0
jady

INFO: za one koji kupuju dijelove za audi

Recommended Posts

dopustio sam si da nesto C/Pam s drugog foruma.

da vas ne prevare ili slicno,meni korisni info makar ne vozim audi....

 

evo znate da slazem b4 i bio sam u potrazi za nekim djelovima, javio mi se neki tip iz dubrave (kod bille) da ima sve kaj mi treba (kuciste filtera zraka, plasticni nosac ventilatora, zastitna plastika zupcastog i remenica klime na radilici) kad sam doso kod njega po djelove cekali su me, platim mu 1300 kn za to i odfuram kod mehanicara, remenica, kuciste filtera i ventilatora ne pasu, zovem lika da mi to zamjeni i veli on ok dodji imam sve, dodjem kod njega sa svojim djelovima da opet ne kupim krivo no medjutim gazda je nekud otiso i uzo kljuceve od garaze gdje su djelovi (satro) cekam ga tri sata i gazda se ne pojavi (uzorke sam mu ostavio), iduci dan ga zovem i veli mi da ce mi dofurat te djelove na crnomerec kod mehanicara no ne pojavi se, zovem ga i kazem mu da cu danas doc po to (problem mi je stalno ic do njega jer nemam auto pa moram posudit), dodjem danas tamo a njega nema nego je "gazda" tamo on mi kaze da je poslo djelove na crnek po ovom kaj mi ih je prodo. prosecem malo po"otpadu" i vidim svoje djelove i pita ga zakaj nije i to poslo na crnek? veli da je zaboravio. zovem tog lika koji mi je prodo djelove i frajer se ne javlja, gazdu steram u picku materinu uzmem svoje djelove i djelove koje mi je prodo (ali ne pasu za moj auto) i odem kod drugog lika u sesvetama i tamo sve obavim. taj drugi lik je ziva legenda, jebe** se kuzi u apsolutno sve kaj ima veze s audijem, garaza mu je apoteka sve slozeno. kupim to od njega i svi sretni. pitam je njega da li zna za one majmune u dubravi i veli on da zna i da likovi samo muljaju te da su duzni svima i svakome, da ih je ekipa vec tukla, uzimala im aute... ali da se nisu promijenili. dakle ne kupujte audi djelove u dubravi kod bille, kupite jedino ako imate uzorak i ako vam frajer odma donese taj dio, u dogovore s njim ne ulazite.

 

dakle, ekipa kod bille su hrvoje a ovog drugog zovu siljo, brojevi telefona su 092/1094748 i 091/5422943 dakle od njih ne kupovati

 

ovaj frajer u sesvetama je legenda i ja ga preporucam zove se dalibor i u sve se kuzi kaj ima s audijem veze, broj mobitela je 098/1734730

 

ako znate jos koji forum gdje bi moglo bit audi vozaca molim da ovo c/p

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest MRX

svaka čast ovome jer će se ovako brzo saznati koji su mehaničari prevaranti a koji valjaju :palacg:palacg

Share this post


Link to post
Share on other sites

:palica :bam: ??to se tiče njih...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest rough k

Dzjejdi, ko prstom u pekmez, trebat ce mi ovaj tvoj sesvećanec, jucer kihnulo audijevo srce u kampanjoli :( . A ja strepim nad fiatovim ostatkom auta i uzdam se u 2.4 d, uf... :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam ti radio kod tog frajera u sesvetama

ima ti jo?? djelova u radionici u sesvetskoj sopnici

 

a gazda se zove Riki

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest vlatko

za??to je to TAKO va??no???

ko da nema prevaranta posvuda pa ih ne nabrajamo ovdje po forumu?!

ne vidim svrhu ovoga VA??NO

Share this post


Link to post
Share on other sites
zašto je to TAKO važno???

ko da nema prevaranta posvuda pa ih ne nabrajamo ovdje po forumu?!

ne vidim svrhu ovoga VAŽNO

 

ako malo razmisliš, možda ćeš zaključit da obično, ljudi kad vide da piše VAŽNO, imaju običaj to pročitati, inače bi možda preskočili, ne vidjeli topic i netko bi ih možda zavaljao bezveze. ovak su manje šanse... važno je da se ovakve stvari rašire.

 

il bi ti radije da nitko ne priča o prevarantima, pa nećeš ni ti znat za nikog od njih, i možda dobiješ priliku naučit na teži način? mislim fakat te ne kužim

Edited by zihaGT

Share this post


Link to post
Share on other sites

vlatko,

mozda tebi nije vazno od koga dijelove kupujes.a i mozda jos nisi nasjeo na tak nesto.drugi jesu pa zele lose i dobro sa drugim ljudima podijeliti.ak imam sa nekim servisom lose iskustvo,onda mislim da i drugi imaju pravo saznati.

 

mislim,ak ti smeta da sam stavio "vazno" onda editiraj ili sto god zelis napravi.....

Share this post


Link to post
Share on other sites
0