2 2
ScarFace_vk

Passat B3/35i/B4 rare options

Recommended Posts

Za B4 su rijetkost držači za čaše kod mjenjača sa suvozačke strane.

B4_cupholder_open.JPG

Središnji naslon za ruku imam i ja, s njim dolazi kožna ručna.

 

 

od cure B4 ima drzace za case na suv. strani,sredisji naslon i iza za casu drzac,sta je srki sliku stavio :) nisam znao da je to RARE :)

prednje podizace,siber... i na kljuc zatvara prozore i siber ;) to mozda nije rare al valja spomenut :)

Edited by VecTDI

Share this post


Link to post
Share on other sites

imal sam ja crnog tdi iz njemacke uvezenog, koža crno zelena, drzaci casa iza i napred, svi zvucnici, sjedala na struju podesavanje, grijanje prednjih...

budem slike nasel pa stavim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi put vidim ovakvu središnju konzolu i oplatu vratiju

 

p38z.jpg

 

hd1c.jpg

Edited by SHILTAC

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova oplata izgleda kao da je od dvojke,kockasto mi nekako..A boja izgleda kao da je ova oprema bila skupa prije 20 godina :)

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo vam je Taxi, zato ima takvu konzolu i ove prekidače tamo. A boja unutrašnjosti gadna :)

Bio je jedan takav na njuškalu, neznam jel jos uvijek.

Edited by kile_passat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pola stvari koje navodite da su rare su ustvari baza u jednoj od verzija... Za primjer uzimam svoju pasulju Highland:

-četverokraki volan s airbagom koji je bio dostupan u isključivo dvije verzije unutar Highland paketa: kožni i drveni(izrazito rijetko u ovom paketu), mjenjač je UVIJEK orah, drveni bet obzira na volan

-suvozačka armatura je bez pretinca, ravna s natpisom airbaga

-Sahara bež polukožni interijer uključujući oplate vrata ili rjeđe ful kožni sicevi, tepisi su u blijedo bež boji

-Kod sedan izvedbi svaki ima stražnje sjenilo-roletu

-Cupholder na suvozačevoj strani i na zadnjoj klupi, pepeljare također ima naprijed i nazad, ali mislim da su one u svakom b4 već serijski

-Ručni podizači, u highland opremi ne postoje električni

-Klima(rijetko automatska) , abs(svaki) 

-Beta radio kazetofon s 4 zvučnika naprijed

-Električni retrovizori

-Poluzatamnjene zadnje lampe(rikverc svjetlo i žmigavci) kao i bočni žmigavci 

-Svi dolaze s istim čeličnim felnama kojima se ne mogu sjetit naziva, 15"

-I naravno retrovizori i branici u boji auta. Inače kod highland opreme paleta boja je bila jednako naplaćivana bez obzira na boju. 

 

Uskoro ako bude zainteresiranih izbacim sve pakete a po potrebi i poslikam uživo ?

Edited by 7kunac
Greška

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2