0
VWPASSAT

passat highline sredisnja konzola

Recommended Posts

Pozdrav,

 

posjedujem passat (2003.god.) sa highline opremom, trebala bi mi konzola od karbona kakvu vec imam jer zelim ugraditi originalni vw-ov radio sa cd changerom.

Trenutno imam radio sa kazetom, no sadasnja konzola normalno nije odgovarajuca za novi radio.

 

Jel zna itko gdje bi to mogao nabaviti i sto povoljnije?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pokušaj negdije na otpadu , mada čisto sumljam ili EBAY ako ne novo u ovlaštenom servisu :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema na ebayu, kad sam bio u ovlastenom servisu nisu imali, izgleda da imam samo jednu opciju otici po to u Njemacku/Austriju?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nema na ebayu, kad sam bio u ovlastenom servisu nisu imali, izgleda da imam samo jednu opciju otici po to u Njemacku/Austriju?

 

pošalji sliku na PM :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ak nemaju OEM ne znaci da ne mogu naruciti....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jer to izgleda kao ovo kod mene što je na slici

 

p12210781.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yep, takav je i moj karbon, samo ne istog oblika naravno ovaj sredisnji dio.

Edited by VWPASSAT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ovo je slika sadasnjeg stanja, i jel zna tko gdje se moze nabavit takva sa 3 dina? - ili da stima ovakva kao sa slike od R32 u 3BG model?

 

120nm6s.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

 

uspio sam naći sliku točno ono što mi treba pa ako netko zna gdje je moguće nabaviti dotično bio bi zahvalan da javi.

 

Slika: u3qdz.jpg

 

LP

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pozdrav,

 

uspio sam naći sliku točno ono što mi treba pa ako netko zna gdje je moguće nabaviti dotično bio bi zahvalan da javi.

 

Slika: u3qdz.jpg

 

LP

 

 

pa sta nije ova tvoja sa slike i ona sta je R32 stavio ista stvar? razlika je jedino u radiu koje sad nije bitno posto konzola ima otvor za 2 din radio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isto ali nije isto, ovaj na mojoj slici ima dva zasebna dina u središnjem dijelu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Isto ali nije isto, ovaj na mojoj slici ima dva zasebna dina u središnjem dijelu.

 

jesi ti siguran da su zasebni? jer kad izvadis ovo radio i cd changer bez ikakvih problema stavljas bilo kakav 2 din radio, oem ili aftermarket, drugim rijecima tu nema pregrade izmedju, samo je jedna velika rupa

Share this post


Link to post
Share on other sites
0