3 3
sven

Restauracija volana lakiranjem

Recommended Posts

1 hour ago, <TDI> said:

Stavio je ispod kontakta obične komade kartona da smanji razdaljinu, ideja nije loša ali moglo se to estetski i bolje riješiti, no bitno da funkcionira.

Da, mozda neki komad tanke plastike bi bilo bolje rijesenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš to, recimo plastika koja bi se navukla na kontakt, recimo od neke kontakt stopice ili nečeg sličnog koja ne bi mogla otpasti, usput se može i pobrustiti ako je previše debela, uglavnom uvijek može bolje. Karton bi se sa vremenom mogao ulegnuti od korištenja pa čak i ispasti. Meni osobno to ne smeta što malo jače trebam stisnuti i ne bih se time uopće zezao ali sad kada si već zagrizao napravi to kad imaš želju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ideja je dobra svakako, samo kao što reče kolega TDI, kratkotrajna.

Meni je airbag malo ispupčeniji na desnom dijelu, a u lijevom malo kao utonuo.

Na lijevoj strani mora jače da se pritisne, a na desnoj ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad malo vrijeme otopli pa cu to praviti jer hladno mi je u garazi pa ne bih da se mrznem sad.

A moram naci idealan komadic plastike koji bi cvrsto stajao,tako je katron bi se upeglao vremenom 

 

Edited by GTI-VR6-R32

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam u garaži već nekih tjedan dana, radi se naveliko, auto raskopan sav. 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, <TDI> said:

Stavio je ispod kontakta obične komade kartona da smanji razdaljinu, ideja nije loša ali moglo se to estetski i bolje riješiti, no bitno da funkcionira.

Pa ja bi ih odrezao da taman pasu ispod limica i da se ne vide, ali dobro, to je unutar volana, zaboravis na to u dvije minute kad ti truba proradi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teško, mene bi to kopkalo non-stop, ne bih to mogao nikako tako ostaviti sa izrezanim i podmetnutim kartonom. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puno ljepse i drugaciji je osjecaj u rukama sa novim volan trebalo mi je 3-4 dana da se naviknem 😂

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3