0
bojan24

radio u 4vorku?

Recommended Posts

daklem autić kojeg kupio nema radio..ima iza na "dasci" dva kenwooda,ima u prvim i zadnjim vratima zvučnike i tweetere(tj bar se nadam da ih ima unutra)

 

jel moram na kaj obraćat pa??nju kad budem spajao radio ili samo bubnem na euro jack i to je to?

Share this post


Link to post
Share on other sites

koji model radia ima crvene tipke i plavo osvjetljenje/ekran?

 

 

gledam malo jer sam do sad imal pioneera pa mislim da on nema ni?? takvog...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima ti sony jedan bum ti vidio za model..imam ga ja u bori i super pa??e uz osvjetljenje... stavim sliku naveče..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima ti to kenwood, a i imas na malo boljem alpineu opciju za mijenjanje boji tipki...

Edited by Speedy-RI

Share this post


Link to post
Share on other sites

stavio pioneer...svira super jedino kaj me smeta je da mi se neke postavke izgube kad izvadim ključ iz kontakt bravice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamijeni crvenu i zutu zicu i nece ti se izgubit postavke...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest gogzzzz

kao sto je zvonac rekao stvar ti je otraga u zicama meni se to dogadalo na mom jvc-u i resetirao sma ga 100 puta a stari ima istog i njemu sve delalo i onda mi je jedan frend prespojio zicu otraga na deku koji vodi struju u radio (necu tvrdit 100% al mislim da mi je rkeao da ova jedna ima slabu struju pa da zbog nje gubi memoriju---ako sma krivo rekao neka netko ispravi) al sigurno ti je zbog toga

Share this post


Link to post
Share on other sites

otvori euro jack i zamijeni crvenu i crnu ??icu ko ??to je zvonac napisao, lijepo uzmi redne stezaljke i isprobaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak se i meni gubilo kad ga ugasim

pogledo u manual i kaze kabel za napajanje nije dobro spojen il tak nekaj

zamjenio zutu i crvenu i sad sve radi ko beba

Share this post


Link to post
Share on other sites
0