2 2
Guest RoMario

Pomoć pri kupnji autoradija?

Recommended Posts

Guest RoMario

Naziv MP3/CD autoradio SONY CDX GT610U, 4 x 50 W

Cijena 999,00 kn (sa PDV-om)

 

Opis

SONY CDX GT610U

- SSIR-EXA ABC tuner

- 4 x 50 W S-MOSFET izlazna snaga

- MP3 / WMA / ATRAC reprodukcija

- ID3 Tag prikaz (glazbeni broj izvođač naziv albuma)

- Prikaz CD teksta

- Brzi pregled naslova (tekst CD)

- 24-bitni DAC (digitalno/analogni pretvarač)

- EQ-3 Stage II

- Signal to Noise Ratio 120 dB

- Repeat / Shuffle

- USB Data Transfer Rate 12 Mbps max.

- LCD type 13 Segmenata

- Tuner s RDS

- Audio AUX prednji ulaz

- 3.5 mm mini jack

- Odvojiva prednja ploča

- Daljinski upravaljač RM-X151

 

Mo??e savjet pri kupnji...?Dali ima ne??to bolje za te pare,.... sviđa mi se na ovome usb,daljinski i ostale sitnice...?

 

Evo slika

 

[/code]25258se8.jpg




			
		

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravno da ima bolji...ja imam sony-a dodu??e kao neku bolju klasu al nije to to...svira ok al kad čuje?? jo?? par različitih promjenit će?? mi??ljenje...

 

za te pare mo??e?? nać rabljenog pioneerca ili malo starijeg alpinea koji su klasa vi??e

Share this post


Link to post
Share on other sites

radije dodaj još 500kn za nekog kenwooda koju dobivaš usb kabel priključak straga.

a ovako naprijed jednostavno se zna udariti nehotice pa ode mu kontakt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm pionirce mrzim, a slony ti ima jako los zvuk, kada poslusas to i alpine to ti je razlika dan i noc :da radje si jos malo para skupi pa kupi neki polovni alpine :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi mo??ete reć ??ta oćete...ali ja brijem da je Blaupunkt...među radijima koji imaju najkvalitetniji zvuk...

naravno ako ste autiofil ko ja......i mogu reć da su pioneerci dosta dobri...

u omjeru ulo??eno/dobiveno....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest RoMario
ljudi mo??ete reć ??ta oćete...ali ja brijem da je Blaupunkt...među radijima koji imaju najkvalitetniji zvuk...

naravno ako ste autiofil ko ja......i mogu reć da su pioneerci dosta dobri...

u omjeru ulo??eno/dobiveno....

 

 

Da dobri su pionerci.......

Ali ja mislim dat za ovakav sličan sony 900 kn, mislim prodati svoj nadometnit i uzet , jer kao 1. na mom ne radi svijetlo na lcdu, dok pjesmu očita treba mu....nema daljinski

 

a ovakav sony ima usb, nebi ja stavio stick na njga direkt, već imam kabel od 1-2 m i ukopčam i dalje ga spustim...

 

Zato pitam jel se isplati dat 900 kn za sony radio sa usbom, mp3,....i daljinskim...???

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja nerazumijem jednu stvar, zasto je slony los radio, imam ga u lupu preko pol godine i nisam imao problema s njim

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja nerazumijem jednu stvar, zasto je slony los radio, imam ga u lupu preko pol godine i nisam imao problema s njim

 

poslu??aj na iste sisteme nekog alpine-a ili paju pa bude?? vidio razliku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sam i ja cuo od par ljudi koji imaju sony da nije ba?? najljep??i zvuk!! Imao sam pioneera i panasonica (oba malo jači modeli) al sad idem na alpine-a!! :bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites

gle ljudi stari ima u cordobi nekog sony-a i ima daljinac ali kaj mu to znači kad nema ni u pol zvuk ko neki pajonir te klase....buraz je dao za tog sony-a oko 1200 kuna a ja mu velim daj kupi pioneerca koji bi pojeo tog sonya..veli on ovaj će starom bit dovoljav..i bezveze bacio novce...i ja ba?? bio budala i probo od frenda jedan pioneer mislim da je bio DEH-5800 i usporedio razliku u zvuku..mislim ako sam dobro u??timao sve mogo sam pojačat do kraja i nebi krčalo na one kartonce od zvučnika, ali sa sony-em to nikako nisam uspijevao...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest perica

Kupi si pioonera, ali tam negde oko 2 soma, jer ovi jeftiniji su lo??i, ali opet bolji od sonya (slonya).

Edited by perica

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest perica

Kaj non-stop toga alpine-a forsira?? koda je on jedini radio na HR. tr??i??tu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kaj non-stop toga alpine-a forsira?? koda je on jedini radio na HR. tr??i??tu.

Ja???? Kako to misli?? NON-Stop. Ima?? 15 postova. Uostalom, dao sam svoje mi??ljenje. Kod mene u Auto ni??ta vi??e osim Alpinea neće ići. Sljedeća mi je stavka IVA-W200 duoble din, taman stane fino u VW? kodilaka

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest perica

Samo piooner majstore tam oko negde 2 soma kuna i to ti je onda pravi radio.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Samo piooner majstore tam oko negde 2 soma kuna i to ti je onda pravi radio.

Ne kuzim kaj si zapeo za tih 2 soma kuna...Kaj samo kazic od 2 soma nekaj vrijedi ili..I ovo ti isto tako govorim jer je covjek rekao za 1000kn kazic a ne duplo vise!Daj malo citaj pa postaj... :da

Share this post


Link to post
Share on other sites
Samo piooner majstore tam oko negde 2 soma kuna i to ti je onda pravi radio.

 

 

Admini BAnirajte ga il kaj vec jer pametuje tu a , nije se ni predstavio niti nista !!a sad ce prodavati nam toplu vodu..... :o:mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Admini BAnirajte ga il kaj vec jer pametuje tu a , nije se ni predstavio niti nista !!a sad ce prodavati nam toplu vodu..... :o:mellow:

Jelda da je antipatican do *aja...Jucer je dosao a vec je u svim zivim threadovima!Daj malo ohladi perice mali.. :palacd

Share this post


Link to post
Share on other sites
Samo piooner majstore tam oko negde 2 soma kuna i to ti je onda pravi radio.

Kaj non-stop toga pioneer-a forsira?? koda je on jedini radio na HR. tr??i??tu. A po čemu si ti tako kompetetan? Malo se pre pre pre vi??e pravi?? pametan.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest MRX

koji lik stvarno se u sve razumije :bleh:bleh:bleh

 

perica ima ovdje ljudi koji znaju dosta vi??e od tebe pa malo uči od njih a ne na svaki thread bacati odgovore bez veze.... :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 2