0
Guest Drazen

Mjerač protoka zraka TDI

Recommended Posts

Guest Drazen

Pozdrav.

Oti??o mi je mjerač protoka zraka na tdi 90ks nakon samo 50 tkm.

jel mo??da znate zbog čega oni odlaze jer mi je pričao prijatelj da je to na vw - u bolest. Da li mo??da u njih dolazi voda pa zato zakazuju ili je posrijedi ne??to drugo? Volio bih znat ako je moguće jer nisu ba?? jeftini...

Hvala...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest zvoneCH
Pozdrav.

Oti??o mi je mjerač protoka zraka na tdi 90ks nakon samo 50 tkm.

jel mo??da znate zbog čega oni odlaze jer mi je pričao prijatelj da je to na vw - u bolest. Da li mo??da u njih dolazi voda pa zato zakazuju ili je posrijedi ne??to drugo? Volio bih znat ako je moguće jer nisu ba?? jeftini...

Hvala...

Nemugu ti reci kako je zbog Kulance sredjeno u HR znam za EU da VW plati za mjerac pretoka zraka do 4 godine, nema veze ili si isao servisirati na pooblasteni servis ili negdje drugo, samo mora biti stempiljka unutra.

Za SLO znam da je Importer uzeo jos dodatnih 3 godine koje plati znaci 7 godina zamjenu i to 100%.

 

Problem je najvise prljavstina, jer sistem ti radi na (heissfilm basis) (neznam na HR kako se kaze)

i kod avta do godine 2000 se jih je dalo z alkoholom pocistiti, ali kasnije ne vec.

Drugcije imas pored originalnih jos neoriginalne kod Boscha jer i originalni su od Boscha ali tamo ti je i VW audi znak gore zbogtoga skupliji.

 

Cjena u D ili CH je 90 EURA to su djelovi koji su u austauschu znaci ti starog vratis i dobijes novoga drugcije je cjena novoga bez vracanja staroga oko 250 EURA.

 

Idi kod kakoga povlastenoga servisera i se malo razpitaj o tome i garanciji, jer o tome je i bilo puno pisanja po njemackim auto revijama.

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Tuneline TDI

Raspitao sam se malo i jedan mi je serviser rekao da nema nikakvih problema

ako se redovito mijenjaju zračni filteri, nakon svake izmjene ulja, mo??da čak i prije. Problem je samo u prljav??tini...

 

Garancije takve kod nas nema....

 

OK, hvala... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest zvoneCH

Onda te je malo zeznuo, vjeruj mi, jer to ti je masovni problem kod VW i Audija i Skode i Seata, najvise je problem kod TDI-ja ali i bencinari nisu izuzeti, cudno je to da moj jos uvjed radi bez problema ali filter sam vec davno izvadio vani znaci nemam ga unutra, i kad ode onda neode mjerac pretoka zraka nego onaj vrag koji mjeri temperaturu usisanog zraka, jos bilo u njemackom Autobildu velika reportaza o tome, probati cu pronaci pa da vidimo, ali problem su bili i jos su uvjek problemi sa njima, isto kao sa mehanizmom za prva stakla( znaci samo kod onih koji imajo ekeltricno podizanje stakla.

 

evo nasao, stranica je na njemackome, onaj koji razumije neka si procita

AUTOBILD:DE

 

srugcije ovdje kopirano samo pitanje 10

 

10. Gilt die Regelung nur f??r die Marke Volkswagen und nur in Deutschland? Die Kulanzregelung gilt weltweit und auch f??r die Konzernmarken Audi, Seat und Skoda.

 

Prevod

 

Jeli to vazi samo za marku VW u Njemackoj??

 

Odg:

Ova kulanca vazi za citav svjet isto za koncern marke Audi, SEAT i Skodu.

 

Znaci VW kaze za sve aute iz koncerna do 3 godine ili 100 000km 100% preuzimaju troskove i avte do 4 godine stare ili 100 000 km 50% preuzimaju.

 

Pogoj je da je servisna kjiga stemplana ali nema veze ako je i od koga drugoga koji nema zastupnistvo za VW samo da su servisi bili napravljeni kako moraju.

 

Ljudi nemojte se psutiti varati jer ima puno toga sto tvornica plati iako serviseri kazeju ne, o tome cu se malo razpisati kasnije ali prvo cu kontaktirati sefa tih stranica da nebude kakvih neprilika.

 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites
0