6 6
Leic

Ugradnja RCD 510

Recommended Posts

Ja bi radije dao jos 500kn pa kupio Bosch nego tog kineza..

Edited by vlaho 2901

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije to "kinez" to je delphi za kinesko trziste ,kome ne smeta rds ,iako neki modeli i pokazuju rds kupis ga i jos je prednost sto je za njega usb adapter plug and play cca 25$ sa kablom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma rds me nedira nimalo.... bitno mi samo da mogu ugraditi tj da mi neprazni bateriju. Itako radio slabo slusam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dakle skinuo sam plastike i s crvenog jacka sam procitao sljedece:

8e0 972 420

germany

pbt-g15

1534095-1

tyco (al nisam siguran, nisam mogao procitati slova kako spada)

-------------------------------------------------------------------------------------------

i koji je sad gateway? dali mogu stavljati bez problema rcd 510 ili kakve sam ja srece nemogu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je oznaka kopce ,sa modula di je to ustekano si trebao procitat

 

ali da kratko i jasno skratimo

mk5 golfovi proizvedeni nakon 10mjeseca 2007e netreba mjenjat Modul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaaa pa ja cu se ranit :-/ .... moj je 3 mj pa sam se poveselio da mozda netrebam mjenjati modul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

taj modul ti je ebay oko 35$ tako da ne znam cemu frka... meni nedavno dosao i kodirao ga i cao zdravo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nebih se zezao s tim kodiranjem... a trenutno sam i u mjestu gdje nitko se nebavi s tim da mi rijesi. Mislio sam sam to lagano zamjeniti al ocito nula bodova. Dali i za rcd 310 je potrebna zafrkancija s tim modulima

Share this post


Link to post
Share on other sites

i za rcd310 isto treba gateway. poslije 6mj 2006 bi svi gateway trebali radit. ja imam 07/2006 i radi sve normalno

kataloski je 1K0907530L

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oem je oem, ali zasto se jebavati sa gateway-ima i kontati da li ce sve funkcionisati kad za ta pare mozes uzeti neki dobar radio da ti dobro svira, i jos da ti ostane novca.

Osim ako nisi neka picajzla i zelis da je sve fabrika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a imam ja od panasonica 2din dvd.... al bi radje uzeo rcd nekako mi ljepse izgleda.

izgleda da sam se napukon dokopao gatewaya :)

1K0 907 530K ...... molim samo dobre vjesti ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

noup ne pase ,frend je imao takav 530K u svom ed30 2007a i vuklo mu struju na rnsu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Laky

Oem je oem, ali zasto se jebavati sa gateway-ima i kontati da li ce sve funkcionisati kad za ta pare mozes uzeti neki dobar radio da ti dobro svira, i jos da ti ostane novca.

Osim ako nisi neka picajzla i zelis da je sve fabrika.

Fabrika je fabrika :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam za fabriku, ali kad covjek nemoze sam sebi to slozit, a niti ima nekoga u blizini a pri tome jei budzet ogranicen onda jbg ne ide.

Oem je skupa stvar e ako zelis oem onda i budi spreman to i platit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

odustajem od fabrike :-/ budem ostao na dvd-u koji je sad u njemu. Pokušat ću nekako ubacit zvucnike u zadnja vrata pošto ih je naprijed 6 a iza niti jednog :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko moze flashati? Imam doma jednog viska sa K i 0170

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svatko tko ima VAS PC ili ODIS i pripadajuci flash file. Gateway mora biti na autu da bi se flashao.

Ja se nadam da cu uskoro to moci napraviti. Prvo sebi pa onda drugima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da si barem jos i pogledao koja ti je revizija gateway-a. Onaj sa 0170 se da flashati.

 

Evo info:

http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Navigation_System_(RNS510)_Retrofitting

ma odustao sam neću pekariti po autu. gledam gateway ovaj sto imam se po ebay krece 60-70$. Bio bi lud i novaca na bacanje da to ispravno vadim van i stavljam drugo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 6