4 4
sven

VW dijelovi group buy

Recommended Posts

Projektil-znak kupljen

 

Wild-retrovizor unutarnji kupljen

 

 

Imam ekstra jos jedan set 312mm kocnica kompletnih ako tko hoce

 

 

odlično :) ,čujemo se kad dođeš

Share this post


Link to post
Share on other sites
Imam ekstra jos jedan set 312mm kocnica kompletnih ako tko hoce

 

 

za koje vozilo? cijena? stanje? moze i u inbox

Share this post


Link to post
Share on other sites
lipa ima ali nema smisla da ga donosim kad nije u nekom stanju. Novi je 500-600kn.

 

Auspuha ima koliko hoces samo sto, ja ti mogu donjeti samo zadnji lonac za 300-350kn otprilike sto sumnjam da bi platio za same nastavke ..

 

novi je 86€,skuplji je od prednjeg,ako bude kakav ok,javi cijenu :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
za koje vozilo? cijena? stanje? moze i u inbox

 

 

A klasika Golf 4 V6, TT, toledo v5, bora v6, svi vag-ovi sa 5x100 rupama i 312

 

 

Celjusti komplet sa nosacima, plocice i diskovi.

 

cijena 200 eu novcanica

Share this post


Link to post
Share on other sites
Plastika maglenki za polo 6r Lijeva i desna ---> http://item.mobileweb.ebay.com/viewitem?itemId=350609941320

 

Bi-xenon farovi sa led dnevnim svijetom

Maglenke...

Prednji gril sa krom lajsnom?

 

Napisi ako sta ima uopće za tog pola...čisto sumnjam

 

 

VW Bluetooth modul sa zicama?

 

 

Xenon farovi su ti od 700-850 eura za par ovisno o stanju.

 

Bluetooth modul ti je 180 eura. Zice cvikam najdalje od konektora sto mogu jer razdvajanje instalacije i cupanje odredjenih zica nije u cijeni.

 

Doljnji gril na braniku sa krom lajsnom ti je 50 eura.

 

Maglenke su ti 90 eura sa plastikama oko njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Xenon farovi su ti od 700-850 eura za par ovisno o stanju.

 

Bluetooth modul ti je 180 eura. Zice cvikam najdalje od konektora sto mogu jer razdvajanje instalacije i cupanje odredjenih zica nije u cijeni.

 

Doljnji gril na braniku sa krom lajsnom ti je 50 eura.

 

Maglenke su ti 90 eura sa plastikama oko njih.

 

 

Moze li samo plastike za oko maglenki??? Uzeo bi ovaj grill sa krom , kako ide plaćanje?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
Moze li samo plastike za oko maglenki??? Uzeo bi ovaj grill sa krom , kako ide plaćanje?

 

 

Znaci cijele plastike za donji branik, plastika sa rupama za maglenki, srednji gril sa. Krom..koliko je sve skupa i kako se uplacuje

Share this post


Link to post
Share on other sites
Znaci cijele plastike za donji branik, plastika sa rupama za maglenki, srednji gril sa. Krom..koliko je sve skupa i kako se uplacuje

 

Na godisnjem sam od 25.7 do 1.9. pa ti nisam u stanju niti dopremiti to. U UK sam od ponedjeljka pa se mogu pozabaviti tvojim upitom.

 

farove od corrada?

 

Da, ima jedan Corrado samo moram provjeriti koliko je ocerupan do sada posto nikoga nije zanimalo nista kada sam spomenuo da ga ima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Usput, kad smo kod ovog group buy-a...

 

Za nekih mjesec/mjesec i pol dolazim ponovo u ZG jer moram obaviti neke preglede i gluposti. Ugalvnom, da li ima zainteresiranih za neki auto iz vana da dopeljam ? Sad u 7.mj sam dopeljo i rjesio Golf 4, PD 115ks 6brzina.

 

 

 

Dakle ukoliko nekom treba motor, drugom sicevi ili podvozje/kocnice i ukoliko se uspijemo skupit za recimo jedno od navedenog ili dvoje, ja bi mogao dopeljati odredjeni auto pa svatko uzme sto mu treba. Nekako najisplativije opcije su vozila VAG koncerna sa 1.8T motorima i 1.9 TDI motorima.

 

1.

 

Primjera radi nudi mi se jedan G4 1.8T sa Recaro interijerom ( tkanina ). Ukoliko netko zeli komplet motor, mjenjac, poluosovine, saltung sa sajlama, pumpu goriva, ECU, instalaciju SVE moze to imati za 1200 eura. Recaro interijer je 350 eura.

 

2.

 

Ista kombinacija vrijedi za bilo koje vozilo sa TDI Pumpe Duse motorom 6 brzina (komplet motor mjenjac, poluosovine, instalacija, svi agregati , turbina, ECU motora , pumpa goriva, pedalagasa, ) SVE SVE dajem uz motor potrebno za swap i to za 1750 eura. Neke sitne varijacije na cijeni bi bile ukoliko bi uspio naletiti na PD150/PD160 motor ali nista strasno. Ukoliko se radi o motorima 90/110 konja onda je cijena niza.

 

3.

 

Treci auto koji bi bio mozda zanimljiv nekima je Polo 6N2 GTI. Apsolutno svaki ima OEM Xenone sa peracima farova i auto nivelacijom ( pogodno za swap posto po novom samo to prolazi tehnicki ), crveni pojasevi, GTI sjedala, GTI branici i spojleri. Iz nutra tu je eventualno klimatronik, trokraki volan i rucica mjenjaca GTI ( crveni konac i koza ) itd..

 

 

 

 

 

 

 

 

Ukoliko ima zainteresiranih za neku drugu kombinaciju ( neki drugi motor, komplet prednji kraj ili nesto ) neka slobodno napise pa cu se javiti sa mogucim kombinacijama i cijenama.

Edited by sven

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima možda zadnje staklo sa grijačima za golfV po mogućnosti orginal zatamnjeno?cijena?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav!

 

Passat B5.5 desni veliki retrovizor i naslon za ruku (crna plastika i crna tkanina), ako ima i po kojoj cijeni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

te cijene koje si napisao sa svim tim su skuplje nego kod nas, ili mi se samo cini ?

ili je to provjerena/sigurna kupovina pa su te cijene?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gle kod nas mozes kupiti 1.8T motor za 400-500 eura (150ks), getriba,ovo ono, sve to dok pokupujes iz oglasa od 5 razlicitih ljudi ispadne te isto ili vise plus izgubis vrijeme. Imas motore za 2-3 tisuce kn ali goli blok.

 

Kod mene probas motor,izvadim ti SVE sto ti treba. Cijevi od klime ti trebaju,dobis turbinu i sve agregate.

 

 

Kad smo vec kod toga jel bi mogao reci koja je fer cijena po tebi za sve potrebno za swap.

Edited by sven

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima za Caddy III 2004 --> sredisnji tunel sa naslonom za ruku ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko bi recimo bio kompletan auto sa AEB motorom ( audi a4 passat itd gas na sajlu sa nekom ok opremom) zanći nemaš ti ništa sa vađenjem dijelova ? može i na pm

Dali ima nešto zanimljivo za audi farere :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni bi bilo interesantno da mi uspiješ skinuti sve kaj se tiče automatske nivelacije (ofkors da bude ispravno) osim instalacije, tu spadaju nosači, šarafi, komp, senzori i kojekakve plastikice

 

auto je passat 3bg karavan (nije isto kad je 4motion)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jel ima za Caddy III 2004 --> sredisnji tunel sa naslonom za ruku ?

 

javim ovih dana ( jucer sam stigao tek u UK )

 

Koliko bi recimo bio kompletan auto sa AEB motorom ( audi a4 passat itd gas na sajlu sa nekom ok opremom) zanći nemaš ti ništa sa vađenjem dijelova ? može i na pm

Dali ima nešto zanimljivo za audi farere :D

 

Passati su nesto jeftiniji i oni bi bili 1200 eura kompletan auto. Od opreme klimatronik, trokraki volan, siber, tu i tamo pranje farova i to. Audiji sa istim motorom nesto skuplji. Ima i Passata za 1500 eura, prvi vlasnik i te fore..

 

meni bi bilo interesantno da mi uspiješ skinuti sve kaj se tiče automatske nivelacije (ofkors da bude ispravno) osim instalacije, tu spadaju nosači, šarafi, komp, senzori i kojekakve plastikice

 

auto je passat 3bg karavan (nije isto kad je 4motion)

 

Moze. Prije par mjeseci sam nudio to ali nitko se nije javljao. Bas od tog passata

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moze. Prije par mjeseci sam nudio to ali nitko se nije javljao. Bas od tog passata

 

 

nisam vidio, koja je bila cijena?

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 4