio

 

 

hahaha , ne spijavam ja , ja to malo iz zajebancije :):respekt nino ocemo kupit R E C A R O siceve :)

Edited by Mate

Share this post


Link to post
Share on other sites

dal u onom tuning caffeu jos stoji ovo na desktopu onog kompjutera:

vwts2011.jpg

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogami kolega morat će te se dobro potrudit da napravite nešto bolje od ovih mojih dalmatinaca. :bravo:respekt

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaaa, Tonči....pa ti si još uvijek tamo u kafiću?! :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo da se javim i ja posto se jucer nisan moga logirat,prvo da pitam roka ocu li otvarat novi topic zbog toga ili????? :rotfl :rotfl

prvenstveno bi se zahvalia nasim dragim sponzorima i cjeloj splitskoj vw ekipi koja je dala sve od sebe da docekamo nase drage prijatelje iz ljepe nam nase i iz susjedne BiH.

a sta covik moze drugo pozelit za rodendan nego ga docekat i proslavit sa najludom ekipom :respekt

u sok sobi je bilo zakon tamo su i najhrabriji pali :rotfl :rotfl :rotfl

ako je bilo kakvih problema u ime splitske ekipe se ispricavam greske se dogadaju

drago mi je da sam vidia stare prijatelje i da sam upozna neke nove ljude

vidimo se u KARLOVWCU

p.s.ali roko zub me stvarno nije bolija :rotfl

Share this post


Link to post
Share on other sites
0