0
Boris6n

molim pomoc!!

Recommended Posts

pozz svim vagovcima.. ovako,u planu imam napraviti jedan projekt ovo lito.. golfa 1.. al sam neodlucan oko boje..pa me zanima,koliko bi se potrosilo boje na njega.. receno mi je oko 4-5 kg posto ga planiram rastavit ciloga,zakrpati karoseriju di god je hrdavo (unutra,vani),izvuci bokove.. al jos neznam u koju boju bi ga opitura.. dali perla plava,crvena,crna.. stvarno sam neodlucan.. pa me zanima koliko bi dosla boja,jedan kg plave perle.. ako netko ima neku stranicu da pogledam nek i posalje link il rece..jer za pocetak mi je u planu sredit limariju do savrsenstva,ofarbati,stavit gewinde i felge.. schmidt th-line il nesto slicno..natrag 9x15 naprid 7.5x15.. pa ako moze pomoc oko limarije i boje..hvala vam..

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ti drzim spies&hecker boje i lakove i DUPONT lakove, sve ti je vrh i koristi se u V.A.G programu

 

da spomenem kod mene nema "vodenih boja" samo prave stvari

 

za keca golfa treba ti tako je 4 seta minimum ako je cjeli za lakiranje

 

o boji sam odlucujes, tj o tonu boje

 

za dalje upite reci, ako se sta i kako moze pomoci, isto tako prodajem sav materijal za pripremu ali i alat za pripremu s kojim se jako puno toga moze kvalitetno odraditi

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ak hoces da se ofarba kak treba tj profesionalno u komori kod lakirera itd racunaj na minimum 800€

a mozes ak hoces i temelje boje za ograde, macak i koju cetkicu. ofarbat ces auto za manje od 100kn :D

Edited by tony_os

Share this post


Link to post
Share on other sites
pa ak hoces da se ofarba kak treba tj profesionalno u komori kod lakirera itd racunaj na minimum 800€

a mozes ak hoces i temelje boje za ograde, macak i koju cetkicu. ofarbat ces auto za manje od 100kn :D

 

A odgovor ti je svjetski. :palacd

Share this post


Link to post
Share on other sites
0