0
acs

Golf 5 gt sport

Recommended Posts

odlucih da slikam golfa danas po prvi put i postavim na sajtu eto red je.

automobil je 2008god, oko 123hiljade km, kupljen od prvog vlasnika. gt sport 140ks

sto se tice djelova tu su GTI felge, bankine, prednji branik, zadnji branik i lonac ( sve oem), navigacija je placena i stize uskoro.

od planiranih stvari : gti spojler na gepeku, prednji gti spojler na braniku i ksenon farovi.

evo i slika.

 

27112011142.jpg

 

27112011145.jpg

 

27112011144.jpg

 

27112011146.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

stavljena rcd 510 od gospodina ferenca aka auto-croatia. ovim putem sve pohvala za saradnju i korektnost na medjunarodnom nivou :)

 

plastike nisu bas najbolje stavljene jer je probano da li je sve ok, sjutra-preksjutra idu zvucnici pozadi i srednjetonci u vratima prednjim (kod rucke) ... 08+ godiste tako da ima samo cetri zvucnika u prednjim vratima. tako da ce biti 6naprijed i 2 pozadi!

 

17122011165.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas vidim da sam u nazivu pogrijesio sprot umjesto sport pa ako neko od admina vidi ovo neka promijeni.

 

update; stavljen oem gti krovni spojler naravno sa trecim svijetlom. i to izgleda ovako. za vikend farbanje kocionih djelova u boji auta

 

01022012166.jpg

 

01022012167.jpg

01022012168.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav opet svima. malo krace pauze. zadnji post vidim od feb. tako da prije svega jedna slika o stanju kakvo je bilo ovdje i malo da nas odvuce od ovih vrucina :))

 

11022012216.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

nakon toga odradjene su sledece stvari. nazalost neko je pokusao skinuti jednu od plastika GTI sa prednjeg dijela pa ih je i slomio, tako da sam vratio stare (oem gt sport) a nove su narucene preko ebay.de citav komplet.original naravno.stavljen je prednji gti spojler koji je ofarban u crveno a zilet je ostao u oem crnu, ofarbane su kocione celjusti, stavljena je oem antenica ofarbana u boji auta i naravno 4 ljetnje gume contacsport5. takodje sve felge su ispolirane i dobile izuzetno fin i sjajan izgled. auto nije oprano tako da se to ne vidi na slikama , sorry

takodje uzeo sam i cetri celicne felge 16 i zimske gume pireli.sve to sam pripremio tokom ljeta.. da ne bi glavoboljao kasnije. evo kako to izgleda za sad.

 

img0256rq.th.jpg img0257db.th.jpg img0260sm.th.jpg img0258yj.th.jpg img0261qo.th.jpg

 

link za komentare i pitanja...

 

http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=58086

Share this post


Link to post
Share on other sites
0