0
Guest Raven

Ugradnja straznjih zvucnika u passata 99,

Recommended Posts

Guest Raven

Pozz...dakle moj passat je tvornicki dosao s betom i samo prednjim zvucnicima, nabavio sam iz slupane a6-ice (by the way ako kome treba sta od djelova za a6 slobodno se javi :lol2 ) par zvucnika za straznja vrata, no medjutim kad sam skinuo plastiku s vrata naisao sam na problem da su doljnje mrezice za bas zalivene (dakle izvana je kao imitacija rupica no sve je samo obican poklopac od plastike) jel netko mozda imao slican problem i ako da kako ga je rijesi? jel bi pasale prezice od klasicnih 16cm zvucnika da ih uvalim u tu rupu ili bas moram naci za passata originalne poklopce koji ce me vjerovatno kostati kao svetog petra kajgana. U autu imam Alpine HU pa bi si htio staviti i straznje zvucnike da malo upotpunimo zvucnu slike.

 

molim savjete kako rijesiti problem

 

tnx svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idu ti samo original mrezice jer za onu rupu su ti mrezice od zvucnika prevelike, tj onaj okvir di dodje mrezica je prevelik...

Edited by Speedy-RI

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Raven
Idu ti samo original mrezice jer za onu rupu su ti mrezice od zvucnika prevelike, tj onaj okvir di dodje mrezica je prevelik...

 

drugim rijecima ne samo da moram ovlaciti instalaciju i staviti zvucnike nego jos moram i traziti negdje te mrezice?

 

pa, ima tko? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
0