3 3
sven

Restauracija volana lakiranjem

Recommended Posts

Sa cim ga odrzavas? Neko sredstvo za kozu ili?

I da jos nesto na koliko kila stezes onaj saraf od volana vidim da treba alat neki specijalni da se skine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam i odvrnuo i zavrnuo sa Torx T55 koji ide na gedoru. Zategnem otprilike, samo malo jače za svaki slučaj.

 

Inače održavam vlažnom krpom, a ponekad pređem Sonax losionom za kožu.

 

 

 

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izbjegavati stezanje napamet, pogotovo vijka volana kada postoji naputak.
VAG kaže 50Nm = 5,0986Kp = 5,0986KgF

Ključ za vijak je zvjezdasti nasadni 12mm, namazan je sredstvom za osiguranje vijaka, mislim da se radi o plavom Loctite 243 srednje čvrstoće. Vijak se može 5 puta odvrtati ili zavrtati, poslije toga bi ga trebalo ponovno nanijeti radi sigurnosti.

04_dsc_00148tycv.jpg

loctite243odkkn.jpg

Što se pripreme kože ti će išao bih sa ovim granulacijama, sve ovisi i oštećenosti, ako je manje počeo bih sa P600 i završio sa P1000. Sve preko toga mislim da nema potrebe jer se i baza nanosi na P1000, a koža je po prirodi puno grublja.
P400
P600
P800
P1000

Za neka dublja oštećenja postoji i filer za kožu, problem ga je naći ali koliko vidim dobro se može sanirati, neki koriste i epoxi ljepilo, uglavnom sve je više preparata pa je i saniranje kože lakše.

vinyl-leathercompoundbkkx8.jpg

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moraš napamet kad nemaš kilo ključ.

99% majstora ga nema, pa rade uveliko.

 

Sledeći put kad ga budem skidao moraću da mu nanesem taj novi threadlocker.

 

Ja sam išao sa P2000, samo malo, bez ikakvog detaljnog šmirglanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala puno na povratnim informacijama,sve sad imam sto je potrebno cekam da mi stigne sprej pa se bacam na posao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravi majstor mora imati moment ključ, bez njega posla nema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma može se stegnuti bez momenta ko ima dobar osjećaj za stezanje. Ne stežeš vijke na glavi motora ili klipnjačama da je moment toliko bitan:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se iole baviš nekim poslom nabavi moment ključ i drži se toga, kako ćeš osobno raditi to je tvoja stvar, ja ga stežem momentom pa i karter vijka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam već jedan obični moment ključ a i onaj digitalni moment nastavak za gedoru ali rijetko to koristim :) Slabo ja petljam oko mehanike...

Edited by VW_GTD23

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj je analogni iz prošlog stoljeća, odnosno to je od tate ključ kupljen u Njemačkoj, oznake su Kp ali ima dobar raspon od 0-15 kpm / 0-147 Nm pa mi pokriva sve što radim s njim, uljni filter, karter vijka, vijci kotača, to je ono što svake godine trebam, a ostalo po potrebi. Bolje ga je koristiti, nije neki ulog da se ne može odvojiti, a veće je zadovoljstvo kad se posao odradi kako treba, pogotovo kod vijka kartera da se spriječi oštećenje navoja jer se steže po "osjećaju" :)a bilo je takvih slučajeva. 

dsc_02251gj52.jpg

dsc_0197hajeu.jpg

Još jedan savjet oko brusnog papira jer dosta na YT kod restauracije kože vidim da koriste rezani, i ne baš neke fine granulacije, koristim ga i ja jer dok dođem do finiša treba dosta odraditi. Za kožu bi bilo bolje uzeti onaj brusni papir sa spužvom, razlika između ovog rezanog i sa spužvom je nemjerljiva, za mene preporod jer je puno lakše s njim odraditi površinu i u svaki kut se može pristupiti. Konkretno kod volana je dobro što se povija po konturi kože pa ne skida neravnomjerno kao kod papira koji je krut. Ja koristim ovaj u rolama od Smirdexa, nešto je skuplji od rezanog ali puno bolji. 3M ga ima, Festool, Smirdex pa i ostale marke, u rasponu je od grubljeg do finijeg P400, P500 i P800, to je ujedno i finiš, mislim da finiji ni ne treba.

smirdex-abrasoft-rolahsjxg.jpg

3m-brusna-spuzva-139x17k5d.jpg

festool__granat_98x12qaj2i.jpg

festool__granat_98x12vujup.jpg

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

A i to što kažeš što ga ne bih koristio ako ga već imam :) Ja kada sam ga koristio koristio sam onaj digitalni nastavak za gedoru jer s njim mi je lakše 10x. Najvjerovatnije ću ga i koristiti kada budem ugrađivao R-line volan a i na mk6 je u pitanju TORX T55 :)

DSC-0407.jpg

DSC-0408.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Torax T55 ima 6 utora dok kod ovih zvjezdastih je duplo M12 pa je i prihvat bolji, iako se i sa toraxom da odraditi, vidim da je mu3633 s njim skidao onaj gornji vijak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, nemam M12 a i on je na ovome snimku koristio T55. Mada može se kupiti M12 posebno ako bude bilo potrebno!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da ga slikaš iz svih poza, vjerujem da jedva čekaš ugradnju. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

100% :D Inače volan je skinut sa CC 2017 god. i u odličnom je stanju. Najbitnije mi je da nije potrebno nikakvo tapaciranje ili lakiranje :P 

Share this post


Link to post
Share on other sites

On je radio sa Vinyl sprejom, a ja sam sa Leather. Leather ima ljepšu boju, tj. onu fabričku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali dobro je ispalo,sad koliko ce to trajati to je pitanje

Koliko je potrebno da se osusi volan?

Edited by GTI-VR6-R32

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, GTI-VR6-R32 said:

Ovako gledajuci po internetu rekao bih da nije los Motip sprej covjek farbao sjedista dobro su ispala

https://www.drive2.ru/l/494019646404428263/

Jesi li nabavio ikakav sprej? Ja imam nekih fleka na tapacirunzima na vratima. Jeste da se fleke vide samo na suncu ali to neće proći bez lakiranja :(

Samo da mi je naći ovakav sprej!

vinylfabric.png

Edited by VW_GTD23

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3