6 6
Leic

Ugradnja RCD 510

Recommended Posts

Marko mozda je do kartice? Kod mene radi sve normalno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li veze kako je SD kartica formatirana NTFS, FAT32?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad to neznam,u mene je neka samsung nez koju sam jos probava nije mogla,nemam pojma.

Najjace su te kemije sa prekidacima za to praznjenje,cirkus po autu pravit radi 250kn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gle, pitam sto je najbolje napraviti da kasnije ne bude facepalm... ?

Edited by pekar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni nece veca od 2,a ni zetu u oem rns :D

Ja mislio da ti imas 24 god...

 

A vec imas zeta :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislio da ti imas 24 god...

 

A vec imas zeta :) :) :)

Hahahaha..ma od sestre,ne moj,zovem ga šura,al mi je zet,ako razumis :D:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li veze kako je SD kartica formatirana NTFS, FAT32?

 

Ide FAT32. NTFS ne čita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne razumim, jer zet je od kceri muz ;)

U nas se zet zove i od sestre muz :) na to sam mislio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdje kupujete RCD330 Plus ?

 

Vidim po Njuškalu dosta oglasa po cca 1300-1500 kn, su to kineske kopije ili? Te što znači onaj Noname koji negdje piše?

 

Također vidim da treba neki kabel protiv pražnjenja, ja imam Golf 6 - 2010 godište, jel mi to treba ili ne?

 

I ova kamera za parking, jel ima netko iskustva sa time, kakva je funkcionalnost toga i kamo se ona ugrađuje?

 

Hvalaaaa! :)

Edited by marko11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene isto zanima za taj 330 plud. Naime ima nekih koji su noname pa se daju updateat da radi android auto. Ima tko saznanja

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu vam to nikakve kopije, to je original radio/multimedija za VW za kinesko trziste !

Ekipa sa Njuskala u 99% slucajeva prodaje Desay model kataloskog broja 6RD 035 187A a on se ne moze updejtati niti na CarPlay niti na AndroidAuto ( ima nesto po YouTubeu ali to je sve polovicno rijesenje)

 

BTW nikakvi posebo kablovi vam ne trebaju,niti radio prazni akumulator ako je auto 2009 ili mladi

 

I takav RCD najeftinime cete naci u HiFi KR

http://www.krhificentar.com/?wpsc_product_category=auto-hi-fi

 

E sad postoji model 6RD 035 187B Desay kojeg takoder prodaju u spomenutoj trgovini za 1500kn i on u sebi vec ima predinstalirani CarPlay ali taj model se ne moze updejtati na AndroidAuto

 

I na kraju postoji varijanta 6RD 035 187B Noname koji ima CarPlay ali se moze update odraditi i da ima AndroidAuto medutim koliko je meni poznato kod nas ga nema za uzeti nego vam preostaje AliExpress ili Ebay, osobno posjedujem taj i odradio sam update tako da imam i CarPlay,AndroidAuto i MirrorLink

https://youtu.be/ge_5Rpp1kg8

 

Ako vas jos sta zanima slobodno pitajte

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican forum koji sve objasnjava

http://rcd330plus.com/

 

Da, mene je vise zanimalo ovo Desay koji se ne da updatat na Android Auto i ovi NoName B verzije (po mogucnosti sa 1GB) koje se daju. I kad pisem NoName, tako ih oznacavaju na svim forumima i sajtovima, nisam mislio da nije OEM nego jednostavno nije Desay :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je isto zapeo u oko taj 330 + model, bilo bi zgodno da radi sa iphone i androidom ALI moj problem je što je passat iz 2006-te pa bi mi trebala pomoć oko pražnjenja akumulatora koja je 100% pouzdana, ja bi kupio i taj gateway ako treba, volio bi da je sve orginalno i da nemam problema radi uštede par stotina kuna.

 

Molio bi više infa oko ovog, da li je to neko napravio i da li imate preporuku ko daje garanciju i ko to može napraviti da bude sve 100% super i bez kemijanja, brikanja osigurača i nekakvih dodatnih žica !

 

Hvala na pomoći!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je isto zapeo u oko taj 330 + model, bilo bi zgodno da radi sa iphone i androidom ALI moj problem je što je passat iz 2006-te pa bi mi trebala pomoć oko pražnjenja akumulatora koja je 100% pouzdana, ja bi kupio i taj gateway ako treba, volio bi da je sve orginalno i da nemam problema radi uštede par stotina kuna.

 

Molio bi više infa oko ovog, da li je to neko napravio i da li imate preporuku ko daje garanciju i ko to može napraviti da bude sve 100% super i bez kemijanja, brikanja osigurača i nekakvih dodatnih žica !

 

Hvala na pomoći!

Je masu ljudi,novi gate,kodiras i gas

Share this post


Link to post
Share on other sites

U nas se zet zove i od sestre muz :) na to sam mislio

Pašo bađo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, nisam ni ja kužio dok nisam zaguglo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle u passat b6 2006-ta bi trebao taj gateway i to programirati , nakon toga ugradim radio i sve imam orginal - ako sam dobro shvatio to je ono 100% rješenje, ko to u ZG može napraviti a da dobijem za to i račun garanciju?

Gateway je oko 600kn koliko vidim - to su novi ili polovni , obzirom da ih ima više modela sve bi to prepustio nekom da ugradi i garantira ispravnost.

Može u PP poruka ako se ne može reklamirati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Garanciju ces dobiti u ovlastenom ali i proci 5x skuplje.

Gatway sam si sam zamjenio isto kao i rns. Nema tu puno mudrosti. Trebas malo vremena i vcds

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle u passat b6 2006-ta bi trebao taj gateway i to programirati , nakon toga ugradim radio i sve imam orginal - ako sam dobro shvatio to je ono 100% rješenje, ko to u ZG može napraviti a da dobijem za to i račun garanciju?

Gateway je oko 600kn koliko vidim - to su novi ili polovni , obzirom da ih ima više modela sve bi to prepustio nekom da ugradi i garantira ispravnost.

Može u PP poruka ako se ne može reklamirati

Gatewaya koje trebas imas za 250,300kn ja sam ih za tolko uzimao u kolege Maria noviji tip,ne razumim sta ce ti garancija? Imas vec dosta tema o ovom potrudi se malo potrazit uvik se sve isto pise,a iimas na guglu sve za masu auta tako i za tvoje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da ima, samo volio bi iz prve ruke preporuku ko to u ZG ima i može odraditi, RNS mi nije problem, gateway sam našao da je ispod volana - da li se to samo odšteka i ušteka drugi?

Ovo sa vcds - nisam nikad vidio ni radio i ne bi se u to upuštao - zato bi da mi to neko napravi i nije mi problem dati tih par kuna više pa da to napravi neko tko to zna i garantira da će biti OK.....

 

Najradije bi ključ u ruke , barem do ugradnje radia ako on garantira da će akumulator ostati isti :-)

 

Može neki broj, kontakt u PP kome da se javim za taj gateway a po mogućnosti i za radio - ovi što su na njuškalu - da li je to pouzdano?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na njuskalu gotovo ni jedan nije NoName (tako ga zovu) dakle nemaju AndroidAuto i CarPlay

Vecinom je Desay model 187A koji ne podrzava AndroidAuto

ako i nades slucajno sa CarPlay to je onda Desay model 187B koji se ne moze updejtati na AndroidAuto

 

Ako bas zelis i jedno i drugo da imas onda je najbolje naruciti preko Ebaya ili AliExpressa...

Ja imam bas taj NoName koji ima i CarPlay i AndroidAuto i beskorisni MirrorLink

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 6