6 6
Leic

Ugradnja RCD 510

Recommended Posts

Momci trebam pomoc. Imam u 6R rcd210 i mijenjao bi ga sa rcd330g desay. Vidim da se nude neki quadlock adapteri uz njega te da vas pitam da li su ti adapteri neophodni za rad samog uredjaja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ti nece trebati nikakav adapter, barem nije trebao kolegi Bobu ovdje sa foruma a isti auto je u pitanju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raskopao sam svoj radio ako nekog zanima ne treba ni taj iso quadlock niti adapter za antenu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ekipa, da li se isplati narucivati s Aliexpressa RCD330G Plus. U Hr je cijena 1300 kn, dok je na aliexpressu 850 kn + davanja(kolika su davanja).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Davanja ti ovise koliko ga oni na carini procjene, vecinom uzmu cijenu novog kod nas, tako su meni za neke stvari, ne zanima njih racun koji dobijes...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I u Hrvatskoj dobijes garanciju i racun tako da u slucaju eventualnog kvara nemas zezanciju s vracanjem u kinu plus postarina itd itd. Ja uzeo u KR Hifinu Sesvetamaa i milina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo stigao mi je Rcd330 plus iz KR. Hoću li imati problema s pražnjenjem baterije u Golfu 6 2009 Rcd310 je prije bio. Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo stigao mi je Rcd330 plus iz KR. Hoću li imati problema s pražnjenjem baterije u Golfu 6 2009 Rcd310 je prije bio. Hvala

Ne,poslije 10/2007.nema battery draina.

 

Poslano sa mog Redmi Note 4 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, naime prije cca 3 godine sam zamijenio iz svog VW Pola (2011 g.) originalni rcd 310 i stavio "kineza" audiosources ans510(neka verzija rns 510-ke). Kako to obično biva godinu dana je radio i kasnije je počeo touchscreen zezati i napokon je prestao raditi. Součen sam sa dvojbom dali kupiti rcd 510(original) i ugraditi u svoj auto(naravno mora imati code) ili ići na ovaj gore često navedeni rcd 330 koji mi je enigma i za koji ne znam kakva mu je kvaliteta(nebi opet da mi crkne nešto). navigacija mi nije nužna(imam garmin), samo želim da mi radi bez greške i da može kameru na sebe uključiti koju imam već ugrađenu otraga. Cijena je slična za obe opcije recimo..

 

Zasada me vuče ovaj novi rcd 330 plus https://www.njuskalo.hr/auto-mp3-cd-dvd/vw-skoda-orginalni-touch-radio-model-2017-rcd330-plus-6.6-oglas-22434265

 

Molim savjet brzi, hvala!!

Edited by DelPeric

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naručen je rcd 330 b verzija. Kojom aplikacijom(mirror...) da pristupam sa svog samsung s7 na uređaj? Vidim po playstoreu da ih ima više..?

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo bi najbolje da si narucio verziju no name a ne Desay, pa bi ju onda mogao updejtati na AndroidAuto (ako vec nema predinstaliran)

A sam MirrorLink je totalno neupotrbljiv cim vozilo prede brzinu od 20 km/h

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima na sebi već apple carplay, baidu carlife i mirrorlink kad pritisnem app tipku.. Kupljen je u kr hifi centru onda pretpostavljam da je desay... Jeli moguće da sam uzeo krivo uređaj? Kamera otraga stara radi bez problema, samo je uključena.. Necu moci napravit update nikakav da omogućim android auto kao što rade na youtube? "Upucat ću se" :( :(

Edited by DelPeric

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poznanik mi uzeo 330G za fabiju 2007 g,5mj,radio nece da se pali i gasi na kljuc i da prihvati bt,jucer spaja na vcds ne prepoznaje ga,kaze kinez da treva spojit can + i - na bcm,rastavio sve radio adapter vec ima stopice za can,zna li netko kako ga osposobit da radi sve?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko je meni poznato ne... ajde bas uslikaj koju verziji softvera imas

 

Evo kako sam svoj updejtao

Da, ali ovaj tvoj je "noname" proizvođač, taj se može updatetati, moj je "Desay", a taj koliko sam shvatio nije moguće update staviti :(

 

Evo ti od mog slika..70296e56aa023df88f81b24cb70f0a80.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@DelPeric

 

Radi li kod tebe CarPlay?

Radi mi preko bluetootha sve(čita imenik, listu poziva, poruka, obavlja pozive...), preko mirrorlinka se može spojiti pa mi traži car mode aplikaciju da instaliram jer imam samsung s7 i preko njega radi spoj mobitela preko kabela. Međutim "android auto" ne radi, tj ne postoji..samo apple. Na ovoj desay verziji. Ako netko zna nešto više nek javi Edited by DelPeric

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poznanik mi uzeo 330G za fabiju 2007 g,5mj,radio nece da se pali i gasi na kljuc i da prihvati bt,jucer spaja na vcds ne prepoznaje ga,kaze kinez da treva spojit can + i - na bcm,rastavio sve radio adapter vec ima stopice za can,zna li netko kako ga osposobit da radi sve?

Bok,

 

Da li netko zna sto bi mogao biti problem u ovom slucaju ili sugerirati sto bi trebalo spojiti.

Odgovor koji je seller navedenog radia poslao je slijedece:

 

You need to connect the CANBUS cables with CAN+ and CAN- on the BCM module.

Normally 20# pin is CAN+ and 21# pin is CAN-

Da li se netko susretao s ovim problemom i ima shemu sto bi trebalo tocno spojiti?

 

 

Hvala

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze ja imam 16 ili cak 32 nisam siguran :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze ja imam 16 ili cak 32 nisam siguran :)

Meni nece veca od 2,a ni zetu u oem rns :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se uključim u temu oko tih radia, uzeo sam kineza rns510, znam da će mi posrknuti akumulator, pa me zanima da li tko radi update postojećeg gateway-a(čuao sam da se može to napravit) ili baš moram uzimati drugi gateway sa oznakom od dva slova iza 530 broja ? Da li bi stvar "hodala" da se napravi prekidač kod električara koji bi prekidao struju između radia i akumulatora dok se auto ne koristi?

Edited by pekar

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 6