6 6
Leic

Ugradnja RCD 510

Recommended Posts

I da jos nesto ako znate. Puno bi mi pomoglo. Jer ce mi vec oči ispast od tog interneta.

 

Dali ce ta navigacija radit sa maxi dot tablom u autu?

I dal ce radit sa navigacijskim tipkama na volanu od golfa 5.

 

Ono sto sam naso na netu je 50:50 neki kazu da ce radit neki nece radit.

 

Jer maxi dot i volan od mk5 ima manje funkcija tj tipki na volanu u odnosu na mk6.

 

Thanx

Share this post


Link to post
Share on other sites

radiće sve, samo se drugačije kodira..kod "bijelih" tabli se uključi opcija BAP i sve šljaka

 

AD je kod mene i taj radi

Edited by lala35

Share this post


Link to post
Share on other sites
radiće sve, samo se drugačije kodira..kod "bijelih" tabli se uključi opcija BAP i sve šljaka

 

AD je kod mene i taj radi

nije zadnji AD

Share this post


Link to post
Share on other sites
nije zadnji AF

 

 

poslje su izašli 7N0 907 530 X i rade bez problema kod mene je C zadnji ali mislim da je izašao i noviji nisam radi update etke./quote]

Edited by lala30

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fala decki znaci samo treba to skodirat kak spada.

Onda kupujem 7N0907530 HW 1K0907951 model i amen.

 

Saljem slike kroz mjesec dana kad mi sve stigne i kad to slozim.

 

Thanx :palacg:punk

Share this post


Link to post
Share on other sites

lala30 i lala35, posteno ste me zbunili sa nickovima jer sam mislio da isti covjek pise postove i prica sam sa sobom. LOL

Share this post


Link to post
Share on other sites
slabo citas..procitaj post #24 :bravo

 

 

 

nije zadnji AF

 

 

 

 

a ti 29

Edited by lala30

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne otvaram novu temu...

Stavio sam u passata 2005 godina RCD510 i prazni mi akumulator, zanima me sta trebam napravit da rijesim taj problem?

Ako treba mjenjat gateway koja oznaka mora biti?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Da ne otvaram novu temu...

Stavio sam u passata 2005 godina RCD510 i prazni mi akumulator, zanima me sta trebam napravit da rijesim taj problem?

Ako treba mjenjat gateway koja oznaka mora biti?

 

Probaj ovo sta je MarioIV stavio, da vidimo dali to funkcionira i koliko je to sigurno. A ako mislis mijenjat gateway treba ti bilo koji da je zadnje slovo od "L" na dalje. Mogu i ovi sa AA, AD....

Edited by Leic

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam ovo gore jednom covjeku dao i sigurno bi mi javio da ne funkcionira

 

a mislim da nije nikakvi problem jer radio dobija napajanje samo iz drugog ecu slota koje se gasi 10 min nakon vadjenja kljuca iz brave

Edited by MarioIV

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja sam ovo gore jednom covjeku dao i sigurno bi mi javio da ne funkcionira

 

a mislim da nije nikakvi problem jer radio dobija napajanje samo iz drugog ecu slota koje se gasi 10 min nakon vadjenja kljuca iz brave

 

Danas sam imao namjeru ovo napravit ali nisam uspio jer passat ima skroz drugi raaspored osiguraca...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta je bilo sa ovim na kraju, jesi uspio sta rijesit?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravio sam napisat, spojio sam po ovoj shemi od Maria na golfu i ne prazni vise akumulator jedino sto treba svaki put na gumb palit radio...

Edited by brane

Share this post


Link to post
Share on other sites

brane nije to problem.i ja tako radim,iako nista nisam prispajao .jer ako ga izgasis gasenjem auta a ne na gumb, onda kad das kontakt on se upali,pa kad zaverglas on se opet na sek izgasi pa upali. mene je strah da mu to moze stetit(to naglo gubljenje i vracanje struje) tako da ga svejedno na gumb palim i gasim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije problem ga palit na gumb glavno da to šljaka, ja prodao radio zbog tog praznjenja aku-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni kodirali taj radio analog i onaj za daljinsko otvaranje gepeka

 

skuzio sam da mi se gasi radio tek kad vrata otvorim a pali na kljuc. malo cudno ali ok

osvjetljenje uredno radi, jedino ako je radio rucno upaljen i naknadno palim auto sa svjetlima da nece upalit osvjetljenje tipki

 

znaci rcd 510, nadam se da mi nece bateriju pocuclat jer necu imat s cim napunit :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

rezime:

 

akumulator citav,rcd 510 mi se pali na kljuc, danas sam 10-tak puta palio auto i sve fercera

 

samo ima cudno gasenje, nekad ugasi kad izvadim kljuc,nekad kad otvorim vrata a nekad ga izadjem iz auta i zatvorim vrata.ali ugasi se uglavnom svaki put sam

 

 

ugl. zadovoljan

Share this post


Link to post
Share on other sites

može pomoć ?

ja sam krenuo ovako spojiti da ne vuće struju i otvorim osigurače a ono totalno drugačiji raspored osigurača

golf 5 1.4 2005g

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dali je netko mjenjao gateway i od kojeg slova mora bit. Negdje citam da mora bit od L na dalje (ali i ti ne rade svi) a negdje da mora bit od Q. I dali mogu ici oni sa kataloskim 7N0907530

Share this post


Link to post
Share on other sites

Die 1K0 Gatways ohne Start-Stopp ersetzen sich auch offiziell bis hin zu 7N0-907-530-H, sollte also passen.

 

ako pomaze, mada od L je sigurno dobro,prvi info da ni tad ne stima

Edited by MarioIV

Share this post


Link to post
Share on other sites
Die 1K0 Gatways ohne Start-Stopp ersetzen sich auch offiziell bis hin zu 7N0-907-530-H, sollte also passen.

 

ako pomaze, mada od L je sigurno dobro,prvi info da ni tad ne stima

 

L valjda neki rade neki ne. A ovi dalje bi trebali svi odgovarat. Svagdje pise drukcije. Sto vise citam manje znam

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 6