0
LAZO

Kontrolna ploca,km/h problem

Recommended Posts

Eto dakle trebam pomoc,nekaj sam shebo...Ukratko,iso sam mijenjat ledicu u kontrolnoj ploci,pa usput obrisat pleksi da se lijepse vidi i slucajno sam pomaknuo cajger za km/h..Vratio ga na 0 i brijo sve ok!Al kad sam spojio u autu cajger je pobjego...Kaj da radim!?

dsc01379el4.jpg

Edited by LAZO

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Markic

lazo, al ide golf, si ga čipo? :D:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
lazo, al ide golf, si ga čipo? :D:)

Kaj pitas gluposti,kaj ne vidis kak juri... :D A ler gas kolko sam uspio spustit i Daltonix se moze posramit.. :lol: Ne bez zeke,jel zna ko kaj da radim?Malo sam se unjaoke..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Markic

nisam imao ovakvih iskustava. sorry :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa kazaljku kada vraća?? ona mora stati točno u svoje le??i??te, probaj je ponovno namjestiti, ali pazi kada si skidao da nisi slomio, jel je onda jeba, pa jesi probao kad krene?? dal ju di??e ili stalno tako ostaje

Share this post


Link to post
Share on other sites
jesi ga opet probao vratiti ???

Jesam,i cim mu prikljucim djek on ga vrati na ovu poziciju..Kolko sam skuzio,on sad registrira da mu je tu 0! :bag:

 

pa kazaljku kada vraćaš ona mora stati točno u svoje ležište, probaj je ponovno namjestiti, ali pazi kada si skidao da nisi slomio, jel je onda jeba, pa jesi probao kad kreneš dal ju diže ili stalno tako ostaje

Ma nisam ja kazaljke skidao,samo sam ju slucajno s krpom pomaknuo..I probao sam,dize ju!Al bad mi ju je sad vadit pa kao namjestit na 0 da nebi ispala fora sa krivim pokazivanjem km/h..

Share this post


Link to post
Share on other sites

e sad slusaj ..vjerojatno taj cajger ide van jer tako?

da se ivzvaditi??

 

 

izvadi ga van i prikljuci djek i tad stavi cajger:)

 

tako bi ja napravil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma znam ja kaj ti mislis al moram otvarat onda cijelu tablu,a to moze sam rezultirat jos nekim kvarom...Mislim ak nitko ne ponudi bolje rijesenje morat cu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au lazoooo... ide golf...al moj ide br??e... moj kad poludi zakucava mi 240+ u drugoj il kad nije od volje padne na nulu... ne??to me izgleda hebe s kontaktom na senzoru...oti??o sam malo OT

 

Ček ti nisi skidao kazaljku samo je slučajno taknuo i sad umjesto na nuli tako stoji??? pa ??ta radi u vo??nji???

Share this post


Link to post
Share on other sites

lazo to ces i morati napraviti .jer neznam kaj ti drugo preostaje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
dimi :D

 

Uufffffffff... onda je kod mene jo?? dobra situej??n...ja bar takvih problema nemam... :bleh:bleh:bleh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Decki,nekaj mi nije pic-pic na auticu pa sam neurozo...Mojnete mi off topic! :)

Da Bajk samo sam ju dotaknuo i pomaknuo za 1,5 cm.. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lazo, jo?? malo pa će?? u minus, a onda.......Onda ide?? u drugu dimenziju :lol::lol::lol::lol:

 

 

Raskopaj to pa probavaj teorije kako to ispraviti...Mislim, ionako to mora?? otvoriti, nema ti druge.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa bas si morao gurat krpu di joj nije mjesto... :bleh:bleh:lol2

Share this post


Link to post
Share on other sites
pa bas si morao gurat krpu di joj nije mjesto... :bleh:bleh:lol2

Nemas pojma kolko sam si to vec puta rekao...Zato me bad uopce raskopavat,da nebi i turnic i temp.i benga poludila! :bag: Vi komentirajte pa pogledam kasnije,moram ic.. :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Decki,nekaj mi nije pic-pic na auticu pa sam neurozo...Mojnete mi off topic! :)

Da Bajk samo sam ju dotaknuo i pomaknuo za 1,5 cm.. :(

 

Nisi ti neurozo,ti si pijan... di ti vidi?? Bajka... :bleh da nisi ti kakve droge ku??ao...

 

Nisi rekao kako se pona??a kad vozi??...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lazo ja ti preporucujem sa si kupis digitalni km/h... :rotfl

pa ga cisti bez straha da ces nes sje... :palacg:bleh:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest rough k

Lazare, ustani i rastavljaj. :mah

 

Jel se čuje kaj da ruži onak lagano dok vozis? Jel drhti kazaljka? Ja sam na eskortu vraćo kilometre..ehm, pardon...pojačano održavo kilometarsat...i nije sve dobro užlijebilo. Kazaljka je drhtala, ali radila, nije se pomakla ko kod tebe, al je kretala tek kad bi prešo 20. I mehanički brojač km nije radio. I jednom u vožnji sve stalo, počelo divljat i ružit, ja popizdio i opalio šakom i sve proradilo. Užlijebilo, reko meštar.

 

Al nemoj sad probat pa razbit i pričat "Ljudi, reko mi Raf da opizdim, a sad ga tražim za naknadu štete, hehe ;-)" Mislim to preba opizdit sa osjećajem, ne zna svako.

 

Sad fakat, mislim da moraš sve otvarat, njezno podigneš cajger i vratiš na nulu. A krpu ostavi u kuhinji.

 

I mani se Mekdonaldsa, nije dobar za zdravlje i razvoj :-)

Edited by rough k

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sve je ok,znaci ne podrhtava,ne cima se i takve stvari...bar mislim da je ok,imam nekakav feeling da ide nekak brze,krenem i ko da je taj cas na 20km/h a opet nisam ziher,nisam se nikad vozio bez cuke.. :rolleyes: Pa kaj nitko nije imao ovakav problem...Naravno da nije,ovakve stvari se sam meni mogu desit.. :bag: Trojane ti nisi imao problema kad si mijenjao pozadine!?

Kreso_or-znam za tu stranicu,al to mi je zadnje rijesenje! :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Venom

Moj stari je na passatu imao isti problem kao i Rafael, jednostavno kazaljke pocmu divljati, i on opali 2-3 puta po kontrolnoj i sve proradi... :lol2 Pa mozda da stvarno probas malo tako "kucnuti" ga ali ono sa osjecajem da ne napravis jos vece sranje :rotfl I mislim da bi to trebao to napraviti u voznji... Al nemoj me uzimati zdravo za gotovo... sretno :vozi

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni na duji bilo krepalo ne?? pa je u vo??nji cajger skakal sim tam i tresla se kazaljkica tak da se doslovno čula onak trrrrrrrrrr

 

i zamjenili cijeli sat :)

 

a na trojki... na vuri od... vr-a brijem... sam dotaknula onaj mali pipac kaj dr??i kazaljkicu od temp da ne pada ispod nule, pa je pal skroz, a onda je krepal indikator od temp pa je zakucalo kazaljku prek 130 LOL skroz nadesno i tak stoji...

 

zaje*** su te vure... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest rough k

Do bola osjetljivo. Zapanjilo me jednom obja??njenje renomiranog starog me??tra u poznatom zg servisu za Merca:

 

"Je, pa kak ste i??li u vo??nji poni??tavati kilometre, to se ne smije!"

 

Auto je bio 190 D, a km (mehanički celer) vi??e nikad nisu proradili.

 

Mercedes, ej.... :unsure: !

Share this post


Link to post
Share on other sites
0