2 2
aServis

Klima sa golfa 6 na golf 5

Recommended Posts

Inače je golf 5 klimatronik,

 

Ubacio bi od golfa 6 onu upravljačku ploču od klime i novi okvir kako već ide, pa ako neko zna etka kodove naka napiše, pa da vidim cijene u ovlaštenom ili ebay solucija ali mi prvo trebaju etka brojevi....btw i ako mi još šta treba slobodno javite ;)

 

Ujedno mi doazi rcd510 pa da mi to neko fino složi....

Share this post


Link to post
Share on other sites

dario ed30 je to radio pa pitj njega kak taj sport ide i kolko je para..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Inače je golf 5 klimatronik,

 

Ubacio bi od golfa 6 onu upravljačku ploču od klime i novi okvir kako već ide, pa ako neko zna etka kodove naka napiše, pa da vidim cijene u ovlaštenom ili ebay solucija ali mi prvo trebaju etka brojevi....btw i ako mi još šta treba slobodno javite ;)

 

Ujedno mi doazi rcd510 pa da mi to neko fino složi....

 

rcd 510 ce ti praznit aku to je pod broj jedan

 

tako da ces prvo morat to rijesit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam jedno frenda koji je to sve složio jako fino izgleda al me malo levati sa cijenom pa da ovako provjerim ;)

 

Verzija c uređaja rcd510 & rns510 nema pražnjenje baterije provjereno 100% ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne prazni samo je pitanje na koje godiste auta mislis

 

2005 godina prazne oba

 

a kolko kosta, samo vanjska jedinica ti je 200 eura i imas jos sitnica blenda i toga

Share this post


Link to post
Share on other sites

klima moze ici samo na 07god nadalje iliti one klimatronike koji imaju AC tipku ,ako imas ECON nemoj ni pokusavaj spajat spalit ces elektroniku

 

 

inace modul klime je oko 100-1500 eura Ebay ili 600 eura novi u VW :D :D

blenda je oko 230 kn

Share this post


Link to post
Share on other sites

da se nadovezem.

stavio sam rns510 b verziju,auto mi je 2004ta,nemam probleme sa praznjenjem akumulatora

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se tiče klime verzija je upravo ta sa ECON, sad mi valja prevrnuti pola neta da vidim jel ko to odradi sa ovom mojom verzijom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidim svi nešt pišu a nitko neš konkretno da kaže

 

evo dijelovi koje trebaš

 

do 2007. CAN Gateway 1K0 907 530 L / Q ili noviji S

kontrolna jedinica 5K0 907 044 AK

sa webastom 5K0 907 044 AM/BF/CB

sa grijanjem sjedala samo 5K0 907 044 AK/BD/BT

 

 

 

ostatak uputa i dijelova na slijedećem linku, viči ako trebaš pomoć u vezi prijevoda, mislim da je slikovito i doslovno sve objašnjeno

 

http://anleitungen.team-dezent.at/g5_klima...teil_golf_6.pdf

Share this post


Link to post
Share on other sites

@rd1 hvala to sam upravo tražio

 

@dario našao sam par primjera gdje su ljudi uradili sa verzijom ECON mislim da nebi trbalo biti problema ni sa ECON

 

ps. najbolje je kupiti i taj gatwey pa da sve bude po psu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel tko slozio ovo u medjuvremenu?

 

Cekam sad kontrole, trebaju mi doc al vidim sad da se bas ono mora mjenjat gateway ili je netko uspio sloziti i bez novog na starijim golf od 2007?

 

s tim da mi prikaz na displeju nije nuzan, bitno mi samo da funkcionira ovako sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

slozio sam danas ali imam problem

 

ventilacija radi normalno, apsolutno sve funkcije

 

klima ne radi tj upale se ventilatori, upali se kompresor, krene puhat i nakon cca 30 sec se tunel ventilacije zatvori i nista ne puse van tj u kabinu, zrak samo struji unutar tunela

 

 

netko ima mozda rjesenje ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba neku kombinaciju tipaka stisnuti, malo proguglaj ne mogu se sjetiti napamet.

 

Znam da je za resetiranje klapni bilo upaliti auto, stisnuti ac i puhanje na glavu istovremeno

 

Uglavnom tako neka kombinacija nakon sto odspojis climatronic treba napraviti, možda i samo ovo što sam napisao

 

Edit:

 

Sjetio se za kompresor stisni ac i grijac zadnje sajbe istovremeno moras, to je da bi ti se poceo kompresor paliti

 

Upaljen motor, drži duže

Edited by master

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam climatronic od mk6 u mk5 sve super radi samo jedna sitnica ne stima. Kad se auto otkljuca pale se sva svjetla i vanka i unutra al climatronic ne. Kad se auto upali ili kad dam kontakt onda se svjetla i od climaronica pale,mislio sam da sam nesto krivo spojio pa sve rastavio al nisam,sve je na svom mjestu,zna li netko kako to sredit da se i svjetla od njega pale kad i ostala? Evo slike vidi se da sve radi osim njega 2e9c1ffc310379e69fd14223a74d4b0c.jpg9566fb42b7d71763da520872dd62cec1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam climatronic od mk6 u mk5 sve super radi samo jedna sitnica ne stima. Kad se auto otkljuca pale se sva svjetla i vanka i unutra al climatronic ne. Kad se auto upali ili kad dam kontakt onda se svjetla i od climaronica pale,mislio sam da sam nesto krivo spojio pa sve rastavio al nisam,sve je na svom mjestu,zna li netko kako to sredit da se i svjetla od njega pale kad i ostala? Evo slike vidi se da sve radi osim njega

jesi ma pinovima napravio zamijenu,meni se pali i climatronic kad otkljucam,

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesi ma pinovima napravio zamijenu,meni se pali i climatronic kad otkljucam,

Nisam koji se pinovi zamjene?

Share this post


Link to post
Share on other sites

slozio sam danas ali imam problem

 

ventilacija radi normalno, apsolutno sve funkcije

 

klima ne radi tj upale se ventilatori, upali se kompresor, krene puhat i nakon cca 30 sec se tunel ventilacije zatvori i nista ne puse van tj u kabinu, zrak samo struji unutar tunela

 

 

netko ima mozda rjesenje ?

Pozz Imam isti problem jesi rijrsio i kako?

 

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5/17/2015 at 10:33 PM, gangxxxta said:

slozio sam danas ali imam problem

 

ventilacija radi normalno, apsolutno sve funkcije

 

klima ne radi tj upale se ventilatori, upali se kompresor, krene puhat i nakon cca 30 sec se tunel ventilacije zatvori i nista ne puse van tj u kabinu, zrak samo struji unutar tunela

 

 

netko ima mozda rjesenje ?

dizem staru temu...

isti problem imam

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5/17/2015 at 10:33 PM, gangxxxta said:

slozio sam danas ali imam problem

 

ventilacija radi normalno, apsolutno sve funkcije

 

klima ne radi tj upale se ventilatori, upali se kompresor, krene puhat i nakon cca 30 sec se tunel ventilacije zatvori i nista ne puse van tj u kabinu, zrak samo struji unutar tunela

 

 

netko ima mozda rjesenje ?

reci ako si voljan pomoci :P

 

stavljen novi gateway, kodiran, prebrikane zice (pin 20 i 16...) i na smedjem stekeru (7 na 10, 8 na 9)..

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2