6 6
tony_os

EGR softwerski smanjit

Recommended Posts

Zastopat vakum cjevcicu i tjt. Egr je tu jos klasika ako me sjecanje dobro sluzi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni na a4 1.9 avf 2003. javi gresku cim krenem vozit, bilo da ga blindiram na ispusnoj ili na vakumu.

Tako da vjerovatno ce i passat iz 2005.javit gresku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dali neko moze objasniti kako preko VCDS-a u potpunosti zatvoriti EGR motor je 2.0TDI 140ks BKD

Bok,

Morate pročitati ori file sa jednim od flashera, npr Kess v2, X17 itd. nakon toga u file-u maknuti EGR ili DPF, ili napraviti Tuning (najbolji način je ručno u WinOls u, mada postoje i gotovi software pomoću kojih možete to učiniti),

zatim pišete modificirani file ponovo u ECU.

Ako niste sigurni što radite nemojte isprobavati jer možete uništiti ECU... :da

 

Pozz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poz na 1.9 tdi BLT (PD 130ks), jel dosta u mapi ugasit EGR ili treba i plocica ic?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Netko veli da netreba pločica. Ja je imam na svom tj sebi sam odstranio kompl hladnjak i zablindirao odmah na turbini

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema potrebe skidati EGR niti stavljati pločicu,

ako je rađen file u Winols u možete "odštekati konektor" sa EGR a

a ako je isključivan EGR pomoću "software a u file u" u večini slučajeva konektor mora ostati zaštekan

 

LP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupio sam EGR kit (cijev i pločicu) kao sa slike. Sad me zanima koju cijev od EGR stavljam na EGR kit. Znači imam dvije cijevčice a na EGR-u broj 1 i 2. A na kitu imam samo jedan ulaz manji broj 3.


download.jpg


VAG-_EGR-_Delete.jpg

Edited by branet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obje cjevčice treba blokirati.nije bitno kak ali samo da ne gubi vakum

Share this post


Link to post
Share on other sites

A čemu onda sluzi pipac br 3. ?

 

za turbo sat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvadio EGR i stavio onu cijev i sad mi javlja grešku. Di u Zg ima da mi netko isključi programski tu grešku?

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 6