1 1
Denis_TDI

Golf 4 PD TDI nece da pali

Recommended Posts

Ovako imam problem na 1.9TDI AJM motor 99' god. dam kontakt i upale se lampice, grijaci odrade svoje i ostanu samo lampica od akumulatora i rucne, pocnem verglat i verglat ali auto nece da pali, ista stvar je bio auto topal ili hladan. Nekad upali bezbrige i kad upali ide ko metak sve u redu, ali nekad nece i nece. Ponekad se prilikom verglanja upali lampica ABS i ESP jel mozda u tome problem.

 

VAG-COM baci ovu gresku:

 

17978 - Engine Start Blocked by Immobilizer

P1570 -- 35-10 - - - Intermittent

Readiness: 0 0 X X X

 

 

Jel to do imobilizatora stvar jer mi ta kontrolna lampica ne svijetli??? Molim savjet za ovaj problem, probao sam pretrazivat ali nijedan kvar nije bio sa takvim simptomima ko moj. Sta bi tu sad bilo u kvaru i sta da probam pogledat??

 

Također da pitam jel ima taj auto pumpu u rezervaru da nejdem sad sve otvaram, jer su mi ljudi rekli da bi moglo bit do pumpe goriva??

Edited by Xmaster

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozda cu da lupim ali on bi trebao da ima bos pumpu a tu u rezervoaru ili negde pod patosom imaju benzinci. pa vidi sa nekim elektricarom imobilajzer te zeza, i sam kazes da diagnostika to napise, a trebalo bi da nije pumpa ako nekad hoce da upali, kad pumpa ode nema sad radi a posle nece ona ili radi ili ne radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
mozda cu da lupim ali on bi trebao da ima bos pumpu a tu u rezervoaru ili negde pod patosom imaju benzinci. pa vidi sa nekim elektricarom imobilajzer te zeza, i sam kazes da diagnostika to napise, a trebalo bi da nije pumpa ako nekad hoce da upali, kad pumpa ode nema sad radi a posle nece ona ili radi ili ne radi.

 

 

Auto nema bosch pumpu jer je Pumpe Duse, no uglavnom otkrili smo kvar ali jos ne uzrok kvara, naime kad smo skinuli dobavno crijevo za gorivo i sa AC pumpicom navukli gorivo auto je odmah upalio, sto bi znacilo da mu se gorivo spusti i vrati u rezervoar, sad je samo pitanje zasto??? Jel mozda treba neke gumice zamijeniti jel ima kakav nepovratni ventil pa je to prdnulo, jel ona tlacna pumpa na glavi nebi sama morala povuc gorivo iz rezervara??

Share this post


Link to post
Share on other sites
Auto nema bosch pumpu jer je Pumpe Duse, no uglavnom otkrili smo kvar ali jos ne uzrok kvara, naime kad smo skinuli dobavno crijevo za gorivo i sa AC pumpicom navukli gorivo auto je odmah upalio, sto bi znacilo da mu se gorivo spusti i vrati u rezervoar, sad je samo pitanje zasto??? Jel mozda treba neke gumice zamijeniti jel ima kakav nepovratni ventil pa je to prdnulo, jel ona tlacna pumpa na glavi nebi sama morala povuc gorivo iz rezervara??

 

PD ima pumpu u rezervaru... mozda je ona

Share this post


Link to post
Share on other sites
PD ima pumpu u rezervaru... mozda je ona

 

 

Hmm gledali smo i to ali gotovo sam siguran da nema pumpu u rezervaru, ima gore samo dvije zice koje su za plovak, a sad jel ta pumpa mozda gdje ispod ili postoji mogucnost da prva generacija PD motora nije imala tu pumpu ili je MORA imat 100%????

Share this post


Link to post
Share on other sites

stavi nepovratni ventil i miran..... a to s imobilizerom izbrise i opet isto?

Share this post


Link to post
Share on other sites
stavi nepovratni ventil i miran..... a to s imobilizerom izbrise i opet isto?

 

 

OK probat cu stavit nepovratni ventil, iako sam mislio da ima vec ugradjeni neki. Sto se tice imobilizatora pobrisem greske ali se nakon nekog vremena opet upali iako me to ne tangira previse jer auto i s tom greskom pali bezbrige. Zna jedamput na 100 paljenja ako ostavim kljuc u bravi blokirat motor ali izvadim kljuc zakljucam auto otkljucam i sve u redu.

 

nemora imat. moj je prva generacija pa nema ajm motor

 

To je to znaci starije generacije to nemaju.

 

 

Hvala Vam svima na pomoci i savjetima.

 

Probat cemo sa ventilom

Edited by Xmaster

Share this post


Link to post
Share on other sites
nepovratni ventil imaš serijski bijeli ili crni na filteru goriva plastični.obavezno promjeni i gumice

 

Koje konkretno gumice??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo hvala svima koji su pomogli da se ovaj kvar rijesi, znaci promijenjen je filtar goriva i onaj nepovratni ventil crni na njemu sta je AUTOFREAK rekao i to je to. Auto pali bez problema i nema vise iznenadnog gasenja prilikom kocenja. Jedino je treba taj nepovratni ventil dobro nauljiti i jako pazljivo ga pritisnuti u filter goriva da se ne ostete te gumice.

 

Cijena nepovratnog ventila je 70kn.

Edited by Denis_TDI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz!

 

Da ne otvaram novu temu. Isto četvorka tdi pd 2004.g. nizbrdo pali uzbrdo jedva nakon 5 dugih verglanja...

Zanima me samo konkretno onaj nepovratni ventil na filteru nafte. Još uvijek je tvornički, skinem ga i prstom začepim onu donju rupu i pušem u njega i pušta mi zrak na obe strane... Kupio sam u tokiću novi taj za 70kn i isto kada ga probam isto pušta na obe strane. Bio sam u VW i original nepovratni košta 270kn pa ga nisam još uzeo..

 

Dakle zanima me kako ga mogu testirati da budem siguran da li je taj ventil problem? Pa da onda odem kupiti original ako treba.

Jer znam da klasični nepovratni na jednu stranu drži a na drugu pušta, e pa meni ovaj T nepovratni kada začepim palcem donju rupu koja ide u filter i puhnem na bilo koju stranu on propušta na obe strane...

 

Molim pomoć :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1