0
Guest TDi GT

Auto radio

Recommended Posts

Guest TDi GT

Pozdrav ekipi!

 

Citajuci prije nego sam isao napisat post sam u kratkom roku uspio promijenit misljenje novog autoradia te je sad po misljenjima mnogih(priznajem nisam ih sa vecine autoradia slusao,ali vjerujem da je tako) izbor na Alpine-u,dok sam ja mislio sonya.

Sto kazete na ovaj model,i ne trazim nista previse vec da je dobar zvuk i da nema problema s njim:

 

Autoradio Alpine CDE-9845RB, Blue Illumination

 

alpine

 

 

 

Ufff....zaboravih Vas pitat isto tako za zvucnike ali nista preskupo i po mogucnosti neke od Alpine-a isto ako nisu losi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alpine svakako, bolje nego Sony.

 

Zvucnike uzmes neke odvojeni sistem, znaci dolje bass/srednji a gore visokotonci, mislim da je to najbolje...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest beba

ALPINE JE BOLJI ALI I SONY NIJE PUNO LO? IJI. KAKO SE UZME, PO MENI SONY NUDI NAJBOLJI OMJER ULO??ENO-DOBIVENO. NAJBOLJE TI JE ZA NAPRIJED UZETI ODVOJENE KOMPONENTE JER JE KVALITETNIJA SKRETNICA NEGO NA NAPRIMJER 3-WAY ZVUČNICIMA ( ONI SU DOBRI ZA ZADNJU POLICU DA TI POPUNE ZVUK U STRA??NJEM DJELU VOZILA).ZA TO SU ZAPRAVO I NAMJENJENI. ALI NAPRIJED SVAKAKO UZMI ODVOJENE 2-WAY ZVUČNIKE. I NEMOJ GLEDAT ONE ISPOD 800 KN.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ALPINE JE BOLJI ALI I SONY NIJE PUNO LOŠIJI

 

Ma ajde mi ovo objasni molim te da sony nije puno losiji, pa nemos alpine usporedjivati sa kramom od slonya, samo stavi alpine i slony na isti sistem pa ces viditi kolka je razlika u kvaliteti, pa nebo i zemlja je razlika. I ako ne misli uzimati pojacalo za zvucnike onda mu se uopce ne isplati uzimati one iznad 800kn, a i ima jako dobre Hertz sisteme za 700kn :)

Edited by Speedy-RI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas i ja citam i ne vjerujem...Ajd nekako bi bilo da je usporedio alpine i pioneer,al sony... :bag:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I onda jos kaze da ne uzimati sisteme ispod 800kn :bag::bag: ajde drugi put ako se nekuzis bas u to radje nemoj odgovoriti nego pisati gluposti :bag::bag::bag:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest TDi GT

Hvala svima,i mislio sam da ce te se "zauzet" za Alpinea.A zvucnike cu jos vidit(ne razumijem se vele oko akustike i opcenito oko auta i mehanike pa tako neznam ni sta onaj govori o nekoj skretnici i 3 way zvucnicima)a mislim uzet straga ne neke pretjerano skupe,pa ako netko zna svaki prijedlog bi dobro dosao!

 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites
0