3 3
bjk

Akumulator koji?

Recommended Posts

Meni na Ventu BANNER akumulator drži već 4 godine i baš to pričam jednom kolegi s faksa i kaže on daj ga meni da ga ispitam i spojio ga na neki uređaj i ispisao se papirić i kaže on da je akumulator u odličnom stanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja imam exide 75A i auto imam kod sebe 4 godine a neznam kada ga je pijesnji vlasnik kupio i sve preporuke idu za exide ,imas dvije verzije malo skuplji i jeftiniji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo danas moj Bosch S3 kupljen prije 2 god i mjesec dana na umjetnom disanju,ništa ozbiljno ali mi se nesviđa kako vrti,naravno garancija je istekla prije taman tih mjesec dana...

 

2012-02-10140210.jpg

 

Ali moram priznat da imam super kratke relacije i auto je vani non stop tako da neznam šta bi mislio :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

moj bosch s3 kupljen u tokiću 21.12.2007. i evo sad ga zamijenio, znači 4 godine mada bi vjerujem izdržao još ovu zimu al nek bude

Edited by tomica88

Share this post


Link to post
Share on other sites

u bmw-u sam imao Banner niti 3 godine... i to 100 amh.

crko na mrtvo iz cista mira. sad kupljen jeftilen Starter i bas me briga... ne kupujem nikad vise akumulator sa cijenom vecom od 600kn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja danas uzeo Exide premium 77ah 760 udarne snage,3 godine garancije 780kn u molydonu.Valjda ce izdrzat 3-4 godine dok ne prodam auto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada mi je prvi orginalni akumulator krepao ispod VW naljepnice je pisalo Banner taj je trajao 7god, onda sam kupio Bosch silver i drzao je 5 god, a sada sam kupio Vartu Blue. Na varti i boschu na deklaraciji pise da su iz iste tvornice iz Ceske. E sad kako se kome posreci sa trajanjem. Ja sam bio zadovoljan sa Boschom a mom kolegi je izdrzao 2god.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo cijena čisto za usporedbu. Topla 100 Ah u Munji u Bj 710 kn. 24 mjeseca garancije. Danas uzeo jednog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

topla od 74Ah je meni izdrzala 4 godine

za banner sam i cuo da mu je vijek 2 god al u te dvije godine rastura

Share this post


Link to post
Share on other sites
Evo ja danas uzeo Exide premium 77ah 760 udarne snage,3 godine garancije 780kn u molydonu.Valjda ce izdrzat 3-4 godine dok ne prodam auto

 

 

super akumulator i ja tega uzeo jako sam zadovoljan... samo ja ga platio 690 u karlovcu.pred 2 tj.....isto 3 god garancije :respekt

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest majstor05

pozzz ..zanima me golf 6 1.6 TSI jel se akumulator moze samo skinuti i staviti drugi bez da se izgube kodovi...??od kolege mi je auto pa me pitao jel znam sta o tome kaze da su mu u servisu rekli da mora ici na dijagnostiku da mu se nebi ponistili neki kodovi u zamjeni akumulatora??hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pošto mi je riknuo akumulator a sutra moram na put zanima me ako se može napraviti kakva šteta ako stavim jači akumulator?

 

Radi se o golfu 1.9 D i do sad aje bio nutra 75 Ah akumulator (TOPLA) a doma imam traktorski 100 Ah također topla.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pošto mi je riknuo akumulator a sutra moram na put zanima me ako se može napraviti kakva šteta ako stavim jači akumulator?

 

Radi se o golfu 1.9 D i do sad aje bio nutra 75 Ah akumulator (TOPLA) a doma imam traktorski 100 Ah također topla.

Samo stavi ako ti stane..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Budući da sam pred 2 tjedna bio u istoj situaciji malo sam se informiral i svi govore da mu nemože škoditi, i da je jedino treba pripaziti da stane unutra.

Ja već 2 tjedna furam 100ah u passatu, tak da samo daj ak ga uspješ ugurati nutra :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Več sam prije preko njega palio auto ali nikad nije bio nutra duže od 10 min a sad mi treba za put od 350 km. Pa me brinulo da nebi alternator previše trpio.

 

Stane savršeno još ima mjesta :palacg

 

Hvala za odgovore :palci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još jednom za SVA VREMENA, možete stavit kolko god veliki akumulator postoji, samo da je 12 V! To što on daje 500, 700, 1000 ili 99999999 A udarne snage nema veze jer alnaser i ostali potrošači vuku kolko njima treba. Isto tako akumulator od 45, 54, 76, 100, 98565644 Ah je isti vrag, to je samo oznaka kapaciteta. Dajte se više naučite, bitno je da je 12V, a to što je od kamiona i dugačak je 2 metra nema veze!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kažu bolje liječiti nego spriječiti :D

 

zato ja radije dva puta pitam da nebi imao dva nepotrebna troška.

Zapamtio i hvala :palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Još jednom za SVA VREMENA, možete stavit kolko god veliki akumulator postoji, samo da je 12 V! To što on daje 500, 700, 1000 ili 99999999 A udarne snage nema veze jer alnaser i ostali potrošači vuku kolko njima treba. Isto tako akumulator od 45, 54, 76, 100, 98565644 Ah je isti vrag, to je samo oznaka kapaciteta. Dajte se više naučite, bitno je da je 12V, a to što je od kamiona i dugačak je 2 metra nema veze!

Kolegu ne brinu potrošači,već generator struje ilitiga alternator.

Jer ako je on previđen da puni aku od 70Ah a ti staviš aku od 100Ah onda mu treba više da napuni taj aku..

Pa je njega brinulo da ga tim duljim radom ne bi oštetio..

Ali nema panike... :zivio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro i to je donekle svejedno. Ak imaš aku malog kapaciteta, recimo 45 Ah i paljenje mu uzme 15 Ah (brojeve bubam bezveze), to isto paljenje će na aku-u od 100 Ah uzet isto 15 Ah, tak da vrijeme punjenja bude isto na kraju.

 

Nije sad da ja tu pametujem, al to su neke osnove, gotovo opća kultura za nas koji volimo aute.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Još jednom za SVA VREMENA, možete stavit kolko god veliki akumulator postoji, samo da je 12 V! To što on daje 500, 700, 1000 ili 99999999 A udarne snage nema veze jer alnaser i ostali potrošači vuku kolko njima treba. Isto tako akumulator od 45, 54, 76, 100, 98565644 Ah je isti vrag, to je samo oznaka kapaciteta. Dajte se više naučite, bitno je da je 12V, a to što je od kamiona i dugačak je 2 metra nema veze!

 

 

 

 

 

Ima veze samo što it očito neznaš.Stavljanjem manjeg akumulatora tj manjeg kapaciteta radiš sebi štetu,jer če mu se prije razletit pasta koja je na čelijama,a ako je u garantnom roku neče ti ga priznat.Takvih vrsta baterija nemas u oznaci 24v nego samo 12v.Onima kojima treba 24v(neki terenci žešči)se spajaju u seriju.Akomulator tražite i raspodjelie

1.Po cijeni

2.Garanciji

3.Po servisu,ako se nešto desi da vam je u blizini servis a ne u p.m.

Edited by ivan11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko u ovom topicu ne priča o stavljanju manjeg akumulatora, neg svi hoće stavit veči. Ovdje se svake zime ne stavljaju akumulatori po toj tvojoj raspodjeli, neg po rupi u koju ga treba uglavit i onda počnu nepotrebna pitanja. Ovo da manji aku više trpi svi znaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Padom temperature pada i kapacitet akumulatora, pa je i veči pad ukupni na jačem akumulatoru( jači akumulator po zimi ne popravlja auto, auto koji je ispravan netreba jači akumulator), što znači da jači akumulator vuče više ampera na punjenju, te time opterečuje alternator, no to sve alternator ne osječa do momenta kad su uključeni svi potrošači ( punjenje akumulatora se kompenzira s punjenjem predviđenim za potrošnju potrošača), znači jači akumulator ne šteti alternatoru ako se ne vozite recimo po zimi po snjegu i magle vam se stakla, jel onda radi : klima da odmagljuje prednju šajbu, ventilator na kilerima radi klime, ventilator u kabini, brisači, zadnji brisač, grijač zadnjeg stakla, grijanje siceva, recimo još maglenke i duga svjetla, i buči vam puhanje pa odvinete muziku. Onda se osjeti na alternatoru i taj jači akumulator, jer snaga alternatora se proračunava prema potrošačima.

Akumulator bi trebao bit propisani, ako se nadodaju potrošači po autu trebao bi se mjenjat i alternator i jači akumulator.

Akumulator možete zaštitit toplinskom izolacijo što je pametna stvar jer ljeti se ne grije toliko pa niti ne isparava njegova tekučina, a zimi duze drzi svoju temperaturu. Po isporuci maxinalne trenutne snage se vidi kvaliteta akumulatora, jer da bi isporuka bila veča materijali moraju bit kvalitetniji, no ima jedna stvar nigdje ne piše jel ta isporuka maxsimalna može trajati 1 sekundu pa da akumulatoru ništa nebude ili kompletno pražnjenje od punog do praznog, tako da po tom podatku opet neznate nista.

Akumulator predviđen za brodove i jahte je jedna stvar u istim oznakama, a akumulator za aute je druga stvar isto tako i cijene akumulatora za brodove su puno veče od cijena za aute(široku potrošnju).

Ako neko baš hoče dobar akumulator nek kupi suhi akumulator s deklaracijom za brodove i naravno plati to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li netko mozda ovakav aku, kakav je? treba mi za g5 1.9tdi,u DE cu uzet,cijena pise i imaju garanciju 2god a5a335ce5c3a00978c5f6618a402536b.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam uzeo za jedan auto OEM Exide koje trenutno VW stavlja i gotovo duplo manja cijena od ovog Boscha i k tome 3 g. garancije.

Ovaj realno vrijedi 100-110€ max.... Dobru maržu imaju......

 

Ovakav jači mislim da 95 Ah je u šestici i već 5 godina drži.....

Edited by kostolomac_cro

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 3