1 1
Guest Brklja

Problem sa original panelima

Recommended Posts

Guest Brklja

Bok,

 

opet jedno pitanje..

 

Naime, imam prednje sistemce, basovi su 16tice i tweetere gore i to sve sada čeka na ugradnju.

 

Naručio sam panele u AutoRadu i platio ih 310kn i evo sad gledam i nije mi jasno kako da zarafim zvučnik jer nemam na ??ta?!

 

pogledajte slike..

panel2ew4.jpg

 

panel1ba0.jpg

 

Da li mi fali ovo ??to je označeno strelicom, da li je to samo mre??ica ili su na tome navoji na koje mogu za??rafit i stavit zvučnik?

 

polovratabp1.jpg

 

Ako ima neko iskustva pa da mi objasni ??to mi fali?

 

Hvala,

poz

Edited by Brklja

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmmm...zahebana situacija...kao da ti nema one plastike na koju se zvučnik ??arafi...mislima da to fali...no speedy će najbolje objasniti

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Brklja

da, vjerojatno to.. to je ovo ??ta je sa strelicom označeno, jelda?

 

Opet jo?? 200kn + kaj moram čekat jo?? 5 dana dođe..

 

Neki brkati debeli krele mi je to prodao i rekao -"da da, mo??e?? za??arafit na ovo pa onda ako ti ne bude pasala mre??ica kupi?? ovo" smrad jedan

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest vwneon

u etki veli da su to poklopci mrezice ozgora kaj idu a zvucnjaci su 168mm su i tvoji

 

 

e a kaj se zvucnjaci ne sarafe na vrata pa plastika gore pa poklopac

Edited by vwneon

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Brklja

pa da..

 

sve pa??e, znači fali mi ovo kaj je crveno označeno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To su mrezice sta je oznaceno, a ti nisi dobio sa panelima onaj prsten di su ti i navoji, kolko ja zanm to bi se trebalo dobiti sa tim panelima, odi tamo di si to kupio i *ebi mu majku da ti nije dao taj prsten :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravi od drveta prsten i njega zavidaj u vrata a na njega zvučnik i na panel mre??icu zabije?? i to je to

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Brklja
To su mrezice sta je oznaceno, a ti nisi dobio sa panelima onaj prsten di su ti i navoji, kolko ja zanm to bi se trebalo dobiti sa tim panelima, odi tamo di si to kupio i *ebi mu majku da ti nije dao taj prsten :D :D

 

 

Zvao sam tamo i rekli su mi kao da je taj prsten odvojeni dio ali koji NEMA CIJENU iliti ne mogu ga naručiti.! Pas mater!! Jesi siguran da se to isporučuje s tim panelima..

 

Jer se očito odvojeno ne mo??e kupit!

 

@vwfan1: E kad bi znao napravit to od drva..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da kolko ja zanm to bi trebao dobiti sa tim, a onda odi malo na otpad i potrazi na nekome tko to ima pa mu skini...ili napravi kao sta ti je rekao vwfan1 ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Brklja

zna?? mo??da neki auto otpad di ima polića? ;)

 

tnx!

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1