1 1
Guest Dalibor-zg

Razglas u golfu cabriju

Recommended Posts

Guest Dalibor-zg

Nedavno sam kupio karambolirani golf cabrio koji se sada nalazi na uredenju. Kako su iz auta pokradeni zvucnici i auto-radio namjeravam postaviti solidan HI-FI u doticni auto. Kako ne znam koji zvucnici odgovaraju, jer mi je to prvi golf III tdi cabrio

nemam iskustva sto stane unutra od razglasa jer se auto ureduje u Cakovcu a ja sam u ZG.Imam odredenu koncepciju koju namjeravam staviti iz razloga sto vec posjedujem iz mog ducana potpuno nove neke komponente, pa me interesiraju Vase sugestije.

Svakako bih stavio subwofer,barem zvucnike na zadnju klupu i napred,no s obzirom da je auto po ljeti otvoren ima li tko kakva iskustva ? Trenutno imam od opreme koju sam namjenio unutra staviti:

Auto-radio s kazetofonom SonyXR-C700 RDS

Cd Changer CDX-T69 isto potpuno novi

Technisat DVB-t prijemnik / za prijem TV-a u voznji / s antenom i pojacalom za TV

Navigacija Garmin Streetpilot III s externom antenom

Do sada su mi u vozila HI-FI postavljali u KR-eletroniku, te mislim i dalje da mi u golf postave razglas,no kako do tada ima jos vremena stignem ostale komponente nabaviti, stoga bih rado cuo Vase preporuke za doticno vozilo..

Slike dosadasnje opreme u autima koje je montirao dosadasnji servis za HI-FI u autu, kako bi mogli vidjeti sto bi me eventualno moglo zadovoljiti.....

:fakjea:fakjea

img1vo0.jpg24my4.jpg15cd3.jpgimg2bg5.jpgimg5hh9.jpg

75238039is2.jpg

10sp4.jpg

Edited by Dalibor-zg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jooj, daj malo editiraj post, i vodi računa o rezoluciji, ??ta ti je monitor 32 inch?

Inače, ovo izgleda nabacano ko drva u ??upi, nema ti pojma tko god da je slagao glazbu i multimediju..

Javi se za kvalitetnu ugradnju glazbe, popričat ćemo i o tomu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

sorry,al ovo mi lici na neki stand sa jakusevca.....ono.....totalna rasprodaja :lol:

 

to je kvalitetno ugradneo tak da ti lopov nece trgat armaturplocu kad ce sve to vadit iz auta :lol2:lol2

 

za navi: baci to sve van i stavi 1 novi model.njega vadis i stavis u auto s kojem se trenutno vozis(njima ne treba ext.antena).

monitore se stavljaju skriveno u naslon za glavu ili u tapecirung krova.

 

a i kazice/cd nisu bas nesto......dosta stari modeli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e covjece pol ekrana zasrao mi..slike moram naganjati po ekranu. ;)

 

pa ovo je za NASU covjece kaj ce ti to ???

nejdes u svemir

Edited by Andy

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest gogzzzz

ma tu ima svega i svacega ..... a i na drugoj slici se vidi 4 daljinska ... ajme tolko ih ni doma neam :D haha da mi je vidjet kak se koristi neko time sve na dohvat ruke a kad ono 4 daljinca :D ( ak si odem 10 metri dalje da cujem prognozu) hehhe ;) c c c

Share this post


Link to post
Share on other sites

roolf. 4 daljinska...

pardon na ovim riječima. samo sam iznenađen na mnogo daljinskoga.

pa može se imati univerzalni daljinski

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako se ne varam, ovo su različiti auti na slikama ali sve mi je, ne znam, nekako mi ne pashe

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Dalibor-zg
ako se ne varam, ovo su različiti auti na slikama ali sve mi je, ne znam, nekako mi ne pashe

Tocno da su to razliciti auti, meni treba ,ukoliko neko zna dimenzije zvucnika koje se mogu staviti u golfa cabrija, te na koji se nacin stave prednji zvucnici /mislim da su u vratima/ te kako staviti straznje zvucnike s obzirom da se spusta krov tj. :P da li ima neko s tim iskustva?? :fakjea Pretpostavljam da se ugraduju sa strane ?? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

reko bi da su ti zvucnici sada najmanji problem,al nije bitno sto ja mislim. trebao bi imat orgigi 16cm dvosistemac ugradeni.niskotonac u vratima i u tapecirungu stranice a visokotonce u armaturploci.......cist sumnjam da su drugacije napravili nego kod G3 limuzine.

sad,sve ovisi sto zelis omati.kak se kaze,kolko para tolko mjuze.imas zvucnike (karikirano da neko ne misli da preferiram) od recimo sony za 400kn.iste takve od jvc imas za 300kn,samo kaj ne pise sony explode i ne placas ime.

ovo sad kao primjer,makra je stvarnost bas takva...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ak je ko u trojki onda u armaturu idu 10-ke(tak meni pi??e na kutiji od mojih 10-ki jer sam kupio prevelike) i u vrata 16.5....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Dacha

Napred ti je sve isto kao u standardnom golfu, ali nazad u tapacirunge idu JAKO tanki 17cm dvosistemci i ne moze se nista drugo staviti, a da se ne prave nove nosace.

 

Znaci to sve stavis + woofer i pojacalo u gepek i muzika je kompletna, tako je kod mene i jako je dobro :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Dalibor-zg
Napred ti je sve isto kao u standardnom golfu, ali nazad u tapacirunge idu JAKO tanki 17cm dvosistemci i ne moze se nista drugo staviti, a da se ne prave nove nosace.

 

Znaci to sve stavis + woofer i pojacalo u gepek i muzika je kompletna, tako je kod mene i jako je dobro :palacg

Hvala, na savjetu mozda ako mi mozes reci koji model zvucnika za odstraga i gdje ih mogu kupiti ako znas.

Pozdrav, Dalibor :mah

Share this post


Link to post
Share on other sites

za zvučnike ja preporučujem (vazda) uzimaj samo magnat i MAC, oni su specijalizirani samo za tu proizvodnju, ne bave se sva??tarenjam, već ovo ??to rade rade najkvalitetnije ??to mogu, a kvalitetni i jesu. Ja ih imam, a testirao sam u autu i mnoge druge, ali su mi MAC audio i Magnat broj jedan i daleko najbolji od drugih. Inaće to ??to će?? uzeti, najvi??e ti ovisi o tome ??to ti smatra?? dobrom muzikom. Ako te lo??ija konfiguracija muzike mo??e zadovoljti, te ne osjeti?? značajne razlike u zvuku između boljih i lo??ijih uređaja, onda ti nema smisla ulagati u bolje (skuplje).

 

Ali bilo bi pametno kada već ima?? neke zvučnike, pojačalo (??to god), da ostale komponente kupuje?? od istog proizvođača.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 1